چاپ تیشرت تبلیغاتی

چاپ تیشرت تبلیغاتی

چاپ تیشرت تبلیغاتی

چاپ تیشرت تبلیغاتی این روزها در بین کسب وکارها و مشاغل متقاضی زیادی دارد و یک شیوه تبلغاتی جهانی محسوب می‌شود. لباس و پوشاک از گذشته تا کنون جزو نیازهای اساسی هر شخص بوده است.مدتی است که چاپ تبلیغات بر روی لباس و پوشاک در بازاریابی و تبلیغات رواج پیدا کرده است و موفقیت قابل توجهی را نیز به دست آورده است.

زمانی که شما با یک شخص برای اولین بار یا حتی برای بار چندم برخورد می‌کنید اولین چیزی که نظر شما را به خود جلب می‌کند لباس او است. لباس از جمله کالاهایی است که بسیار زیاد در معرض دید دیگران قرار دارد و یکی از استراتژی های مهم در انتخاب یک کالای تبلیغاتی همین در معرض دید بودن و کاربردی بودن آن کالا است.

چاپ تیشرت تبلیغاتی-1

چاپ تیشرت تبلیغاتی یعنی چاپ یک تابلوی تبلیغاتی متحرک

شما با چاپ تیشرت تبلیغاتی و درواقع چاپ برند و لوگوی خود بر روی یک تیشرت و هدیه دادن آن به مخاطبان خود به عنوان یک هدیه تبلیغاتی، باعث می‌شوید که مخطبانتان لوگو و برند شما را به تن کنند و هرجا که می‌روند آن را با خود ببرند و به دیگران نشان دهند و این امر می‌تواند تاثیر فوق العاده ای در بازاریابی و تبلیغات شما داشته باشد.

حتی اگر از تیشرت تبلیغاتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی نیز استفاده نکنید و فقط این تیشرت های تبلیغاتی را کارمندان و کارکنانتان استفاده کنند باز هم شما را به هدف بازاریابی خود می‌رساند. مثلا در مورد لیوان تبلیغاتی نیز دقیقا همین امر صادق است و برخی برندها و شرکت ها چاپ لیوان تبلیغاتی را فقط برای استفاده اعضای شرکت خود انجام می‌دهند اما هدف آن‌ها بازاریابی و در معرض دید قرار دادن لوگو و نام تجاری خود برای کسانی است که به شرکت آن‌ها رفت آمد یا با آن‌ها تعامل دارند.

چاپ تیشرت تبلیغاتی-2

چرا چاپ تیشرت تبلیغاتی در بین سایر پوشاک پرطرفدارتر است؟

در بین انواع لباس و پوشاک پوشاکی مثل تیشرت تبلیغاتی و کلاه تبلیغاتی بیشتر از سایر پوشاک مورد تقاضا برای چاپ تبلیغاتی می‌باشند. اما چرا پوشاکی مثل تیشرت تبلیغاتی تا این اندازه مورد استقبال و تاثیر گذار است؟ چند دلیل مهم آن را در زیر برای شما آورده ایم:

  • در معرض دید بودن: لباس جزو اولین چیزهایی است که در معرض دید افراد قرار می‌گیرد و همین امر باعث موفقیت تیشرت تبلیغاتی در بازاریابی شده است.
  • دیده شدن چاپ بر روی آن به دلیل یکسره بوده و نداشتن دکمه و یقه: حتما برای شما سوال است که چرا چاپ تبلیغات را بیشتر روی تیشرت انجام می‌دهند. تیشرت به علت یکسره بودن و نداشتن دکمه و یقه باعث بهتر دیده شدن نام تجاری می‌شود.
  • هزینه ارزان: چاپ تیشرت تبلیغاتی یکی از شیوه های ارزان بازاریابی است که هر کسب و کار با هر بودجه ای در بازاریابی می‌تواند از آن استفاده کند و به نتیجه دلخواه برسد.
  • جلب توجه بالا: معمولا جایی که تبلیغات چاپ می‌شود در جلوی تیشرت است و اولین جایی است که نظر مخاطب را به خود جلب می‌کند و خواه ناخواه چشم هر کس به لوگو یا برند شما خواهد افتاد.
  • قابلیت استفاده تیشرت هم برای خانم ها و هم آقایان: تیشرت از جمله پوشاکی است که هم برای آقایان و هم خانم ها کاربرد دارد و از آن استفاده می‌کنند و این می‌تواند کار شما را در هدیه دادن این تیشرت ها به عنوان هدیه تبلیغاتی به مخاطبانتان بدون در نظر گرفتن جنسیت راحت کند.

چاپ تیشرت تبلیغاتی-4

چاپ تیشرت تبلیغاتی چه کاربردهایی دارد؟

شما از تیشرت تبلیغاتی می‌توانید برای تبلیغات برند و کسب و کار خود استفاده کنید و آن را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به مخاطبان خود هدیه بدهید و از این طریق بازاریابی کنید. علاوه بر این شما می‌توانید چاپ تیشرت تبلیغاتی را برای معرفی کمپین های خود به دیگران استفاده کنید و با چاپ نام یا شعار کمپین خود دیگران را از آن آگاه کنید یا از آن‌ها بخواهید به کمپین شما بپیوندند.

از دیگر کاربردهای تیشرت تبلیغاتی این است که می‌توانید روی تیشرت لوگو و نام تجاری خود یا شعار تبلیغاتی خود را چاپ کنید و از کارکنان و کارمندان خود بخواهید که همگی به صورت یکدست آن را در همایش ها، کنفرانس ها، نمایشگاه ها و یا جلسات مهم به تن کنند و از این طریق اتحاد و همبستگی کارکنان شرکت خود را نشان دهید. چاپ تیشرت تبلیغاتی برای تیم های ورزشی، کارکنان رستوران ها، سازمان ها و ارگان ها نیز از دیگر کاربردهای تیشرت تبلیغاتی می‌باشد.

چاپ تیشرت تبلیغاتی-5

انواع چاپ تیشرت تبلیغاتی

تیشرت های تبلیغاتی با گستردگی بی نظیر در نوع، رنگ، طرح و مدل طرفداران زیادی در بین کالاها و همچنین پوشاک تبلیغاتی دارند. چاپ تیشرت تبلیغاتی می‌تواند با طرح ها و رنگ های دلخواه شما و بر روی تیشرت هایی با جنس ها و مدل ها و رنگ های مختلف انجام شود. جنس تیشرت ها معمولا پنبه، لاکرا، نخی و غیره است.

انواع چاپ تیشرت های تبلیغاتی نیز بسیار متنوع است که می‌توان از انواع آن به چاپ دیجیتال و چاپ فلکسی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید