چتر تبلیغاتی

چتر تبلیغاتی

چتر تبلیغاتی

چتر تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی جدید است که به تازگی به دنیای هدایای تبلیغاتی اضافه شده است. این هدیه تبلیغاتی جذاب به ما ثابت می‌کند که با کمی خلاقیت حتی می‌توانید از برف و باران و آفتاب نیز به نفع خود و به نفع تبلیغات خود استفاده کنید. تنها کافی است شما یک مدیر و یا صاحب کسب وکاری باهوش و خلاق باشید و از اهمیت بالای هدایای تبلیغاتی در جذب مشتریان جدید و مخاطبان هدف خود به خوبی آگاه باشید. چتر تبلیغاتی در مدت کمی که وارد بازار تبلیغات شده است توانسته جایگاه خود را در بین سایر هدایای تبلیغاتی قدیمی و پرطرفدار به خوبی باز کند و مورد استقبال مدیران و همچنین مشتریان قرار گیرد. فضای مناسب برای چاپ تبلیغات، در معرض دید قرار گرفتن و کاربردی بودن از جمله مزایای مهم یک چتر تبلیغاتی است. چترهای تبلیغاتی را می‌توانید در نمایشگاه ها به مشتریان و مخاطبان خود به عنوان یک هدیه تبلیغاتی جذاب هدیه کنید.

چتر تبلیغاتی-1400

مشتریان را زیر چتر تبلیغاتی برند خود بگیرید

همانطور که گفتیم چتر تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی جدید است. اما با وجود تازگی و نوظهور بودن این هدیه تبلیغاتی، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و مشتریان از گرفتن چنین هدایای تبلیغاتی بسیار خشنود خواهند شد. برای کسی که در زیر باران نیاز به چتر دارد هیچ فرقی نمی‌کند که از یک چتر ساده استفاده کند یا چتری که لوگو و برند شما بر روی آن چاپ شده باشد، اما برای افرادی که این چتر تبلیغاتی را در دست دیگران می‌بینند بسیار جلب توجه کننده است و نظر آن‌ها به سرعت به سمت چتری که آرم و لوگوی شرکت شما بر روی آن چاپ شده است جلب می‌شود و این دیده شدن همان چیزی است که شرکت شما انتظار دارد و در واقع هدف تبلیغاتی هر شرکت یا کسب و کار از اهدای هدایای تبلیغاتی همین دیده شدن و در معرض دید دیگران قرار گرفتن است. همچنین به دلیل تازگی و جدید بودن چتر تبلیغاتی ، این نوع تبلیغات بیشتر جلب توجه می‌کند. دیدن تبلیغات یک برند بر روی چتر در زیر باران برای مردم جالب و جدید است و همین امر سبب می‌شود میزان توجه بیشتری را به خود جلب کند.

چتر تبلیغاتی-5031

برای مشاهده لیوان تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی با ما همراه باشید.

چتر تبلیغاتی قابل استفاده در 4 فصل سال

همانطور که می‌دانید دنیای تبلیغات روز به روز در حال پیشرفت و تغییر است و شرکت ها و سازمان ها علاوه بر رقابت در محصولات و خدمات و همچنین بازاریابی، در زمینه هدایای تبلیغاتی نیز رقابت گسترده و نزدیکی دارند. از این رو سعی می‌کنند به ارائه هدایای تبلیغاتی در زمان ها، مناسبت ها و فصل های خاص بپردازند و به نوعی متمایز بودن برند خود را رخ بکشند که این کار میزان بازدهی بالا و همچنین رضایت بالای مشتری را به همراه دارد. چتر تبلیغاتی نیز یکی از هدایای تبلیغاتی فصلی به نظر می‌رسد و اینگونه تصور می‌شود که تنها در فصل زمستان و پاییز که بارش برف و باران زیاد است مورد استفاده قرار می‌گیرد. درست است که چتر تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی کاربردی در فصل های پر باران سال است اما اهمیت استفاده از چتر در روزهای گرم و داغ تابستان را فراموش نکنید. مخاطبان و مشتریان به شدت از این نوع هدایای تبلیغاتی کاربردی و دوست داشتنی استقبال می‌کنند و تاثیر زیادی بر نظر مثبت و حس خوب آن‌ها نسبت به برند شما خواهد داشت.

چتر تبلیغاتی-5203

انواع چتر تبلیغاتی

چتر تبلیغاتی انواع مختلفی دارد که می‌توانید بسته به سلیقه و بودجه خود آن را برای تبلیغات برند و شرکت خود انتخاب کنید. انواع چترهای تبلیغاتی عبارتند از:

  • چتر تاشو: این نوع چتر به دلیل وزن سبک و راحتی در حمل و نقل یکی از انواع پرطرفدار چتر تبلیغاتی است که می‌توان آن را به راحتی همراه خود حمل کرد و فضای زیادی را اشغال نخواهد کرد.
  • چتر دسته عصایی: چتر دسته عصایی یکی از دیگر انواع چترهای تبلیغاتی است که ظاهری بسیار زیبا و جذاب دارد و در دست گرفتن آن در زیر باران راحت است. همچنین چترهای عصایی مناسب برای روزهای گرم و داغ تابستان نیز می‌باشد و یک محافظ بسیار عالی در برابر آفتاب هستند.
  • چتر اتوماتیک: کار با این نوع چتر تبلیغاتی بسیار راحت است و به راحتی می‌توان آن را با فشار دادن یک دکمه باز و بسته کرد. به خصوص در فصل زمستان که معمولا دستکش به دست داریم و کار با دست برایمان کمی دشوار است یک چتر اتوماتیک می‌تواند بسیار راحت استفاده شود. چترهای اتوماتیک نیز به دلیل راحتی در استفاده طرفداران زیادی دارد.

چاپ چتر تبلیغاتی چگونه انجام می‌شود؟

چاپ تبلیغات معمولا بر روی دسته چتر تبلیغاتی به صورت چاپ تامپو و چاپ لیزر انجام می‌پذیرد. انواع و مدل های بسیار متنوع و مختلفی برای چترهای تبلیغاتی وجود دارد که شما می‌توانید به سلیقه خود آن را برای برند خود انتخاب کنید و چاپ برند یا لوگوی تبلیغاتی خود را بر روی آن انجام دهید. چتر تبلیغاتی جزو هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت و مقرون به صرفه و همچنین پربازده است و یکی از دلایل پرطرفدار بودن آن نیز همین قیمت ارزان در عین بازدهی و تاثیر بالای آن است.

گروه هدایای تبلیغاتی راما گیفت از جمله با سابقه ترین تولید کنندگان هدایای تبلیغاتی است که تخصص و تجربه بالایی در زمینه تولید و چاپ هدایای تبلیغاتی دارد. انواع چتر تبلیغاتی و سایر هدایای تبلیغاتی، قیمت ها و مدل های متنوع آن را می‌توانید در سایت ما مشاهده فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید