چاپ بند آویز گردن

چاپ بند آویز گردن

چاپ بند آویز گردن

چاپ بند آویز گردن به منظور اتصال کارت های شناسایی کارکنان و کارمندان یک شرکت برای آویختن آن به گردن در مراسم مختلف است. این مراسم مراسمی است که در آن نیاز به معرفی شرکت و معرفی هویت شرکت به دیگران وجود دارد. به عنوان مثال اگر دقت کرده باشید در نمایشگاه ها کارکنان هر شرکت که در آن نمایشگاه حضور دارند کارت شناسایی خود را با یک بند به گردن آویخته اند. چاپ روی بند گردن آویز نیز به همان اندازه چاپ کارت شناسایی اهمیت دارد و باید در سفارش و تهیه آن برای پرسنل دقت بیشتری به خرج داد.

چاپ بند آویز گردن-41

چاپ بند آویز گردن به چه دلیل اهمیت دارد؟

چاپ بند آویز گردن از جهات مختلف اهمیت دارد. اکنون دیگر مثل قدیم کارت های شناسایی تنها با یک روبان ساده به گردن کارکنان و پرسنل یک شرکت و برند آویزان نمی‌شود بلکه هر کدام از این بندها با آرم و لوگوی مخصوص به همان شرکت چاپ می‌شود و رنگ آن نیز به گونه ای انتخاب می‌شود که علاوه بر اینکه زیبا و شکیل باشد و توجه مخاطب را جلب کند مرتبط با هویت برند آن مجموعه نیز باشد. چاپ بند آویز نمایشگاهی همانطور که از اسم آن پیداست بیشترین کاربرد را در نمایشگاه ها دارد اما در سایر مراسم تشریفاتی مثل همایش ها، جشن ها، افتتاحیه ها، کنفرانس ها و تمام مکان هایی که نیاز به معرفی و شناساندن هویت یک برند به مخاطب وجود دارد استفاده می‌شود.

برای مشاهده لیوان های تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی با ما همراه باشید.

انواع مختلف بند کارت شناسایی

بند نمایشگاهی یا همان بند کارت شناسایی را یک مدیر می‌تواند به دلخواه خود برار کارمندانش تهیه کند. چاپ بند آویز گردن می‌تواند در هر رنگی و با هر گونه تبلیغاتی انجام گیرد. اما نکته ای که در چاپ بند کارت پرسنلی کارکنان یک شرکت و برند وجود دارد جلب توجه مخاطب است. درست است که شما به عنوان یک مدیر می‌توانید حتی از یک روبان ساده برای آویختن کارت های شناسایی و پرسنلی کارمندانتان استفاده کنید، اما امروزه در دنیای تنگاتنگ رقابت بین برندها و کسب و کارهای مختلف دیده شدن و در معرض دید قرار داشتن حرف اول را می‌زند. شما به خصوص در مکان های عمومی مثل نمایشگاه ها و همایش ها به نوعی ظاهر شوید که در نگاه اول بتوانید برند و کسب و کار خود را به مخاطب معرفی کنید. اولین چیزی که در بر خورد مخاطب با کارکنان شما به چشم می‌آید ممکن است لوگو و نام تجاری چاپ شده بر روی گردن آویز آن‌ها باشد.

شما فرصت کوتاهی برای شناسایی برند خود به مخاطب دارید یعنی همان نگاه اول. چاپ بند آویز گردن و درواقع چاپ لوگو و نام تجاری خود بر روی این بندها باعث می‌شود مخاطب خیلی سریع بتواند هویت برند شما را بشناسد و با آن ارتباط برقرار کند.

چاپ بند آویز گردن-852

چاپ بند آویز گردن چگونه انجام می‌شود؟

در چاپ بند آویز گردن معمولا از انواع مختلف چاپ استفاده می‌شود. ضمن اینکه فراموش نکنید قبل از نوع چاپ باید به جنس مرغوب این بندها نیز توجه ویژه داشته باشید. یک بند نامرغوب و بی کیفیت علاوه بر اینکه ماندگاری کمی دارد و می‌تواند شما را بارها متحمل هزینه چاپ بند گردنی نمایشگاهی کند ظاهری باعث بد جلوه کردن برند شما بر روی گردن کارکنانتان نیز خواهد شد. انواع مختلف چاپ بند آویز گردن را می‌توان به صورت نمونه های چاپ که در زیر شرح داده شده است انجام داد:

  • سیلک اسکرین: این نوع چاپ ضایعات زیادی را در هنگام چاپ از خود به جا می‌گذارد و همچنین امکان تنوع رنگ در این نوع چاپ وجود ندارد و تنها باید از یک رنگ در این نوع چاپ استفاده کنید. اما از نظر هزینه نسبت به سایر انواع چاپ هزینه کمتری در پی خواهد داشت.
  • حرارتی یا سابلیمیشن: در این نوع چاپ یعنی چاپ حرارتی می‌توان از تمام رنگ های دلخواه برای چاپ بند آویز گردن استفاده کرد و حتی چندین رنگ را در چاپ آن به کار برد. قیمت چاپ سابلیمیشن از سیلک اسکرین کمی بالاتر است که به علت تنوع در رنگ چاپ و مرغوبییت چاپ بیشتر، طرفداران بیشتری نیز دارد و معمولا این نوع چاپ برای بند کارت شناسایی بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرد.

خرید، سفارش و چاپ بند آویز گردن

موارد زیادی برای اهمیت چاپ بند آویز گردن در این مقاله توضیح داده شد و مشخص شد که حتی یک بند گردن آویز ساده نیز تا چه میزان می‌تواند  در تبلیغات و بازاریابی شما موثر باشد. در نتیجه اینکه شما بند کارت شناسایی کارمندان خود را از چه جنسی و با چه نوع چاپی سفارش دارید بسیار اهمیت دارد.

هدایای تبلیغاتی راما گیفت یکی از بزرگترین و با سابقه ترین تولید کنندگان محصولات و هدایای تبلیغاتی است که چاپ بند آویز گردن را نیز در کنار چاپ بر روی سایر محصولات تبلیغاتی به مشتریان خود ارائه می‌دهد. شما برای اطلاع از جزئیات خرید، سفارش و نوع چاپ دلخواه خود بر روی بند کارت شناسایی می‌توانید به وب سایت راما گیفت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید