تولید جامدادی

تولید جامدادی

تولید جامدادی

جامدادی تبلیغاتی  یکی از انواع لوازم التحریر کاربردی است که برای محافظت و نگهداری سایر لوازم التحریر به کار برده می‌شود. تولید جامدادی از گذشته تا کنون انجام می‌شده و همه ما به خاطر داریم که در کودکی برای قرار دادن مدادها و سایر لوازم التحریرمان از جامدادی هایی با طرح ها و انواع مختلف استفاده می‌کردیم. امروزه نیز هر کسی به نوعی از لوازم التحریر استفاده می‌کند و می‌توان گفت جامدادی دیگر تنها مخصوص محصلان نیست و استفاده های دیگری از جمله استفاده به عنوان کیف لوازم آرایش خانم ها، استفاده برای قرار دادن لوازم التحریر اداری، لوازم التحریر و لوازم طراحی مهندسان و نقشه کشان و … نیز دارد.

تولید جامدادی-85520

تولید جامدادی تبلیغاتی

تولید جامدادی تبلیغاتی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی است که طرفداران خاص خود را دارد. این شیوه تبلیغاتی مدت های زیادی است که رایج است و یک شیوه تبلیغاتی تاثیرگذار و محبوب می‌باشد. چاپ تبلیغات بر روی یک جامدادی که تقریبا هر روز در معرض دید قرار می‌گیرد، همراه افراد به مدرسه، محل کار و مکان های مختلف برده می‌شود و علاوه بر مصرف کننده آن سایرین نیز آن را می‌بینند و با برند شما آشنا می‌شوند، می‌تواند یک شیوه تبلیغاتی بسیار موثر و موفق برای برند شما باشد. انتخاب نوع، جنس و رنگ و همچنین شیوه چاپ تبلیغات بر روی یک جامدادی تبلیغاتی بسیار اهمیت دارد. چنین وسایل و لوازم شخصی علاوه بر کاربردی بودن باید مورد علاقه و مورد پسند مخاطب نیز باشد تا تمایل بیشتری به استفاده از آن در طولانی مدت داشته باشد.

برای مشاهده لیوان های تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی با ما همراه باشید.

می‌توان گفت تولید جامدادی و درواقع لوازم التحریر تبلیغاتی در کل یک شیوه تبلیغاتی است که هیچ زمان کاربرد خود را از دست نخواهد داد. تا زمانی که نیاز به استفاده از لوازم التحریر وجود دارد، نیاز به جامدادی نیز به همان نسبت وجود خواهد داشت. پس اینطور که به نظر می‌آید تولید جامدادی را باید در دسته هدایای تبلیغاتی قرار داد که هیچ زمان تاریخ انقضای آن تمام نخواهد شد.

تولید جامدادی-854000

تولید جامدادی تبلیغاتی برای چه کسانی کاربرد دارد؟

همانطور که همه ما می‌دانیم انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب بستگی به نوع مخاطبان و مشتریان شما دارد. به عنوان مثال شما در چند صورت می‌توانید جامدادی تبلیغاتی را برای چاپ تبلیغات برند خود انتخاب کنید.

  • اگر مخاطب شما محصلان باشند: متداول ترین و قدیمی ترین استفاده و تولید جامدادی برای محصلان و دانش آموزان بوده است. اگر مخاطب هدف و مشتریان شما محصل، دانش آموز یا دانشجو هستند این هدیه تبلیغاتی می‌تواند مناسب ترین گزینه برای شما به عنوان یک هدیه تبلیغاتی باشد.
  • اگر مخاطب شما خانم ها باشند: تولید جامدادی به منظور استفاده برای خانم ها به عنوان کیف لوازم آرایش یک شیوه تبلیغاتی بسیار موثر و تاثیرگذار است و همچنین این هدیه یعنی جامدادی تبلیغاتی یک هدیه کاربردی برای خانم ها می‌باشد. پس اگر مخاطبان هدف و مشتریان شما را خانم ها تشکیل می‌دهند و یا به نوعی با خانم ها هم سرو کار دارید جامدادی تبلیغاتی می‌تواند انتخاب بسیار خوبی باشد. چرا که خانم ها معمولا هر چیزی که مربوط به لوازم آرایش باشد را با کمال میل قبول می‌کنند و از آن استفاده می‌کنند.
  • اگر مخاطب شما مهندسان، طراحان و نقشه کشان باشند: همانطور که گفتیم استفاده از لوازم التحریر تنها مختص دانش آموزان و محصلان نیست. برخی مشاغل نیز به استفاده از لوازم التحریر برای کار خود نیاز دارند و تولد جامدادی برای این افراد نیز می‌تواند یک شیوه تبلیغاتی مناسب باشد. مهندسان، طراحان و نقشه کشان از جمله افرادی هستند که از مداد، پاک کن، خودکار، مدادهای طراحی و سایر لوازم التحریر برای کار خود استفاده می‌کنند و احتیاج به یک جامدادی برای نگهداری این لوازم التحریر دارند. پس چاپ تبلیغات برند شما بر روی یک جامدادی برای آن‌ها می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد.
  • اگر مخاطبان شما کارمندان هستند: یکی دیگر از اقشاری که تولید جامدادی می‌تواند برای آن‌ها کاربرد داشته باشد کارمندانی هستند که با نوشتن و ثبت سرو کار دارند و احتیاج به استفاده از برخی لوازم التحریر اداری دارند. پس مطمئنن به جامدادی تبلیغاتی شما نیز احتیاج خواهند داشت و می‌تواند یک هدیه تبلیغاتی کاربردی برای آن‌ها باشد.

انواع تولید جامدادی

تولید جامدادی در انواع و جنس های مختلف انجام می‌شود که عبارتند از:

  • جامدادی چرمی
  • جامدادی برزنتی
  • جامدادی پارچه ای

که هر کدام از آن‌ها با توجه به کاربردهایی که در بالا ذکر کردیم می‌تواند بسته به نوع مخاطب شما و همچنین بودجه و سلیقه شما انتخاب گردد.

تولید جامدادی-842100

تولید جامدادی راما گیفت

گروه هدایای تبلیغاتی راما گیفت وارد کننده و تولید کننده انواع هدایای تبلیغاتی می‌باشد که چاپ بر روی این هدایای تبلیغاتی را نیز با بهترین تجهیزات و دستگاه ها و مجرب ترین نیروی کار انجام می‌دهد. راما گیفت مفتخر است که سال های زیادی است در زمینه تولید و چاپ لوازم التحریر تبلیغاتی در کنار سایر فعالیت های تبلیغاتی خود برای برندها و شرکت های معتبر بسیار موفق عمل کرده است.تولید جامدادی یکی از انواع تولیدات این مجموعه می‌باشد که می‌توانید مدل های متنوع آن همراه با انواع مختلف چاپ تبلیغات بر روی این محصول را در وب سایت راما گیفت مشاهده نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید