چاپ سررسید – چه زمانی برای چاپ سررسید بهتر است؟

چاپ سررسید

چاپ سررسید یکی از فعالیت های ثابت تولید کنندگان هدایای تبلیغاتی است که در ماه ها و روزهای پایانی سال برای شرکت ها، اصناف و برندهای مختلف انجام می‌دهند. می‌توان گفت سررسید تبلیغاتی در دنیای تبلیغات به صورت یک سنت درآمده و هرساله برندهای مختلف و شرکت های کوچک و بزرگ سررسید تبلیغاتی خود را چاپ می‌کنند و مردم منتظر دریافت این هدیه تبلیغاتی کاربردی و دوست داشتنی هستند. سررسید یا سالنامه یک هدیه تبلیغاتی است که یک سال تمام برای مخاطب کاربرد دارد و درواقع جزو هدایای تبلیغاتی محبوب و تاثیرگذار دسته بندی می‌گردد.

چاپ سررسید-520

چه زمانی برای چاپ سررسید بهتر است؟

اگر تصمیم به چاپ سررسید برای شرکت یا کسب و کار خود را دارید بهتر است آن را به روزهای پایانی سال موکول نکنید. چرا که به علت تقاضای بالای این هدیه تبلیغاتی در اواخر هرسال، ممکن است شرکت های تولید کننده و چاپ سررسید تبلیغاتی نتوانند سفارش شما را به موقع آماده کنند و یا به علت فرصت اندک، چاپ سررسید را با کیفیت دلخواه شما انجام ندهند. یا اگر شما سررسیدهای آماده را انتخاب می‌کنید ممکن است در اواخر سال با تنوع پایین تری روبرو شوید و مجبور باشید به علت کافی نبودن وقت یکی از همان نمونه های موجود که باقی مانده را انتخاب کنید. بهترین زمان برای چاپ سررسید تبلیغاتی حداقل 4 ماه جلوتر از آغاز سال جدید است.

در زمان چاپ سررسید برای شرکت خود این موارد را در نظر بگیرید

سررسیدی که شما برای تبلیغات خود چاپ می‌کنید حدود یک سال تمام همراه مخاطبتان می‌ماند. پس بسیار اهمیت دارد که برای کیفیت چاپ سررسید مواردی را در نظر بگیرید تا بتوانید از هر لحاظ مخاطب خود را راضی نگه دارید و تصویر خوبی از برند خود در ذهن آن‌ها به جا بگذارید. مهمترین مواردی که در چاپ سررسید باید به آن توجه کنید عبارتند از:

  • کیفیت چاپ: کیفیت چاپ سررسید به خصوص سررسیدهای تبلیغاتی اهمیت بالایی دارد. یک سررسید تبلیغاتی که دارای چاپ با کیفیتی است نشان دهنده ارزش و اعتبار مخاطب برای شرکت شما است.
  • کیفیت جلد: کیفیت جلد سررسید نیز بسیار اهمیت دارد. هرچه جلد سررسیدی که شما هدیه می‌دهید زیباتر و مقاوم تر باشد ارزش و اهمیت برند شما را در نزد مخاطب افزایش خواهد داد.
  • صحافی: نوع صحافی اهمیت بسیار بالایی در دوام و ماندگاری یک سررسید دارد. اگر می‌خواهید سررسید تبلیغاتی که در ابتدای سال به مخاطبان خود هدیه می‌دهید تا انتهای سال با دوام و با کیفیت بماند حتما صحافی خوب و مناسب را جزو اولویت های کیفیت سررسید تبلیغاتی خود قرار دهید.
  • طرح سررسید: اینکه شما بخواهید سررسیدتان چه طرحی داشته باشد، در ابتدای آن چه عکس ها یا مشخصاتی از محصولات یا خدمات شما چاپ شود و چه مطالبی در سرررسیدتان ذکر شود همگی بستگی به خود شما دارد. پس بهتر است قبل از چاپ سررسید به فکر انتخاب طرح مناسب برای سررسید خود باشد.
  • اندازه سررسید: همانطور که می‌دانید چاپ سررسید در انواع مختلفی ازجمله سررسیدهای رحلی، سررسید جیبی، سررسید پالتویی، سررسید وزیری، سررسید رقعی و سررسید خشتی انجام می‌شود که این انواع مختلف در اندازه و سایز با هم متفاوت هستند. شما بستگی به نوع کسب و کاری که دارید و حجم اطلاعاتی که می‌خواهید در یک سررسید چاپ شود باید اندازه آن را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر کار شما یک کار خدماتی است و هدفتان از چاپ سررسید این است که مخاطب بتواند همه جا به تلفن و آدرس شما دسترسی و آن را همراه خود داشته باشد بهترین انتخاب برای شما سرسید پالتویی یا جیبی است.
  • نوع مخاطب: نوع مخاطبی که شما می‌خواهید سررسیدها را به آن ها هدیه بدهید نیز از اهمیت به سزایی برخوردار است. سررسیدهای بزرگتر بیشتر برای اداره ها، مدیران و کارمندان کاربرد دارد و سررسیدهای کوچک و جیبی بیشتر برای افرادی که محصل یا دانشجو هستند یا معلمان و غیره که می‌خواهند یک دفترچه یادداشت که دارای تقویم هم هست همیشه همراه خود داشته باشند.
  • چاپ سررسید-8210

برای مشاهده لیوان تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی با ما همراه باشید.

چاپ سررسید تبلیغاتی چقدر هزینه دارد؟

مانند سایر هدایا و کالاهای تبلیغاتی، سررسید نیز قیمت های متنوعی دارد. و بازهم مانند هر کالا و هدیه تبلیغاتی دیگری، قیمت چاپ سررسید به عوامل متعدد بستگی دارد که این عوامل همان مواردی بود که قبل از این به آن اشاره کردیم. مواردی مانند طرح، جنس کاغذ، نوع و کیفیت صحافی، نوع جلد، نوع چاپ عکس های داخل سررسید و غیره همگی در قیمت یک سررسید تاثیرگذار هستند.

همچنین یکی از عوامل دیگری که در قیمت سررسید می‌تواند تاثیر گذار باشد سفارشی بودن آن است. به عنوان مثال شما ممکن است سررسیدی را از میان نمونه های موجود انتخاب کرده و بخواهید لوگو و برند شما بر روی آن و داخل برخی صفحات آن چاپ شود. اما گاهی برخی برندها به خصوص برندهای مطرح و بزرگ خواهان این هستند که سررسید اختصاصی خود را سفارش دهند و تمام صفر تا صد آن را از جمله نوع جلد، رنگ جلد، نوع صفحات، نوع کاغذ، محتویات داخل سررسید، ترتیب صفحات و سایر جزئیات دیگر را با سلیقه خودشان سفارش می‌دهند. بدون شک چاپ سررسید به صورت سفارشی هزینه بالاتری نسبت به سررسیدهای آماده و از پیش تولید شده دارد.

گروه تبلیغاتی راماگیفت در زمینه تولید و چاپ سررسید و سالنامه تبلیغاتی سابقه طولانی و درخشانی دارد و تاکنون افتخار آن را داشته است که چاپ سررسید برای برندهای مطرح و معتبری را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام دهد. برای اطلاع از جزئیات تولید و چاپ سررسید و همچنین نحوه سفارش آن به وب سایت راما گیفت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید