چاپ پرچم تبلیغاتی

چاپ پرچم تبلیغاتی

چاپ پرچم تبلیغاتی

چاپ پرچم تبلیغاتی هر کسب و کار می‌تواند نشانه اقتدار برند و همچنین معرف تجربه و نماد سال ها تلاش باشد. برای هر کسب و کاری شایسته و حتی لازم است که یک پرچم اختصاصی با نام تجاری و لوگوی خود بر روی میز مدیریت شرکت داشته باشد.

برای مشاهده انواع هدایای تبلیغاتی ، کلیک کنید.

گذاشتن پرچم تبلیغاتی با برند شما بر روی میز کار نه تنها باعث ایجاد زیبایی در دکوراسیون اتاق شما خواهد شد بلکه باعث بالا بردن وجهه و دیسیپلین کاری شما می‌شود و شک نکنید که تاثیر بسیار زیادی بر روی مراجعان، ارباب رجوعان، شرکا و همکارانی که با آن‌ها کار می‌کنید یا معامله دارید خواهد داشت و شما را نزد آن‌ها قدرتمندتر و با تجربه تر نشان خواهد داد. بر خلاف سایر محصولات تبلیغاتی چاپ پرچم تبلیغاتی تنها مختص یک شغل یا صنف خاص نیست و کارشناسان ما استفاده از آن را در محل کار برای هر نوع شغل یا صنفی پیشنهاد می‌کنند.

تصویر چاپ پرچم تبلیغاتی

پرچم برند خود را به اهتزاز در آورید

برند شما یا همان نام تجاری شما حرف های زیادی برای گفتن به مخاطب دارد. درواقع در پشت هر برند داستانی وجود دارد که آن برند را تعریف می‌کند. چاپ پرچم تبلیغاتی با نام و برند شرکت و کسب و کار خودتان و به نمایش گذاشتن آن در محل کار به شما این امکان را می‌دهد تا داستان خود را برای هر کسی که به محل کارتان رفت و آمد دارد تعریف کنید. داستان یک عمر تلاش برای به ثمر رساندن کسب و کار و برند تجاری خود.

پرچم تبلیغاتی یکی از ابزارهای قدرتمند در شناساندن هویت برند شما به مخاطبان است. با توجه به مطالب گفته شده به آسانی می‌توان فهمید که چاپ پرچم تبلیغاتی که امروزه یکی از شیوه های محبوب تبلیغات است چقد موثر است و استفاده از یک پرچم تبلیغاتی هرچند کوچک چقدر می‌تواند برای یک شرکت یا نام تجاری ضروری و حیاتی باشد. پس لازم است که هر شرکت یا برند علاوه بر چاپ برند خود بر روی محصولات تبلیغاتی مثل چاپ خودکار تبلیغاتی، چاپ لیوان تبلیغاتی و سایر هدایای تبلیغاتی به فکر چاپ پرچم تبلیغاتی نیز برای برند خود باشد.

چاپ پرچم تبلیغاتی -2

انواع پرچم تبلیغاتی

·         پرچم رومیزی: از این نوع پرچم همانطور که از اسم آن پیداست بر روی یک پایه کوچک قرار می‌گیرد و روی میز مدیرعامل یا مدیران ارشد شرکت استفاده می‌شود. همچنین چاپ پرچم تبلیغاتی رومیزی به منظور تبلیغات و ارسال آن از سوی یک برند و شرکت به شرکت های دیگر نیز انجام می‌گیرد.

·         پرچم تشریفات: از پرچم تشریفات معمولا در سالن های همایش، کنفرانس، نمایشگاه ها، اتاق مدیران عامل و غیره استفاده می‌شود و مراسم تشریفاتی استفاده می‌شود. پرچم تشریفات عموما بر روی پایه هایی که قابلیت تنظیم وتغییر اندازه را دارد نصب می‌گردد.

·         پرچم اهتزاز: این پرچم ها معمولا تنوع بسیار گسترده ای دارد و به صورت عمودی و افقی و در سایزهای نسبتا بزرگ چاپ می‌شود و بر روی میله های بلند فلزی یا چوبی نصب می‌شوند. چاپ پرچم تبلیغاتی اهتزاز معمولا به منظور نصب در خیابان ها، معابر، جاده ها و اتوبان ها انجام می‌شود.

·         پرچم ایران: معمولا بیشتر کسب و کارها در کنار چاپ پرچم تبلیغاتی برای کسب و کار خود پرچم کشور عزیزمان ایران را نیز قرار می‌دهند که این در کسب و کارهای بین المللی و مشاغلی که صادرات و واردات دارند بیشتر رایج است.

·         پرچم کشورهای خارجی: بسیاری از اصناف و مشاغلی که با کشورهای دیگر در ارتباط هستند و با آن‌ها معامله دارند در کنار پرچم برند خود، پرچم ایران و پرچم کشورهایی که با آن‌ها همکاری می‌کنند را نیز قرار می‌دهند. علاوه بر این در همایش ها و مراسم های بین المللی نیز از پرچم سایر کشورهای خارجی در کنار پرچم ایران استفاده می‌شود.

·         پرچم مراسم و مناسبت ها: این نوع پرچم ها به منظور استفاده در مراسم و مناسبت ها مثل اعیاد، جشن ها، افتتاحیه ها، اختتامیه ها، خوش آمد گویی و غیره چاپ می‌شوند.

·         پرچم مذهبی: با توجه به مذهبی بودن کشورمان معمولا در ایام خاص مثل محرم و صفر، ماه رمضان و غیره انواع پرچم های مذهبی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

·         پرچم دستی: پرچم دستی معمولا در بین انواع چاپ پرچم تبلیغاتی سایز کوچک تری دارد و قیمت آن نیز نسبت به سایر انواع پرچم های تبلیغاتی پایین تر است.

·         پرچم ریسه ای: پرچم های ریسه معمولا به صورت رشته ای یا همان ریسه ای در کنار هم به تعداد زیاد قرار می‌گیرند. از این نوع پرچم ها بیشتر در مراسم ها و جشن ها استفاده می‌شود.

چاپ پرچم تبلیغاتی -3

انواع چاپ پرچم تبلیغاتی

1- چاپ سیلک: این نوع چاپ به صورت دستی انجام می‌گیرد و لوگو یا برند شما با سیلک بر روی پرچم چاپ می‌شود.

2- چاپ دیجیتال: این نوع چاپ به صورت دیجیتال است و هر نوطرح یا رنگی را بدون محدودیت از طریق این نوع چاپ می توان انجام داد.

3- چاپ حرارتی: معمولا این نوع چاپ از کیفیت بیشتری نسبت به انواع چاپ پرچم تبلیغاتی برخوردار است و پاک نمی‌شود.

4- چاپ قالبی: این نوع چاپ به وسیله قالب انجام می‌شود به طوری که طرح دلخواه بر روی قالبی از چوب یا فلز پیاده می‌شود و سپس روی پرچم چاپ می‌شود. چاپ قالبی معمولا کیفیت و ظرافت پایین تری نسبت به سایر انواع چاپ پرچم تبلیغاتی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید