پخش خودکار تبلیغاتی

پخش خودکار تبلیغاتی

پخش خودکار تبلیغاتی نسبت به هزینه کمی که دارد از بیشترین تاثیرگذاری در بین مشتریان برخوردار است. این را از میزان علاقه مشتریان برای خرید خودکار تبلیغاتی می توان فهمید. خودکار تبلیغاتی وسیله ه­ای کاربردی است، که از آن می توان جهت برندسازی و تبلیغ شرکت یا موسسه خود استفاده کرد. میزان تاثیرگذاری خودکار تبلیغاتی بر کسب و کار ما نسبت به هزینه ه­ای که برای آن می ­پردازیم می تواند بسیار عجیب باشد.

پخش خودکار تبلیغاتی

لوازم التحریر نه تنها بسیار به‌صرفه هستند، بلکه نسبت به هزینه‌ای که برای تهیه‌شان صرف می­ شود، تاثیرگذاری زیادی دارند؛ در رشته بازاریابی به آن ( هزینه به ازای تاثیر ) گفته می­ شود. دنیس شرمن (Dennis Sherman) یکی از مشاوران تبلیغاتی می­گوید: تبلیغات به عبارتی وسیله­ ای است که خریداری می ­کنید. یک شرکت با دارایی تبلیغاتی به عنوان مثال: ۱۰٫۰۰۰ دلار، می­تواند یک سری اطلاع رسانی را در مجله محلی به مبلغ ۵۰۰۰ دلار کند یا یک بیلبورد تبلیغاتی را به مبلغ ۱۰٫۰۰۰ دلار خریداری کند، همچنین می ­تواند ۱۰٫۰۰۰ خودکار تبلیغاتی هر کدام به ارزش ۱ دلار هم خریداری کند .

خریداری لوازم التحریر و به طور خاص خودکار تبلیغاتی پلاستیکی به نسبت درآمد شرکت، بازدهی مضاعف و اقتصادی‌تر دارد. نتایج یک مطالعه نشان می­دهد که یک خودکار تبلیغاتی حدود هشت مالک دارد. اشخاص یا آن‌ها ‌را جا می گذارند یا به افراد دیگر می­ دهند. رایشمن (Reichmann) می­ گوید: همین الان که اینجا هستید می توانید خودکارهایی روی میز من را ببینید که تنوع بسیاری دارند البته تعداد زیادی از این خودکارهای تبلیغاتی متعلق به شرکت من نیستند.

 

ارزانترین هدیه تبلیغاتی که می­توان از آن نام برد، خودکار تبلیغاتی است. در میان هدایای تبلیغاتی، خودکارها مجموعه وسیعی از دارند که در تقسیم بندی های: خودکار تبلیغاتی فلزی، خودکار تبلیغاتی پلاستیکی و خودکارهای چند منظوره ارائه می شوند. در هر گروه، گزینه ­های گوناگونی در دسترس است.

خودکارها، همانند سایر اقلام، بسیاری از عناصر منطبق با مد را دارا هستند. طرح ­های متفاوت و سبک­ های گوناگونی از خودکارها در بازار موجود است. طرح­ های جذاب با ایده ­های خلاق، توجه سایرین را نسبت به خود جلب می­ کنند و در نتیجه سبب بالا بردن شناخت افراد نسبت به برند شما می­ شود.

شما می توانید در خودکار، تبلیغاتی خود نوآوری داشته باشید و طرح ­های متفاوتی را سفارش دهید تا افراد مورد نظر شما به استفاده از خودکار تبلیغاتی تمایل پیدا کنند. طرح­ های متنوع کاربران را نسبت به خود جذب می­ کند و به صورت منظم به استفاده از آن ها واداشته می­ شوند. یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی از لحاظ بازده سرمایه خودکارها هستند. ابزارهای تبلیغاتی ارزانترین اقلام موجود در فروشگاه ­ها به عنوان هدیه تبلیغاتی هستند، گرچه خودکارهایی هم موجود هستند که از قیمت بالایی برخوردارند.

رقابتی­ ترین عاملی که آن ها را قادر می­سازد تا بازده بیشتری را برای شرکت به همراه داشته باشند، مقرون به صرفه بودن و سودمندی خودکارها است. خودکارهای تبلیغاتی برای گروه های مختلف مشتریان قابل مصرف است و می­توان به آسانی لوگوی برند را بر روی آن ها حک کرد. خودکارها کاربرد خود را در همه مشاغل پیدا می­ کنند و بوسیله طیف گسترده­ای از مشتریان مورد استفاده قرار می گیرند.

شرکت­ ها می­توانند خودکارها را با توجه به خواسته مشتریان سفارشی کنند و رنگی را انتخاب کنند که با رنگ هویت نام تجاری شرکت تطابق داشته باشد. شما می­توانید مجموعه ای منحصر به فرد از خودکار تبلیغاتی پیدا کنید که در طراحی و قیمت تفاوت بسیار زیادی دارند.

اقلام خارق العاده را جهت افزایش بازدهی نام تجاری خود در نظر بگیرید. به علاوه، کیفیت این آیتم­ های ویژه تبلیغاتی توجه مشتریان را به کیفیت محصولات شما در قالب هوشمندترین راهبردهای بازاریابی تبلیغاتی جذب می­ کند.

با استفاده از خودکار تبلیغاتی، آگهی شما همواره مقابل چشم مشتریان قرار می­ گیرد. این کار می­تواند شغل شما را برای مدت زمان بسیار زیادی تبلیغ کند. خودکارها در همه حال در جیب یا روی میز مشتریان هستند. یکی از ارزان­ترین و مقرون به صرفه­ ترین هدایای تبلیغاتی، چاپ خودکار تبلیغاتی است که می­تواند کسب و کار شما را به همه نشان دهد.

در صورتی که کارت­ های ویزیت ممکن است گم شده یا دور انداخته شوند، خودکارهای تبلیغاتی قابل حمل بوده و در همه جا قابل استفاده هستند. خودکارها یک روش عملی و مقرون به صرفه ارائه می ­دهند، بنابراین می توان با خیالی راحت از آن ها برای تبلیغ محصول و خدمات خود استفاده کرد. همچنین می توانید مشاهده کنید که چگونه سبب تقویت تجارت شما می­ شوند.

مغزی این خودکارها را می توان تعویض کرد. این کار سبب شده تا خودکار تبلیغاتی شما عمر طولانی تری داشته باشد و رای مدت زمان بیشتری توسط مشتریان مورد استفاده قرار بگیرد و همچنین نام برند شما برای زمان طولانی تری تبلیغ شود.

از دیگر عواملی که در خرید خودکار تاثیر بسیار زیادی دارد استفاده نویسندگان و یا افراد مشهور از آن برند است. به عنوان مثال: نویسنده­ای به تلویزیون می­آید و می­گوید من از این برند خودکار استفاده می­ کنم افرادی که پیرو آن نویسنده هستند قطعا به سراغ آن برند می­ روند و آن خودکار را تست می­ کنند.

از ویژگی­ های یک خودکار تبلیغاتی ارزان قیمت این است که در مدت زمان نوشتن سبب صدمه زدن و خستگی به دستان افراد نشود و آن قدر آرام و روان باشد که از نوشتن با آن لذت کافی ببریم.

دیدگاهتان را بنویسید