هدیه نوروزی کارمندان

هدیه نوروزی کارمندان

هدیه نوروزی کارمندان

عید نوروز مهمترین و اصلی ترین عید ایرانیان است که با آغاز سال جدید خورشیدی همه مردم ایران آن را جشن می‌گیرند و قشنگترین سنت عید نوروز هدیه دادن و عیدی دادن است. مدیران شرکت ها و سازمان ها نیز این سنت را برای کارمندان و کارکنان خود به جای می‌آورند و علاوه بر عیدی که به صورت وجه نقد و پاداش به کارکنانشان می‌دهند هدایایی نیز برای آنان در نظر می‌گیرند و در پایان سال به عنوان هدیه نوروزی کارمندان به آن‌ها اهدا می‌کنند.

البته این هدایا تنها یک هدیه عید نوروز نیست و معمولا جنبه تبلیغاتی نیز برای هر شرکت یا کسب و کار را هم دارد و تقریبا تمام کسب و کارها و مشاغل در پایان سال به فکر تهیه هدایای نوروزی برای کارمندان و کارکنان خود هستند.

هدیه نوروزی کارمندان-81420

 

برای مشاهده لیوان های تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی با ما همراه باشید.

سررسید تبلیغاتی قدیمی ترین هدیه نوروزی کارمندان

در بین انواع هدیه نوروزی کارمندان، سررسید تبلیغاتی یکی از قدیمی ترین این هدایا است. همه ما به خاطر داریم که از گذشته تا کنون همیشه آخر سال منتظر سررسیدهای تبلیغاتی دوستان و نزدیکانمان که از طرف شرکت یا محل کارشان به آن‌ها اهدا می‌شد بودیم و کمتر کسی است که حتی برای یک بار هم که شده یکی از این سررسیدها را از دوستان یا نزدیکانش دریافت نکرده باشد.

سررسید تبلیغاتی یکی از قدیمی ترین هدیه های تبلیغاتی است که هر سال شرکت ها در آخر سال به تعداد کارکنان یا اعضای خانواده آنان چاپ می‌کنند. مطالب تبلیغاتی که بر روی این سررسیدها چاپ می‌شود معمولا اطلاعات شرکت مثل نشانی، تلفن، سابقه کار و توضیحاتی در مورد شرکت و همچنین نمونه کارهای آن شرکت یا کسب و کار است.

هدیه نوروزی کارمندان-8120

انواع جدید و پرطرفدار هدیه نوروزی کارمندان چیست؟

اکنون دیگر مثل گذشته نیست که مدیران تنها سررسید تبلیغاتی را به عنوان هدیه نوروزی کارمندان به آن‌ها اهدا کنند. همانطور که گفتیم هدیه نوروزی کارمندان یک نوع شیوه تبلیغاتی برای هر شرکت یا کسب و کار نیز محسوب می‌شود و با توجه به گستردگی در انواع محصولات و هدایای تبلیغاتی و خلاقیت و ذکاوت صاحبان کسب و کارها در انتخاب این هدایای تبلیغاتی دیگر سررسید تبلیغاتی تنها هدیه نوروزی کارمندان نیست و بسیاری هدایای پرطرفدار، مقرون به صرفه و در عین حال کاربردی وجود دارد که با استقبال صاحبان کسب و کارها برای هدیه دادن به کارکنانشان در آخر سال به عنوان هدیه نوروزی روبرو شده است.

چند نمونه از پرطرفدارترین هدیه های نورزی کارمندان را در اینجا برای شما آورده ایم:

جاکلیدی تبلیغاتی: جاکلیدی تبلیغاتی یکی از هدیه هایی است که بسیار مقرون به صرفه است و و تا کنون در تبلیغات بسیار موفق عمل کرده است. با توجه به کوچک بودن و قیمت نسبتا پایین این هدیه تبلیغاتی می‌توانید آن را در کنار سایر هدایای تبلیغاتی مثل سررسید تبلیغاتی به عنوان هدیه نوروزی کارمندان خود به آن‌ها اهدا کنید.

پاوربانک تبلیغاتی: پاوربانک تبلیغاتی یکی از هدیه های تبلیغاتی نوظهور و در عین حال بسیار کاربردی است که طرفداران زیادی دارد. اگر شما به عنوان یک رئیس یا مدیر به فکر یک قدردانی خاص از کارمندان خود در آخر سال هستید پاوربانک تبلیغاتی بهترین گزینه برای خوشحال کردن کارمندانتان و قدردانی از آن‌ها است.

فلش مموری تبلیغاتی: از دیگر پیشنهادات ما برای هدیه نوروزی کارمندان اهدای فلش مموری با چاپ آرم و لوگوی برند شما است که این هدیه نیز جزو هدایای مقرون به صرفه و کاربردی محسوب می‌شود و ماندگاری بالایی دارد. امروزه هرشخص به یک فلش مموری شخصی برای نگهداری اسناد یا فایل های خود نیاز دارد.

جعبه پذیرایی: جعبه پذیرایی معمولا کمتر جنبه تبلیغاتی دارد اما یک هدیه مناسب برای هدیه نوروزی کارمندان است که به خصوص درایام عید برای آنان در پذیرایی عید نوروز بسیار کاربرد دارد. اگر شما جزو آن دسته از مدیران خوش ذوقی هستید که دوست دارید به کارمندان و کارکنان خود در آخر سال علاوه بر عیدی و پاداش نقدی یک هدیه منحصر به فرد و به یادماندنی بدهید جعبه پذیرایی یک انتخاب زیبا است.

ساعت تبلیغاتی: ساعت تبلیغاتی نیز یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی نسبتا قدیمی است که شما علاوه بر اهدای آن به عنوان هدیه نوروزی کارمندان می‌توانید انواع ساعت روزمیزی و ساعت دیواری تبلیغاتی را به عنوان هدایای تبلیغاتی عید نوروز به مخاطبان، مشتریان و همکاران خود نیز هدیه بدهید.

کیف تبلیغاتی: از دیگر هدایای پیشنهادی ما به عنوان هدیه نوروزی کارمندان اهدای کیف تبلیغاتی به آنان است. کیف های تبلیغاتی مثل کیف اداری و کیف لبتاب و غیره بستری بسیار مناسب برای چاپ تبلیغات هستند و لوگو و برند شما بر روی آن‌ها به خوبی قابل دیده شدن است. از طرفی کیف، نیاز اکثر کارمندان است و از جمله هدایای بسیار مفید و کاربردی محسوب می‌شود.

هدایای تبلیغاتی زنانه: اگر شما در کسب و کار خود کارمندان خانم دارید، هدایای تبلیغاتی زنانه یک انتخاب بسیار مناسب برای هدیه نوروزی کارمندان خانم شما است. معمولا خانم ها بیشتر از آقایان به هدیه گرفتن علاقمند هستند و این هدایای متفاوت می‌تواند علاوه بر ایجاد انگیزه در آنان باعث حس متفاوت بودن و قدردانی بیشتری در آن ها شود. معمولا هدایای تبلیغاتی زنانه شامل کالاهایی مثل: ست مانیکور و پدیکور، لوازم جانبی کامپیوتر، سبد هدیه، جعبه جواهرات و غیره است.

دیدگاهتان را بنویسید