انواع کاربرد چاپ افست

چاپ افست بدلیل کاربرد زیاد از جمله چاپ کارت ویزیت ، کارت دعوت ، کارت پستال ، تراکت ، پوستر ، سربرگ ، برشور ، کاتالوگ ، پاکت ، پاکت نامه ، فولدر ، لیبل و  … است که بخش عمده ای از نوع چاپ را به خود اختصاص داده است . و چاپخانه های زیادی در این نوع از چاپ فعایت میکنند .

شرکت هدایای تبلیغاتی راماگیفت با چندین دهه سابقه و تجربه یکی از قوی ترین و مجهزترین  سیستم چاپی و تبلیغاتی با انجام تمامی امور مربوط به چاپ و  هدایا و تبلیغات از جمله چاپ افست  برای کسانی که کیفیت کار و سرعت عمل مهم است قابل ارائه خدمات به مشتریان خود است . راماگیفت تضمین کننده کیفیت  تمامی محصولات و قیمت آن است.

شرکت تبلیغاتی راما در میان همکاران خود دارای رتبه بالایی از کیفیت و مشتری مداری را داراست که یکی از مهم ترین امتیازات در صنعت چاپ است .

این شرکت بصورت تخصصی در زمینه چاپ و تبلیغات و هدایای تبلیغاتی کار میکند .

اندازه چاپ های افست در راما گیفت  از ۵۰*۳۵ سانتی متر تا ۱۰۰*۷۰ و تا سایز ۱۴۰*۱۰۰ می باشد.

چاپ افست نسبت به بقیه چاپ  دیجیتال هزینه کمتری برخوردار است . نحوه حساب چاپ افست طوری است که از یک برگ تا 1000 برگ هزینه ثابت دارد .

چون چاپ رنگها در سیستم چاپ افست به صورت جدا گانه انجام می شود تطبیق دقیق رنگ ها بر روی هم از موارد بسیار مهم در کیفیت چاپ می باشد که راما گیفت با بهترین پرسنل و دستگاه ها این کار را به خوبی انجام میدهد .

تصویر چاپ افست
تصویر چاپ افست - 5
تصویر چاپ افست - 30
تصویر چاپ افست- 80

آخرین مقالات راما گیفت

مارا در اینستاگرام دنبال کنید

Instagram has returned invalid data.