چاپ پدموس تبلیغاتی

چاپ پدموس تبلیغاتی

چاپ پدموس تبلیغاتی

چاپ موس پد تبلیغاتی یک شیوه جدید تبلیغاتی است که بسیار پرطرفدار و کاربردی است. با توجه به این موضوع که استفاده از کامپیوتر امری حیاتی برای 90 درصد از سازمان ها و شرکت ها می‌باشد، جای تعجب نیست که استفاده از ملزومات و لوازم جانبی کامپیوتر نیز به همان اندازه ضروری باشد.پدموس تبلیغاتی نیز یکی از همان لوازم ضروری کامپیوتر است که می‌توان علاوه بر استفاده آن برای راحتی کار کردن با موس، از آن به عنوان یک شیوه تبلیغات جالب و موثر نیز استفاده کرد.

چاپ پدموس تبلیغاتی به این صورت است که شما آرم یا لوگوی شرکت یا کسب و کار خود را بر روی پدموس تبلیغاتی با طرح، رنگ، جنس و مدل دلخواه چاپ می‌کنید و آن را به عنوان هدیه تبلیغاتی به مخاطبان خود هدیه می‌دهید. شما هم می‌توانید آن را به مخاطبان خود به عنوان یک هدیه تبلیغاتی عرضه کنید و هم برای استفاده کارکنان شرکت خود از پدموس هایی با نام و لوگوی شخصی خود به صورت اختصاصی و یکپارچه استفاده کنید.

چاپ پدموس تبلیغاتی - 1

پدموس چیست؟

پدموس به صحفه ای گفته می‌شود که جنس آن معمولا از پلاستیک، فایبرگلاس، مقوا یا ژلاتین است که برای راحتی کار با موس از آن استفاده می‌شود. به این صورت که آن را برروی میز کامپیوتر یا میز کار خود در زیر موس قرار می‌دهید و باعث می‌‌شود لرزش ها و خطاهای حرکتی موس کمتر شده و کار با آن برای شما بسیار راحت تر شود و می‌توان کارها را با کامپیوتر با استفاده از پدموس سریع تر پیش برد.

همچنین پدموس باعث می‌شود عمر موس طولانی تر شود و دیرتر خراب شود یا رنگ آن بر اثر سایش با میز کار از بین برود. همانطور که گفتیم چاپ پدموس تبلیغاتی در کنار سایر لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل مثل فلش مموری تبلیغاتی و پاوربانک تبلیغاتی بسیار کاربرد دارد و یکی از شیوه های جدید اما بسیار پر بازده در دنیای تبلیغات امروز است که در بین صاحبان کسب و کار و مدیران استفاده از این شیوه تبلیغات بسیار رایج شده است.

چاپ پدموس تبلیغاتی - 02

با چاپ پدموس تبلیغاتی برند خود را زیر دست مخاطبان قرار دهید.

چاپ پدموس تبلیغاتی علاوه بر اینکه کاربرد بالایی دارد، باعث می‌شود برند و لوگوی شرکت و کسب و کار شما بسیار در معرض دید قرار گیرد. به طوری که هربار که مخاطب شما در پشت کامپیوتر می‌نشیند و با موس خود کارمی‌کند نگاهش به برند شما نیز می‌افتد و لوگو و نام تجاری شما در خاطر او ثبت می‌کند. علاوه بر این اگر در انتخاب و چاپ پدموس تبلیغاتی خود کمی ذکاوت به خرج دهید و طرح و رنگ آن را با دقت بیشتری انتخاب کنید به طوری که جلب توجه بیشتری کند، توجه تمام کسانی که در یک اداره رفت و آمد می‌کنند و با کسی که از این پدموس های تبلیغاتی استفاده می‌کند به نوعی سروکار دارند را به خود جلب می‌کند و درواقع این برند شماست که توجه آن‌ها را به خود جلب می‌کند نه صرفا خود پدموس.

البته لازم نیست که شما حتما پدموس تبلیغاتی را به عنوان هدایای تبلیغاتی به یک اداره یا سازمان بدهید، بلکه حتی می‌توانید آن‌ها را به مخاطبان خود برای استفاده شخصی در منزل نیز هدیه بدهید و تاثیر و نتیجه ای را که از چاپ پدموس تبلیغاتی انتظار دارید بگیرید.

چاپ پدموس تبلیغاتی - 03

چاپ پدموس تبلیغاتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی جذاب

چاپ پدموس تبلیغاتی از جمله روش های ارزان و جذاب برای تبلیغات است. معمولا هرشخصی به خصوص اگر زیاد با کامپیوتر سروکار داشته باشد و اکثر کارهای خود را با کامپیوتر انجام دهد بسیار مشتاق است که یک پدموس به عنوان هدیه تبلیغاتی از شما دریافت کند و آن را با کمال میل خواهد پذیرفت. یکی از نکاتی که معمولا باید در انتخاب یک هدیه تبلیغاتی در نظر گرفت این است که آیا این هدیه نیاز مخاطب را برآورده می‌کند یا برای او جذاب است و آیا او تمایل به داشتن و نگه داشتن و استفاده از آن هدیه تبلیغاتی را دارد یا خیر؟ هدایای تبلیغاتی کاربردی مثل خودکار تبلیغاتی، دفترچه یادداشت تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی و غیره شاید به ظاهر کوچک و کم اثر بیایند اما به این دلیل که بسیار کاربردی و در عین حال جذاب هستند باعث تاثیرگذاری بالایی در مخاطب می‌شوند و شما را به اهداف تبلیغاتی و بازاریابی خود می‌رسانند.

انواع پدموس تبلیغاتی

چاپ پدموس تبلیغاتی در انواع جنس های مختلف با طرح و رنگ دلخواه شما صورت می‌گیرد. از انواع مختلف پدموس می‌توان از موارد زیر نام برد:

  • پدموس ژله ای: پرکاربردترین نوع پدموس، پدموس ژله ای است که جنس آن ژلاتینی است که در چاپ پدموس تبلیغاتی بیشترین طرفدار را دارد و اکثر پدموس های تبلیغاتی از این جنس هستند.
  • پدموس طبی : این نوع پدموس ها به دلیل اینکه ساختار و فرم خاصی دارد و در هنگام قرار گرفتن دست بر روی آن
  • پدموس ارگونومیک: این نوع پدموس یکی از انواع پدموس ژله ای است که انعطاف پذیری بالایی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید