چاپ ساک دستی تبلیغاتی

چاپ ساک دستی تبلیغاتی

چاپ ساک دستی تبلیغاتی

در بین شیوه های تبلیغاتی ارزان و در عین حال تاثیر گذار، چاپ ساک دستی تبلیغاتی یکی از ارزان ترین و کاربردی ترین شیوه های تبلیغاتی در کنار سایر تبلیغات کم هزینه مثل چاپ خودکار تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی، بادبزن تبلیغاتی وغیره می‌باشد. این شیوه تبلیغات خلاقانه و ارزان در بین صاحبان مشاغل و کسب و کارها بسیار طرفدار دارد و جزو شیوه های تبلیغاتی است که خیلی زود توانست به صورت جهانی مورد استفاده قرار گیرد و بازدهی بسیار بالایی در تبلیغات دارد.
می‌توان از ساک دستی تبلیغاتی به عنوان یکی از پر مصرف ترین محصولات تبلیغاتی نام برد که از آن هم به عنوان یک هدیه تبلیغاتی می‌توان استفاده کرد و هم به جای بسته بندی محصولاتی که نیاز به بسته بندی دارند استفاده کند. با استفاده از ساک دستی تبلیغاتی علاوه بر تبلیغ برند خود و آگاه کردن دیگران از محصول خود یک محصول کاربردی را نیز به مخاطبانتان هدیه داده اید و آن یک ساک دستی تبلیغاتی زیبا است.

چاپ ساک دستی تبلیغاتی-1111

آیا ساک دستی تبلیغاتی یک نوع بسته بندی است یا یک هدیه تبلیغاتی؟

شاید برای شما هم پیش آمده که برای خرید یک کالا رفته باشید و فروشنده به جای قرار دادن آن در یک نایلون یا بسته بندی دیگر کالای شما را داخل یک ساک دستی تبلیغاتی که برند آن فروشگاه یا آرم و لوگوی محصول آن‌ها بر روی آن چاپ شده است همراه با جزئیاتی مثل آدرس، شماره تلفن و غیره.

این یک شیوه تبلیغاتی بسیار شکیل و هوشمندانه است. شما با چاپ ساک دستی تبلیغاتی و استفاده از آن درواقع با یک تیر چند نشان می‌زنید.می‌توانید از آن برای بسته بندی کالاهای خود مثل پوشاک، جواهرات، لوازم آرایشی و بهداشتی، قطعات جانبی کامپیوتر، قرار دادن سررسید و کاتالوگ و غیره استفاده کنید. همچنین می‌توانید این ساک های تبلیغاتی را به عنوان هدایای تبلیغاتی در بین همکاران و مخاطبان خود پخش کنید. بهترین نوع کاربرد ساک دستی تبلیغاتی این است که شما هم به عنوان یک هدیه تبلیغاتی و هم به عنوان بسته بندی محصولتان از آن استفاده کنید. اما چگونه؟ بسیار ساده است شما کالای خریداری شده توسط مشتری را در یک ساک دستی تبلیغاتی به عنوان بسته بندی قرار می‌دهید و او از آن ساک بارها و بارها به عنوان یک هدیه تبلیغاتی از طرف شما استفاده می‌کند.

چاپ ساک دستی تبلیغاتی-2

با چاپ ساک دستی تبلیغاتی و استفاده از آن به جای نایلون به محیط زیست کمک کنید

شما به عنوان یک صاحب کسب و کار بدون شک بسته به نوع محصول و فعالیت خود نیاز به بسته بندی محصولتان برای حمل توسط مشتری دارید. با چاپ ساک دستی تبلیغاتی و استفاده از آن برای مشتریان خود شما می‌توانید علاوه بر ماندگار کردن تبلیغات خود باعث کمک به محیط زیست شوید. همانطور که می‌دانید پلاستیک صدها و حتی میلیون ها سال طول می‌کشد تا تجزیه شود اما پارچه و کاغد علاوه بر اینکه زودتر تجزیه می‌شوند قابل بازیافت نیز می‌باشند.

سالانه صدها تن نایلون پلاستیکی غیر قابل بازیافت از طریق همین فروشگاه ها و برای ارائه محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرد و به مشتریان داده می‌شود که دور انداخته می‌شود و باعث آلودگی و تخریب محیط زیست می‌شود. شما با چاپ ساک دستی تبلیغاتی و استفاده از آن به جای نایلون های پلاستیکی می‌توانید علاوه بر انجام تبلیغات برای محصول و برند خود جزو یکی از دوست داران و کمک کنندگان به حفظ سلامت محیط زیست کشورمان باشید.

چاپ ساک دستی تبلیغاتی-5

انواع ساک دستی تبلیغاتی

  • ساک دستی پارچه ای: ساک دستی تبلیغاتی از نوع پارچه ای بیشترین طرفدار را در بین انواع  ساک های دستی دارد. علت آن نیز ماندگاری و دوام بالای آن است. دسته این نوع ساک نیز به دلیل دوخته شدن خیلی دیرتر پاره می‌شود و از  بدنه آن جدا می‌شود. یکی دیگر از دلایل محبوبیت ساک های دستی پارچه ای این است که این ساک ها وزن بیشتری را تحمل می‌کنند و به خصوص برای محصولاتی که حجم زیاد و وزن نسبتا بالایی دارند بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • ساک دستی کاغذی و مقوایی: ساک های دستی مقوایی و کاغذی نسبت به ساک دستی پارچه ای از دوام و استحکام کمتری برخوردار هستند اما علی رغم نام آن‌که به ظاهر یکبار مصرف به نظر می‌رسند و بیش از یکبار قابل استفاده نیستند باید گفت که این نوع از ساک دستی به علت اینکه با سلفون روکش می‌شود دوام نسبتا بالایی دارد و می‌توان بارها و بارها از آن استفاده کرد. همچنین امکانات چاپ ساک دستی کاغذی بیشتر است و چاپ های متنوع تر با رنگ های بهتری می‌توان بر روی آن انجام داد.
  • ساک دستی از جنس کرافت: یکی دیگر از انواع ساک دستی تبلیغاتی ، از جنس کرافت می‌باشد که نسبت به ساک پارچه ای با دوام تر و نسبت به ساک دستی کاغذی کم دوام تر است. چاپ ساک دستی تبلیغاتی از جنس کرافت به دلیل زیبا تر بودن و جلب توجه بیشتر طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

دیدگاهتان را بنویسید