هدایای تبلیغاتی لوکس

هدایای تبلیغاتی لوکس

هدایای تبلیغاتی لوکس

یکی از حرفه‌هایی که در برنامه‌های تبلیغاتی شرکت‌های مختلف به کار گرفته می‌شود و معمولاً برای طیف خاصی از افراد جامعه کاربرد دارند، هدایای تبلیغاتی لوکس هستند که از لحاظ طراحی و عملکرد منحصر به فرد هستند. اگر محصولات ما را در گروه راما گیفت دیده باشید، می‌توانید آن‌ها را به طیف‌های مختلفی تقسیم بندی کنید و هر کدام از آنها را برای یک قشر خاص از جامعه مناسب بدانید. البته این به معنی محدود کردن هدایای تبلیغاتی نیست و هر کسی می‌تواند با توجه به نگرش و سلیقه خود، از آنها استفاده کنند. م

وضوع بحث در این مطلب ما، هدایای تبلیغاتی لوکس هستند که می‌خواهیم چند مورد خاص درباره آنها بررسی کنیم:

  • این که شامل چه هدایایی می‌شوند؟
  • به چه طیفی از افراد جامعه اختصاص می‌یابند؟
  • نمونه‌های مختلف آن‌ها به چه صورت هستند؟
  • هر کدام از این نمونه‌ها، در چه زمانی و به چه طیفی اختصاص یابند؟

پس با ما همراه باشید تا به همه این ابهامات پاسخ مناسبی بدهیم

هدایای تبلیغاتی لوکس-1

هدایای تبلیغاتی لوکس چه هدایایی هستند؟

اولین سوالی که در ذهن ما شکل می‌گیرد، این است که هدایای تبلیغاتی لوکس چه مواردی هستند و به چه شکلی مورد استفاده قرار می‌گیرد؟ لوکس از لحاظ لغوی به معنی ابزارها و اصطلاحاتی به کار می‌رود که از لحاظ طراحی و زیبایی در سطح بسیار بالایی قرار داشته باشد، عملکرد آنها ایده آل باشد و در نهایت بالاترین قیمت را به خود اختصاص دهند.

پس با این تعریف ما نمی‌توانیم لوکس را به یک طیف خاص از مواد محدود کنیم و ممکن است موارد مختلفی را شامل شود. پس اگر ما بخواهیم هدایای تبلیغاتی لوکس را معرفی کنیم، این اجازه را نداریم که به یک هدیه تبلیغاتی خاص اشاره کنیم و تنها برخی از نمونه‌های آنها را معرفی خواهیم کرد.

به عنوان مثال، یک روان نویس تبلیغاتی می‌تواند یک هدیه تبلیغاتی لوکس باشد و در کنار آن حتی یک چادر مسافرتی یا یک زیرانداز تبلیغاتی نیز می‌تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی لوکس به فروش برسد. البته منکر این موضوع نیز نمی‌شویم که سلیقه در انتخاب هدایای تبلیغاتی لوکس بسیار تاثیرگذار است و حتی بسیاری از شرکت‌های فعال در این حوزه، ممکن است برخی از محصولات خود را در این قالب تعریف کنند. اما گروه ما ترجیح می‌دهد که کیفیت هدایای تبلیغاتی را به سطح عالی برساند و آنها را در قالب هدایای لوکس عرضه کند.

تصویر هدایای تبلیغاتی لوکس

چه کسانی برای گرفتن هدایای لوکس بهترین گزینه هستند؟

در مقدمه و بند اول این متن اشاره کردیم که هدایای تبلیغاتی لوکس عمدتاً به برخی افراد خاص و منحصر به فرد داده می‌شوند و شاید پیاده کردن اصول تبلیغات پارتیزانی و چریکی و یا تبلیغات غیرمستقیم و هدفمند فصلی با این هدایا چندان همخوانی نداشته باشد. وقتی که بحث هدایای لوکس می‌شود، یعنی شما یک هدیه خاص و منحصر به فرد در نظر گرفته‌اید که قیمتی خاص و منحصر به فرد برای آن می‌پردازید و آن را به یک شخص خاص و منحصر به فرد می‌دهید. پس استفاده از این هدایا در برنامه‌های کلان شاید توجیه چندانی نداشته باشد و برای افرادی که کاندید گرفتن چنین هدایایی هستند، باید به دنبال برخی افراد خاص باشیم.

سعی می‌کنیم که با ذکر چند نمونه، کاربردهای هدایای تبلیغاتی لوکس را بهتر نشان دهیم. فرض بگیرید که برای یکی از مشکلات جسمی خود به یک پزشک مراجعه می‌کنید و متوجه می‌شوید که بیماران زیادی دارد. پس می‌توانید به نشانه قدردانی، یک هدیه تبلیغاتی لوکس و گرانقیمت سفارش دهید و لوگو کسب و کار خود را بر روی آن چاپ کنید. مطمئناً اگر این هدیه در اختیار پزشک مورد نظر شما قرار گیرد، احتمال انجام تبلیغات غیر مستقیم و دیده شدن آن توسط بیماران بالا می‌رود و برنامه بازاریابی شما در کنار قدردانی اولیه شما اجرا خواهد شد.

یک مثال دیگر برای گرفتن هدایای تبلیغاتی لوکس، سرپرست یا مدیر یک شرکت خاص مرتبط با کسب و کار شماست. طبیعتا، در هر زمینه‌ای که فعالیت داشته باشید، به احتمال زیاد با افراد متعددی سرو کار خواهید داشت که مهم‌ترین آن‌ها سرپرست یا مدیر یک شرکت است. اگر رابطه شما با این مدیران به شکل مناسب و پایدار برقرار شود، یعنی شانس کسب مشتری بیشتری خواهید داشت. پس، خیلی راحت با سفارش یک خودکار تبلیغاتی لوکس یا یک روان نویس تبلیغاتی لوکس می‌توانید این ارتباطات را صمیمی‌تر و قوی‌تر کنید و به نوعی بر روی تبلیغات و بازاریابی آنها نیز حساب کنید. پس برای دادن هدایای تبلیغاتی لوکس به سراغ کسانی بروید که خاص و منحصر به فرد هستند.

هدایای تبلیغاتی لوکس-3

نمونه‌هایی از هدایای لوکس و کاربرد هر کدام از آنها

برای معرفی نمونه‌هایی از هدایای تبلیغاتی لوکس سعی نمی‌کنیم که آنها را به چند محصول خاص محدود کنیم و همان طور که در ابتدای متن عنوان شد، به ذکر چند دسته از آنها خواهیم پرداخت و نمونه‌های کاملتر آن را می‌توانید در بخش محصولات راما گیفت مطالعه کنید:

  • خودکار و روان نویس تبلیغاتی: یک خودکار تبلیغاتی لوکس یا یک روان نویس تبلیغاتی لوکس برای اساتید دانشگاه، برای مدیر شرکت‌ها و کسب و کارها، برای پزشکان و حتی برای برخی مشتری‌های ویژه، مناسب و ایده آل است.
  • جعبه‌های پذیرایی تبلیغاتی: جعبه‌های پذیرایی تبلیغاتی ممکن است برای چای کیسه‌ای یا برای دمنوش یا حتی برای قهوه و نسکافه استفاده شود. می‌توانید انتخاب کنید که یک روکش چرمی در این جعبه‌ها به کار رود و در چند طبقه ساخته شوند که یک هدیه تبلیغاتی لوکس و خاص به نظر برسد.
  • ساعت تبلیغاتی:یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی لوکس را، ساعت‌های تبلیغاتی به خود اختصاص داده‌اند که از مارک‌ها و برندهای مختلفی هستند. این ساعت‌ها را می‌توانید به چند مشتری بسیار ویژه و خاص خود هدیه بدهید تا مطمئن شوید که آنها نیز به شما و کسب و کار شما وفادار هستند.
  • لیوان تبلیغاتی: یک لیوان لوکس تبلیغاتی می‌تواند بهترین ابزار برای معرفی شما در دفاتر نمایندگی‌ها و شرکتهای مختلف است. می‌توانید سفارش دهید که این لیوان از چه جنسی باشد و چه نوشته‌ای بر روی آن چاپ شود تا بسیار شیک و لوکس به نظر برسد.

دیدگاهتان را بنویسید