کلاه تبلیغاتی ارزان

عکس دسته کلاه تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی ارزان ، کلاه تبلیغاتی را می توان یکی از هدایای تبلیغاتی بسیار تاثیرگذار و در عین حال ارزان دانست. کلاه تبلیغاتی ارزان قیمت را می توان یکی از هدایای تبلیغاتی شمرد که در امور نمایشگاه، رستوران و فروشگاه کاربرد زیادی دارد. از دستگاه های چاپ روی پارچه برای چاپ لوگو و برند تبلیغاتی روی کلاه تبلیغاتی استفاده می شود.

کلاه تبلیغاتی ارزان

کلاه های تبلیغاتی کاربردهای مختلفی دارند. یکی از مهمترین کاربرد کلاه تبلیغاتی ارزان می توان به ایجاد لایه ای محافظ در برابر گرما اشاره کرد. همچنین می توان آن ها را به عنوان هدیه به افراد مختلف و مشتری ها ارائه داد. کلاه های تبلیغاتی ارزان از جمله ابزارهایی هستند که به عنوان لباس تبلیغاتی محسوب می شوند.

امروزه استفاده از کلاه های تبلیغاتی ارزان قیمت بسیار رواج یافته و استفاده از آن به عنوان ابزار تبلیغاتی می تواند راندمان بسیار بالایی برای شرکت و سازمان شما در همایش ها و نمایشگاه ها داشته باشد. کلاه تبلیغاتی فضای بسیار خوبی برای تبلیغات دارد به دلیل اینکه از وسعت و بزرگی مطلوبی استفاده شده و می توان آن را به عنوان بیلبوردی متحرک بالای سر هر شخص متصور شد.

لوگو و آرم سازمان خود را می توانید روی کلاه تبلیغاتی چاپ کرده و به مشتریان وفادار خود هدیه دهید تا در هنگام تفریح این بیلبوردهای متحرک را همراه خود داشته و شما را تایید کنند در این شرایط برند شما همیشه همراه مشتریانتان خواهد بود. با نزدیک شدن فصل بهار و تابستان، استفاده از مکان های تفریحی دارای فضای باز و گردش و سفر به طبیعت افزایش می یابد.

همه ما می دانیم که خورشید و نور آفتاب ویتامین D بدن را افزایش می دهند، ولی با داشتن این فواید، تابش مستقیم نور خورشید به صورت می تواند آسیب هایی را به پوست و چشم هایمان وارد کند. با این وجود لازم است در روزهای آفتابی با استفاده از امکانات در دسترس از چشم و پوست صورت خود محافظت کنیم. برای این کار گزینه هایی مثل: ضد آفتاب، عینک دودی، کلاه تبلیغاتی آفتابی، آفتابگیر تبلیغاتی و… وجود دارند که باعث حفظ سلامت پوست و چشم هایمان در روزهای آفتابی می شوند.

تولید کلاه تبلیغاتی

اگر شما دارای یک کسب و کار هستید و به دنبال بالا بردن سهم خود در بازار و افزایش مشتریان و میزان فروش برند خود هستید، یکی از کم هزینه ترین و موثرترین روش های تبلیغاتی استفاده از هدایای تبلیغاتی است. یکی از دغدغه های افراد با آغاز فصل گرما و تابش شدید نور خورشید، حفاظت از پوست و چشم خود است. شما می توانید با ارائه هدایای تبلیغاتی کاربردی در فصل گرما، مثل عینک آفتابی، کلاه تبلیغاتی، آفتابگیر تبلیغاتی و … عادت خوب، مثل جلوگیری از تابیدن نور آفتاب به پوست و چشم را در بین مشتریان و همکاران خود ترویج دهید و از این راه برند خود را در بین افراد بیشتری تبلیغ کنید.

هنگامی که شما از یک کلاه آفتابی به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می کنید، در حقیقت برند خود را در مقابل دید افراد زیادی قرار می دهید. هر کدام از مصرف کنندگانی که از کلاه تبلیغاتی با لوگو و نام برند شما استفاده کنند و آن را روی سر خود قرار دهند، باعث آشنایی اشخاص زیادی با شرکت شما می شوند.

چاپ روی کلاه تبلیغاتی به چه صورت انجام می شود و در کدام بخش چاپ انجام می شود؟

چاپ و تولید کلاه تبلیغاتی به این شکل صورت می گیرد که کارفرمایان بعد از تایید لوگو، آن را به مجری کار می دهند و او بعد از رفع مشکلات احتمالی در طراحی، کلاه تبلیغاتی را برای تولید به کارگاه می فرستد. شرکت سفارش دهنده لوگو و پیام مورد نظر خود را که می خواهد روی کلاه چاپ شود مشخص می کند این پیام معمولا در بخش جلویی و لبه کلاه چاپ می شود. سپس کلاه بسته بندی شده و برای تحویل به مشتری ارسال می شود.

برای مشاهده لیوان های تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی با ما همراه باشید.

کلاه تبلیغاتی در کدام مشاغل مورد استفاده قرار میگیرد؟

اغلب کلاه تبلیغاتی برای نمایندگان شرکت یا سازمان مورد استفاده قرار می گیرد و در مواقع کمی از آن به منظور هدایای تبلیغاتی نیز استفاده می کنند. از کلاه تبلیغاتی جهت همرنگ و هماهنگ کردن کارکنان با شرکت و ست کردن رنگهی سازمانی نیز استفاده می شود.

کلاه تبلیغاتی برای فست فود و رستوران کاربرد زیادی دارد به این شکل که کارگران این رستوران ها جهت تبلیغات و بازاریابی رستوران خود با کلاه های هم رنگ نظم بخصوصی به فست فود یا رستوران می دهند. از دیگر کاربردهای کلاه تبلیغاتی می توان استفاده از آن در تیم های ورزشی را نام برد.

احتمالا مشاهده کرده اید که مربی یا کادر فنی تیم ورزشی از یک کلاه تبلیغاتی ورزشی یکدست و هماهنگ استفاده می کننند این نشان دهنده استفاده از کلاه تبلیغاتی در صنعت ورزش است. از کاربردهای دیگر کلاه تبلیغاتی می توان به صنعت خدمات پس از فروش و گارانتی اشاره کرد. اگر مشاهده کرده باشید در خدمات پس از فروش کلاه تبلیغاتی یا لباس تبلیغاتی بخصوصی استفاده می کنند که به صورت هماهنگ به یک دیگر هارمونی دارند. از کاربردهای دیگر کلاه تبلیغاتی می توان به استفاده آن در: فروشگاه یا پمپ بنزین اشاره نمود.

انواع کلاه تبلیغاتی بر حسب جنس به چند دسته تقسیم می شوند؟

01 - کلاه تبلیغاتی کاغذی

بر اساس جنس کلاه های تبلیغاتی به چند دسته مختلف تقسیم می شوند: از مهمترین این کلاه های تبلیغاتی می توان به کلاه تبلیغاتی کتان اشاره کرد.در ادامه هر کدام از این دسته بندی ها را شرح می دهیم:

کلاه تبلیغاتی کتان
یکی از رایج ترین انواع کلاه ها، کلاه تبلیغاتی کتان شمرده می شود. کلاه تبلیغاتی با جنس کتان طول عمر بسیار بالایی دارد. به دلیل داشتن جنس مرغوب این کلاه تبلیغاتی از جمله کلاه¬های تبلیغاتی ارزان قیمت محسوب نمی شود و قیمت آن تقریبا بالاست و برای کسب و کارهایی که نیاز به کلاه تبلیغاتی با کیفیت دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

کلاه تبلیغاتی فلامنت
از جمله کلاه های تبلیغاتی لوکس و خاص می توان به کلاه تبلیغاتی فلامنت اشاره کرد که بوسیله کارفرمایان و مشتریانی که خواستار کیفیت کار بسیار زیادی هستند و در مرتبه دوم به دوام و ماندگاری آن می اندیشند، می توانند این کلاه تبلیغاتی را سفارش دهند. کیفیت این کلاه ها به علت جنس تولیدی آن بسیار بالاست و به راحتی می توان لوگو شرکت را روی آن چاپ کرد.

کلاه تبلیغاتی پلاستیکی
از کلاه های تبلیغاتی ارزان قیمت بازار می توان به کلاه پلاستیکی تبلیغاتی اشاره کرد. این کلاه تبلیغاتی ارزان قیمت به عنوان کلاهی با قیمت مناسب و ارزان به مشتریان پیشنهاد می شود. از کلاه تبلیغاتی پلاستیکی می توان در نمایشگاه ها، همایش ها و به عنوان کلاه ایمنی در صنایع مختلف استفاده کرده و لوگو مورد نظر را روی آن چاپ کرد.

کلاه تبلیغاتی فومی
یکی دیگر از انواع کلاه های تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی فومی فوری به شمار می رود. اگر می خواهید کلاه تبلیغاتی فوری در سریعترین زمان ممکن داشته باشید باید از کلاه تبلیغاتی فومی فوری استفاده کنید. کلاه های فومی به صورت تک رنگ با برشی مخصوصی تهیه می شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید