دفترچه یادداشت تبلیغاتی نام تجاری شما را در ذهن مخاطب یادداشت می‌کند

دفترچه یادداشت تبلیغاتی1

دفترچه یادداشت تبلیغاتی نام تجاری شما را در ذهن مخاطب یادداشت می‌کند

دفترچه یادداشت تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی کوچک اما ضروری است که شما به عنوان یک صاحب کسب و کار یا مدیر یک شرکت می‌توانید به مخاطبان خود هدیه دهید. همه ما در طول روز در محل کار خود از ابزاری کوچک استفاده می‌کنیم که به ظاهر کوچک اما بسیار ضروری است. تقریبا همه افراد در هر شغل و سمتی که هستند به یک دفترچه یادداشت و خودکار نیاز دارند تا از آن برای یادداشت مطالب مهم در یک جلسه، سمینار، همایش، سخنرانی یا حتی یادداشت کردن یک شماره تماس استفاده کنند. ابزاری مثل دفترچه یادادشت و خودکار از جمله آن‌ها هستند.هدیه های تبلیغاتی کوچک اما پرکاربرد مثل خودکار تبلیغاتی، بادبزن تبلیغاتی، گزینه های بسیار عالی از نظر هزینه، کیفیت و کاربرد هستند که تاثیر به سزایی در تبلیغات و برندسازی و همچنین معرفی برند شما دارند. این هدیه تبلیغاتی در طول روز بارها و بارها برای یادداشت مطالب مهم به کار برده می‌شود و این یعنی بارها و بارها چشم مخاطب شما به لوگو و برند شما خواهد افتاد و آن را در ذهن او ثبت خواهد کرد.

دفترچه یادداشت تبلیغاتی-2

دفترچه یادداشت تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی با قیمت ارزان و کاربرد بالا

دفترچه یادداشت تبلیغاتی در بین هدایای تبلیغاتی دیگر مشتری بسیاری دارد و اکثر صاحبان مشاغل آن را در کنار سایر هدایای تبلیغاتی سفارش می‌دهند چرا که از تاثیر گذاری بالای این محصول کوچک کاملا مطلع هستند. دفترچه یادداشت تبلیغاتی در محل کار، اداره، منزل، مغازه و هر جایی که نیاز به یادداشت کردن باشد کاربرد دارد. باتوجه به این موضوع این هدیه تبلیغاتی از جمله هدایایی است که می‌توان آن را به هر صنف یا قشری هدیه داد و تقریبا همه افراد از آن استقبال خواهند کرد و به آن نیاز دارند. شما می‌توانید با چاپ برند و لوگوی خود و همچنین چاپ شعار تبلیغاتی خود بر روی جلد، سربرگ یا بر روی تمام صفحات یک دفترچه یادداشت تبلیغاتی یک بازاریابی موثر و ارزان قیمت برای کسب و کار خود انجام دهید و نیاز ضروری و کاربردی مخاطبان خود را به آن‌ها هدیه دهید.

دفترچه یادداشت تبلیغاتی -3

ماندگاری برند در ذهن مخاطب با دفترچه یادداشت تبلیغاتی

دفترچه یادداشت تبلیغاتی به عنوان یک وسیله و ابزار پرکاربرد و ضروری برای هر انسان باعث ثبت برند شما در ذهن مخاطب می‌شود. اما چگونه؟ افراد معمولا موارد مهمی که می‌خواهند فراموش نکنند را یادداشت می‌کنند. شما با هدیه دادن یک دفترچه یادداشت تبلیغاتی به مخاطبان خود باعث می‌شوید که آن‌ها هر زمان که نگاهی به مطالب مهم خود می‌اندازند به نام تجاری و اسم شرکت شما نیز نگاهی بیندازند و همانطور که مطالب مهم یادداشت شده ی خود را به خاطر می‌سپارند نام شما را نیز به خاطر بسپارند و فراموش نکنند. مثلا اگر دفترچه یادداشت تبلیغاتی شما دارای 100 برگ باشد مخاطب شما صدبار به آن نگاه خواهد انداخت و از آن استفاده خواهد کرد. آیا صدبار نگاه انداختن به یک نام تجاری یا شعار تبلیغاتی برای به خاطر سپردن آن کافی نیست؟ با این کار او دیگر هرگز نام تجاری شما را فراموش نخواهد کرد و این یعنی موفقیت شما در تبلیغات و شما توانسته اید با هزینه کم تبلیغات موثری را برای نام تجاری خود انجام دهید و به هدف تبلیغاتی خود دست یابید.

دفترچه یادداشت تبلیغاتی-62

دفترچه یادداشت تبلیغاتی را به چه کسانی هدیه بدهیم؟

یکی از مسائل مهمی که در مورد هدایای تبلیغاتی باید در نظر بگیرید این است که آن را به چه قشری باید هدیه داد تا بتوان نتیجه بهتری از تبلیغات بر روی این هدایای تبلیغاتی دریافت کرد؟ دفترچه یادداشت تبلیغاتی را می‌توانید به تعداد بالا چاپ کنید و آن را در بین ادارات، کارخانه ها، مغازه ها و غیره توزیع کنید و برای خود بازاریابی و تبلیغات انجام دهید. همچنین می‌توانید در نمایشگاه ها، همایش ها، سخنرانی ها، سمینارها و مواردی از این قبیل دفترچه یادداشت های بار آرم و برند خود را در بین شرکت کنندگان در این مراسم توزیع کنید. از دیگر کاربردهای دفترچه یادداشت تبلیغاتی برای دانشجویان و دانش آموزان است چرا که آن‌ها بیشتر از هر کس دیگری به دفترچه یادداشت احتیاج دارند. شما می‌توانید با توزیع دفترچه یادداشت تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی در بین مدارس، دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی و سایر مراکز علمی و تحصیلی، در میان قشر جوان و تحصیل کرده جامعه برای خود تبلیغات و بازارایابی موثر انجام دهید.

دفترچه یادداشت تبلیغاتی-80

انواع دفترچه یادداشت تبلیغاتی

انواع مختلف و متنوعی برای چاپ و تهیه دفترچه یادداشت تبلیغاتی وجود دارد که شما بسته به سلیقه، نیاز و مقدار بودجه ای که می‌خواهید برای این نوع تبلیغات هزینه کنید آن را انتخاب می‌کنید.

از انواع متنوع دفترچه یادداشت تبلیغاتی می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • دفترچه یادداشت سیمی (از بالا یا از بغل)
  • دفترچه یادداشت چرمی
  • دفترچه یادداشت طلقی
  • دفترچه یادداشت دکمه دار
  • دفترچه یادداشت رومیزی
  • دفترچه یادداشت سرچسب

همچنین از انواع مختلف چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی نیز می‌توان به انواع سیلک، لیزری و داغکوپ اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید