چاپ فلاسک

چاپ فلاسک

چاپ فلاسک

چاپ فلاسک تبلیغاتی مانند چاپ بر روی سایر محصولات و کالاها با هدف های تبلیغاتی انجام می‌گیرد. به دلیل گستردگی دنیای تبلیغات، امروزه هر وسیله کاربردی را می‌توان به عنوان یک هدیه یا کالای تبلیغاتی استفاده کرد و یکی از متداول ترین انواع تبلیغات بر روی کالاهای تبلیغاتی چاپ لوگو یا برند شرکت یا کسب و کاری است که می‌خواهد بر روی آن کالا تبلیغات انجام دهد.

فلاسک یک بطری فلزی یا پلاستیکی دوجداره است که جداره داخلی آن از جنس شیشه است و فضایی خالی بین این دو دیواره قرار دارد که تقریبا خالی از هوا است. همین خالی از هوا بودن یا خلأ که بین این دو دیواره وجود دارد باعث می‌شود گرما به بیرون انتقال پیدا نکند و تا 24 ساعت آب داخل فلاسک گرم و داغ بماند و اگر آب سرد داخل آن می‌ریزیم به همان میزان سرد و خنک بماند. این محصول به دلیل کاربردی بودن و ماندگاری بالایی که دارد یک از محصولات تبلیغاتی پرطرفدار است.

چاپ فلاسک -02

چرا شیوه تبلیغاتی چاپ فلاسک در ایران موفق است؟

چاپ فلاسک تبلیغاتی از شیوه های تبلیغاتی است که در همه دنیا استفاده می‌شود و معمولا تمام شیوه های تبلیغات بر روی کالاها و محصولات کاربردی در سراسر دنیا تا حدودی یکسان است. اما اینکه چه شیوه تبلیغاتی در کدام منطقه و کدام کشور با چه آداب و رسومی بیشتر موفق است جای تأمل دارد. به دلیل علاقه زیاد ایرانی ها به نوشیدن چای این شیوه تبلیغاتی یعنی چاپ فلاسک در ایران بسیار موفق است. ایرانی ها در کنار ترکیه و کشورهای عربی جزو چای خورترین مردم دنیا هستند. حال تصور کنید که هر کدام از افراد همراه خودشان در سفر، پیک نیک، ماشین، محل کار، مغازه و غیره یک فلاسک دارند که یک وسیله ی تقریبا جدا نشدنی از آن‌ها است. آیا چنین شیوه تبلیغاتی که باعث می‌شود برند و نام  تجاری شما توسط بسیاری از افراد در مناطق مختلف، کوه و دشت و جنگل و محل کار و تاکسی و اتوبوس و بسیاری مکان های دیگر دیده شود موفق نیست؟

همانطور که گفتیم به دلیل چای خور بودن ایرانی ها چاپ بر روی محصولات تبلیغاتی مربوط به چای و سایر نوشیدنی ها مثل چاپ لیوان، چاپ ماگ و چاپ فلاسک می‌تواند سرمایه گذاری بسیار موفقی در زمینه تبلیغات در ایران باشد.

چاپ فلاسک-0852

برای مشاهده لیوان تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی با ما همراه باشید.

یک مدیر باهوش چاپ فلاسک تبلیغاتی را برای چه کسانی انجام می‌دهد؟

فلاسک تبلیغاتی کاربردهای فراوانی دارد و جزو هدایایی است که به اغشار زیادی از جامعه می‌توان داد و شما به عنوان یک مدیر و یا صاحب کسب و کار باید بدانید که کدام هدایای تبلیغاتی بر روی کدام قشر از جامعه بیشتر جواب می‌دهد و می‌توانید نتیجه بهتری از آن ‌ها در تبلیغاتی بگیرید. چند نمونه از اقشاری که چاپ فلاسک برای آن‌ها می‌تواند بازدهی بالایی برای تبلیغات شما داشته باشد را در اینجا آورده ایم:

چاپ فلاسک تبلیغاتی برای رانندگان: رانندگان جزو آن دسته از افرادی هستند که چای زیاد می‌نوشند. حتی در فصل های گرم سال نیز تنها چیزی که خستگی آن‌ها را از تنشان در می‌کند چای است. رانندگان تاکسی، رانندگان اتوبوس های درون شهری و رانندگان اتوبوس های بین شهری از جمله کسانی هستند که چاپ فلاسک برای آن‌ها می‌تواند بازدهی بالایی داشته باشد چرا که این افراد جزو کسانی هستند که روزانه با بسیاری افراد دیگر سرو کار دارند و برند شما را کاملا در معرض دید دیگران قرار می‌دهد.

چاپ فلاسک برای کسانی که به سفر و طبیعت گردی علاقه مند هستند: افرادی که زیاد سفر می‌کنند و بزرگترین لذت و تفریح آن‌ها در زندگی سفر و گردش است نیز گزینه بسیار مناسبی براین نوع تبلیغات هستند. این افراد همیشه به وسایل سفر نیاز دارند که از جمله وسایل ضروری سفر آن‌ها که همیشه همراهشان است فلاسک است.

چاپ فلاسک برای گروه های کوهنوردی: گروه های کوهنوردی از جمله کسانی هستند که چاپ فلاسک برای آن‌ها می‌تواند موفق عمل کند. یک کوهنورد در کوله پشتی خود همیشه یک فلاسک به همراه دارد. این فلاسک می‌تواند در فصل های گرم برای آب سرد و  در فصل های سرد برای چای و نوشیدنی های گرم استفاده شود اما به هرحال یکی از وسایل ضروری آن‌ها است و همیشه آن را همراه خود دارند.

چاپ فلاسک برای کارگران کارگاه ها: کسانی که درکارگاه کار می‌کنند معمولا غذا و نوشیدنی شان را خودشان به همراه می‌برند و اکثرا به دلیل کار فیزیکی خیلی زود خسته می‌شوند و نیاز به نوشیدن چای یا آب دارند. به همین دلیل معمولا کارگرانی که در کارگاه کار می‌کنند همراه خود در محل کار همیشه یک فلاسک می‌برند.

چاپ فلاسک -0355

چاپ فلاسک با حکاکی لیزر

چاپ فلاسک معمولا بر روی فلاسک های فلزی به صورت حکاکی لیزری انجام می‌شود و به هیچ عنوان پاک نمی‎‌شود و از بین نمی‌رود و تا زمانی که آن فلاسک قابل استفاده باشد چاپ فلاسک نیز به همان صورت واضح باقی خواهد ماند و از بین نخواهد رفت.

حکاکی لیزر چیست؟ حکاکی لیزر معمولا برای اجسام فلزی و سخت انجام می‎‌شود به دلیل اینکه هرنوع چاپ دیگری بر روی اجسام و محصولات استیل یا فلزی امکان پذیر نیست و اگر هم این امکان فراهم باشد و با شیوه های مختلف دیگر چاپ انجام گیرد دوامی نخواهد داشت و پس از مدتی لوگو و نام تجاری شما از روی آن پاک خواهد شد و به کلی از بین خواهد رفت.

به دلیل اینکه چاپ فلاسک استیل و فلزی معمولا از طریق حکاکی لیزر انجام می‌شود این کار باید توسط افرادی مجرب با دستگاه های پیشرفته انجام شود چرا که نوع چاپ برند شما بر روی یک محصول در قضاوت مخاطب درباره برند شما بسیار موثر است.

چاپ فلاسک با بهترین کیفیت و قیمت در راما گیفت

راما گیفت از جمله تولید کنندگان هدایای تبلیغاتی است که سال های زیادی است با بهره گیری از بهترین دستگاه های چاپ و باتجربه ترین و متخصص ترین نیرها در زمینه چاپ و تولید محصولات و هدایای تبلیغاتی فعالیت می‌کند.

هدف این مجموعه ارائه خدمات و محصولات با کیفیت به مشتریان و مخاطبان خود با ایده هایی نو و جذاب و همچنین مناسب ترین قیمت ها است. راما گیفت در زمینه چاپ لوگو و نام تجاری، بر روی محصولات تبلیغاتی که چاپ فلاسک تبلیغاتی را نیز شامل می‌شود بسیار موفق عمل کرده و تا کنون برای صدها برند معتبر در ایران چاپ  این محصولات و سایر محصولات تبلیغاتی را با افتخار انجام داده است.

دیدگاهتان را بنویسید