چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی

چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی

چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی همیشه یکی از پرکاربردترین لوازم تحریرهایی است که همواره در مکان‌ و زمان‌های مختلف قابل استفاده هست. علاوه بر اینکه می‌توان دفترچه یادداشت را به عنوان یک کالای ضروری دانست، در طی چند سال اخیر این کالا به یک هدیه تبلیغاتی محبوب تبدیل شده است. در این میان چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی در بین کارفرمایان و مدیران جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است که همیشه جزو هدایای تبلیغاتی پرکاربرد است و در بین مشتریان و مخاطبان از توجه خاصی برخوردار است.

چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی -0235

دفترچه یادداشت تبلیغاتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی

همانطور که قبلا اشاره شد، یکی از کاربردی‌ترین لوازم تحریرها، دفترچه یادداشت تبلیغاتی است و با توجه قیمت مناسبی که دارد، مورد استفاده هر گروه سنی می‌باشد. این هدیه تبلیغاتی ارزان دارای تنوع رنگی و طرح‌های متنوعی است و با  این ویژگی، مشتریان و مخاطبان بسیاری را جذب خود می‌کند. از این رو مجریان امور تبلیغات با استفاده از مزایای خوب این محصول تبلیغاتی توانسته اند با چاپ و قراردادن تبلیغات مناسب بر روی دفترچه یادداشت، برای شرکت و یا اداره، این کالا را به عنوان یکی از اصلی ترین هدایای تبلیغاتی در بین سایر محصولات تبلیغاتی قرار دهند.

کاربرد دفترچه یادداشت های تبلیغاتی

دفترچه یادداشت تبلیغاتی در میان دانشجویان و دانش آموزان از استقبال بیشتری بر خوردار است البته قابل ذکر است که کارمندان نیز از دفترچه یادداشت تبلیغاتی به صورت روزانه استفاده می کنند. با توجه به توضیحاتی که در مورد دفترچه یادداشت تبلیغاتی دادیم، می توانیم نتیجه بگیریم که بهترین روش کاربردی تبلیغات، در بین این اقشار چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی است.

چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی-03581

چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی

با توجه به قابلیت‌های خوبی که دفترچه یادداشت دارد، شما می‌توانید در هنگام سفارش دادن و چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی ، نوع طراحی ابعاد، تعداد صفحات، نوع صحافی، نوع کاغذ، نوع بسته بندی و حتی نوع  تبلیغی که برای خود در نظر گرفته‌اید را مشخص کنید.

در هنگام چاپ دفترچه یادداشت شما می‌توانید در بین جلدهای مختلفی که وجود دارد ( اعم از مقوایی و گلاسه و پلاستیکی و غیره) ، نوع کاغذ با گرماژ مختلف( از 60 گرم تا 200 گرم) و تعداد صفحات ( از 30 برگ الی 100 برگ) را انتخاب کنید.

چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی-030

برای مشاهده لیوان تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی با ما همراه باشید.

نکات اصلی در چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی

  •  طراحی دفترچه یادداشت تبلیغاتی

در طراحی دفترچه یادداشت ابتدا باید قطع دفترچه را مشخص کرد. در انتخاب ابعاد دفترچه باید توجه داشت که از سایزهای استاندارد استفاده کرد، چرا که در غیر اینصورت کاغذ تهیه شده دور ریز بسیاری خواهد داشت. پس از این مرحله باید با توجه به نوع صحافی نسبت به سیمی بودن یه چسبی بودن دفترچه یادداشت طراحی را شروع کرد.

معمولا در دفترچه های یادداشت از کمترین مطالب برای تبلیغات استفاده می‌شود، چرا که هرچه فضای سفید بیشتر باشد، مخاطب می‌تواند مطالب بیشتری را یادداشت کند. در چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی معمولا از یک  یا دو رنگ استفاده می‌کنند و در طراحی آن نام تجاری و آدرس سایت یا شماره تلفن کافی است. با طرح‌های خلاقانه به دفترچه یادداشت تبلیغاتی خود ظاهری زیبا بدهید و از این هدیه تبلیغاتی را از دیگر محصولات متمایز کنید.

  • صحافی دفترچه یادداشت تبلیغاتی

در فرآیند صحافی و جلدسازی دفترچه یادداشت تبلیغاتی روش‌ها و ساختارها بسیار متفاوت است، مثلا در بخش جلد ، انواع مختلفی مانند: جلد چرم ، جلد مقوایی و گالینگور وجود دارد. در بخش صحافی اعم از سیمی و چسبی وجود دارد. همچنین مدل هایی که می توان به آن اشاره کرد دفترچه یادداشت با یک بند کشی به این دفتر دوخته شده به این دلیل که مواقعی که به دفترچه یادداشت تبلیغاتی خود نیاز ندارید با کش آن را ببندید.

 دفترچه یادداشت تبلیغاتی دیگری نیز برای خبرنگاران تهیه شده است که می توانند با یادداشت کردن و نوت برداری در هنگام تهیه گزارش از رویداد های روزانه استفاده کنند.

باصحافی کردن دفترچه یادداشت تبلیغاتی به صورت سیمی دیگر نگران پاره شدن برگه های دفترچه خود نباشید به دلیل آن که از یکدیگر به راحتی جدا می‌شوند و مورد استفاده قرار می گیرند. صحافی و چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی به صورت سر چسب که مشتریان بیشتر از این محصول تبلیغاتی استفاده می‌کنند قسمت بالای دفترچه یادداشت تبلیغاتی حالت چسبی صحافی شده است که برگه ها را به یکدیگر متصل کرده است و به آسانی جدا می شود. به طور مثال یادداشت های ضروری که میخواهید در جلویه دید شما باشد با استفاده از چسبی که در این دفترچه یادداشت وجود دارد به مانیتور و یا یخچال و یا آینه بچسبانید.

مزایا و هدف دفترچه یادداشت تبلیغاتی

دفترچه یادداشت های تبلیغاتی در اندازه های متفاوتی هستند و یکی از پرکاربردترین لوازم تحریر در تمامی سنین می باشد. مزایای داشتن دفترچه یادداشت تبلیغاتی این است که دیگر نیازی نیست بعضی از مطالب مهم را در ذهن نگه داری کنیم و همچنین به ما کمک می کند که با نوشتن از ذهن ما فراموش نشود. سال ها تجربه به ما این اطمینان را داده است که با چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی ‌می توانیم اهدافی که در زمینه  تبلیغ محصولات داریم را با بهترین روش به مشتریان ارائه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید