هدیه تبلیغاتی دانش آموزان

هدیه تبلیغاتی دانش آموزان

هدیه تبلیغاتی دانش آموزان یکی از روش های بسیار خوب و پربازده در تبلیغات است. کودکان و نوجوانان و همچنین دانش آموزان بزرگترین سرمایه های هر کشور هستند و هرگونه سرمایه گذاری بر روی آنان می‌تواند در آینده نتیجه قابل توجهی داشته باشد. تبلیغات نیز از این امر مستثنی نیست.

سال های زیادی است که کسب و کارها برای تبلیغات خود از شیوه های تبلیغاتی مرتبط با این قشر از جامعه استفاده می‌کنند. دادن هدیه تبلیغاتی مدرسه و هدیه تبلیغاتی دانش آموزان یکی از شیوه هایی است که بسیار می‌تواند تاثیر گذار باشد. با چاپ نام تجاری یا شعار تبلیغاتی خود برروی برخی اقلام مثل لوازم التحریر تبلیغاتی و سایر هدایای تبلیغاتی مرتبط با دانش آموزان و هدیه دادن آن‌ها به دانش آموزان در مدارس، مهدکودک ها، دبیرستان ها، مراکز آموزشی و غیره می‌توانید با هزینه کم سرمایه گذاری نسبتا بزرگی را بر روی این قشر تاثیر گذار از جامعه داشته باشید.

تاثیر هدیه تبلیغاتی دانش آموزان بر والدین آن ها

یکی از امتیازاتی که سرمایه گذاری بر روی کودکان و نوجوانان و اهدای هدیه تبلیغاتی دانش آموزان دارد این است که شما علاوه بر تبلیغات برای دانش آموزان به طور غیر مستقیم این تبلیغات را برای والدین آن‌ها نیز انجام می‌دهید. به عنوان مثال وقتی شما در جشن الفبای یک مدرسه به دانش آموزان مقطع اول دبستان یک جعبه مداد رنگی تبلیغاتی هدیه می‌دهید تنها برند و لوگو یا شعار تبلیغاتی خود را در ذهن آن کودک به ثبت نرسانده اید تا در در آینده و هنگامی که بزرگ شد برند شما را به خاطر داشته باشد و از آن به عنوان یک خاطره خوب در دوران کودکی یاد کند، بلکه شما به نوعی والدین آن دانش آموز را نیز درگیر تبلیغات خود کرده اید.

والدینی که هدیه تبلیغاتی شما به فرزند خود را مشاهده می‌کنند نوعی احساس قدردانی نسبت به برند شما پیدا خواهند کرد و گاهی همین هدیه تبلیغاتی دانش آموزان می‌تواند یک مشتری وفادار برای سالیان سال برای شما به ارمغان بیاورد. یک مدیر و یک صاحب کسب و کار باهوش و آینده نگر تمامی این موارد را در تبلیغات محصول و کالای خود مد نظر قرار می‌دهد تا در آینده از تبلیغات خود نتیجه مطلوب دریافت کند.

مناسب ترین هدیه تبلیغاتی دانش آموزان چیست؟

تنوع هدیه تبلیغاتی دانش آموزان بسیار زیاد است. با توجه به اینکه می‌توان از لوازم التحریر تبلیغاتی که خود تنوع بسیار بالایی دارد و همچنین سایر هدایای تبلیغاتی مثل آموزشی، فکری، اسباب بازی و غیره استفاده کرد، دست کسب و کارهای برای انجام تبلیغاتشان بر روی این هدایای تبلیغاتی بسیار باز است و فقط کافی است کمی سلیقه و هوشمندی در انتخاب هدیه تبلیغاتی خود به خرج دهند تا بتوانند تاثیر بازاریابی و تبلیغات خود را در آینده ای نه چندان دور نظاره گر باشند. چند نمونه از بهترین و مناسب ترین هدیه تبلیغاتی دانش آموزان که برای تبلیغات بازدهی نسبتا خوبی دارد را در زیر برای شما آورده ایم:

  • خودکار تبلیغاتی: خودکار تبلیغاتی یکی از بهترین انواع هدیه تبلیغاتی دانش آموزان است که بهتر است آن را برای سنین بالاتر یعنی مقطع چهارم به بالا و دبیرستان و حتی دانشگاه استفاده کنید.
  • مداد رنگی تبلیغاتی: مداد رنگی تبلیغاتی را می‌توانید به مهدکودک ها و دبستان هدیه بدهید تا در جشن های مختلف مثل جشن شروع سال، جشن الفبا، جشن تکلیف و غیره به دانش آموزان خود هدیه دهند.
  • ساعت تبلیغاتی: ساعت های رومیزی تبلیغاتی یکی از هدیه های جذاب برای دانش آموزان است که امکان چاپ لوگو و شعار تبلیغاتی بر روی آن بسیار مناسب است و خیلی خوب دیده می‌شود.
  • پازل تبلیغاتی: پازل تبلیغاتی هم یکی از وسایل بازی و آموزشی است که می‌توان به کودکان و مقاطع دبستان هدیه داد و بسیار جالب توجه کودکان است و آن را دوست دارند.
  • مگنت تبلیغاتی: مگنت تبلیغاتی را علاوه بر اینکه می‌توانید به عنوان هدیه تبلیغاتی دانش آموزان به خود آن‌ها هدیه دهید، به عنوان یک وسیله کمک آموزشی نیز می‌توانید به مهدکودک ها، مدارس و مراکز آموزشی هدیه دهید تا برای دانش آموزانشان استفاده کنند.
  • فلش مموری تبلیغاتی: فلش مموری تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی است که قیمت نسبتا بالاتری نسبت به سایر هدایای تبلیغاتی دانش آموزان دارد. اما بسیار ماندگارتر و تاثیر گذارتر است. دانش آموزان دبیرستانی و همچنین دانشجویان از این هدیه تبلیغاتی کاربردی بسیار استقبال می‌کنند.

در انتخاب هدیه تبلیغاتی دانش آموزان به این نکات توجه کنید

  • بهتر است در انتخاب هدیه تبلیغاتی دانش آموزان حتما گروه سنی آن‌ها را در نظر بگیرید. به عنوان مثال مداد رنگی تبلیغاتی برای دانش آموزان در مقطع دبیرستان هدیه مناسبی نیست. همچنین خودکار تبلیغاتی را نمی‌توان به مقطع اول یا دوم دبستان هدیه داد.
  • برای انتخاب هدیه تبلیغاتی دانش آموزان و هدیه تبلیغاتی مدرسه سعی کنید سلیقه و ذوق زیادی به خرج دهید تا علاوه بر کاربردی بودن آن هدیه تبلیغاتی، زیبایی و جذابیت آن نیز بتواند دانش آموز را به خود جلب کند تا از این هدیه بیشتر استفاده کند و از آن بیشتر مراقبت کند تا برند شما نیز ماندگارتر باشد.
  • در هنگام انتخاب هدیه تبلیغاتی دانش آموزان به طرح و رنگ آن بسیار دقت کنید. رنگ برای کودکان به خصوص در مقطع دبستان و مهدکودک بسیار اهمیت دارد.
  • برای هدیه تبلیغاتی دانش آموزان پیشنهاد ما این است که از پک هدیه تبلیغاتی استفاده کنید. سعی کنید هدیه تبلیغاتی شما شامل چیزهای زیاد اما کوچکی باشد که علاوه بر زیبایی و هیجان انگیز بودن آن هدیه برای یک دانش آموز او را سر ذوق بیاورد. تمام این موارد در محبوبیت برند شما تاثیر دارد.

دیدگاهتان را بنویسید