چاپ بند کارت شناسایی

چاپ بند کارت شناسایی

چاپ بند کارت شناسایی

چاپ بند کارت شناسایی یا آویز کارت شناسایی یکی از فعالیت های تولید کنندگان محصولات و هدایای تبلیغاتی است که چند سالی است مورد استقبال و توجه صاحبان مشاغل قرار گرفته است. این آویز یا بند همان بندی است که برای نگهداری کارت پرسنلی یا کارت شناسایی اعضای یک موسسه، سازمان، شرکت و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول را می‌توان یکی از مهم ترین محصولاتی دانست که در مراسم ها و همایش ها و نمایشگاه ها و … استفاده می‌شود. اهمیت این بندها به دلیل امکان چاپ تبلیغات بر روی آن‌ها است. این بندها بر روی گردن پرسنل و کارمندان یک موسسه یا شرکت اولین چیزی است که مشتری و مخاطب با آن برخورد می‌کند و چشمش به آن می‌افتد. پس تولید و همچنین چاپ بند کارت شناسایی بسیار اهمیت دارد و باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

چاپ بند کارت شناسایی-8912

چاپ بند کارت شناسایی به عنوان یک محصول تبلیغاتی

اولین هدف از چاپ بند کارت شناسایی را می‌توان هدف تبلیغاتی دانست. شرکت ها و موسسات گذشته از اینکه می‌خواهند با چاپ بند کارت شناسایی برای کارمندان و پرسنل خود، هماهنگی و نظم و یکپارچگی مجموعه خود را نشان دهند می‌خواهند که برند آنها نیز به نوعی در معرض دید باشد. این بندها مکان مناسبی برای چاپ تبلیغات و آرم و لوگوی یک شرکت است. اکثر کسانی که تمایل به تهیه و چاپ این بندهای کارت شناسایی دارند از تولید کنندگان آن درخواست می‌کنند که لوگو و برند آن‌ها را بر روی آن به نحوی چاپ کنند که دقیقا در مقابل سینه باشد و اندازه چاپ آن طوری باشد که در معرض دید قرار بگیرد.

چاپ بند کارت شناسایی، چاپ هویت یک برند

شرکت ها و موسسات معمولا در زمان شرکت در یک همایش یا نمایشگاه دغدغه اعتبار و هویت برند خود را دارند. کارت شناسایی که آنها به گردن پرسنل خود می‌اندازند درواقع هویت آن‌ها است. چاپ بند کارت شناسایی و خود کارت شناسایی نقش به سزایی در شناساندن هویت یک برند به مخاطب دارد. مخاطب و مشتریان شرکت کننده در آن جشن، همایش، نمایشگاه و … هیچ چیز از شما و برند شما نمی‌دانند و در اولین برخورد تلاش می‌کنند تا از شما و هویت برند و شرکت شما چیزی بفهمند. کارت شناسایی و همچنین بند کارت شناسایی که به گردن پرسنل شما آویخته شده است اولین چیزی است که در معرض دید این مخاطبان قرار می‌گیرد و نوع چاپ، وضوح و مرغوبیت آن اهمیت دارد.

چاپ بند کارت شناسایی-40205

مواردی که باید در هنگام چاپ بند کارت شناسایی در نظر بگیرید

برای انتخاب و چاپ بند کارت شناسایی باید به مواردی دقت کنید که این موارد می‌تواند در نظر مخاطب نسبت به برند شما و همچنین جلب توجه مخاطب تاثیر داشته باشد. این موارد مهم عبارتند از:

  • رنگ بند کارت شناسایی: رنگ یک بند کارت شناسایی را میتوانید به دو صورت انتخاب کنید. اول اینکه اگر برای برند خود رنگ مشخصی دارید که هویت برند شما با آن رنگ شناخته میشود بهتر است برای چاپ بند کارت شناسایی نیز همان رنگ را انتخاب کنید. و دوم اینکه اگر برند شما دارای رنگ خاصی نیست بهتر است از رنگ هایی استفاده کنید که بیشتر در نظر مخاطب جلب توجه می‌کند. هیچ محدودیت رنگی در چاپ و تولید بند کارت شناسایی وجود ندارد.
  • جنس بند کارت شناسایی: جنس بند کارت شناسایی که انتخاب می‌کنید نیز اهمیت دارد چرا که شما ممکن است یک بار این بندها را سفارش دهید و در همایش ها و نمایشگاه های مختلف بارها و بارها از آن استفاده کنید. پس جنس مرغوب یک بند کارت شناسایی به شما در صرفه جویی در هزینه های بعدی کمک می‌کند و می‌توانید آن بند را تا مدت های طولانی در همایش ها، جشن ها، نمایشگاه ها و… استفاده کنید.
  • چاپ بند کارت شناسایی: کیفیت چاپ و همچنین نوع چاپ بر روی بند کارت شناسایی نیز از جمله مواردی است که باید در انتخاب آن دقت کنید. چاپ مرغوب، خوانا بودن و اندازه مناسب چاپ بر روی بند کارت شناسایی مواردی هستند که در زمان سفارش بند های شرکت و یا موسسه خود باید از تولید کنندگان و کسانی که چاپ بند کارت شناسایی را برای شما انجام می‌دهند بخواهید. سپردن این چنین محصولاتی به تولیدکنندگان حرفه ای و کسانی که دستگاه های چاپ مجهز و نیروی کار با تجربه در این زمینه در اختیار دارند می‌تواند خیال شما را از بابت مرغوبیت محصول خود راحت کند.

 

برای مشاهده لیوان های تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی با ما همراه باشید.

چاپ بند کارت شناسایی-8482

چاپ بند کارات شناسایی توسط گروه تبلیغاتی راما گیفت

گروه هدایای تبلیغاتی راما گیفت تولید کننده انواع هدایای تبلیغاتی و همچنین چاپ بر روی محصولات و کالاهای تبلیغاتی می‌باشد. این شرکت چاپ کارت بند شناسایی را نیز با بهترین کیفیت و با استفاده از مجهزترین دستگاه های چاپ بر روی محصولات تبلیغاتی طبق سلیقه و با رنگ و نوع چاپ دلخواه شما انجام می‌دهد. برای دیدن نمونه  کارها و همچنین اطلاع از نحوه سفارش و قیمت ها می‌توانید به وب سایت هدایای تبلیغاتی راما گیفت مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید