هدایای تبلیغاتی زنانه

هدایای تبلیغاتی زنانه

هدایای تبلیغاتی زنانه

هدایای تبلیغاتی زنانه بسیار متنوع و جذاب است. همانطور که می‌دانید هدیه دادن انسان را سر ذوق می‌آورد و برای خانم ها این این امر چند برابر است. خانم ها عاشق هدیه گرفتن هستند و تنها یک هدیه بسیار کوچک می‌تواند آن‌ها را سر ذوق بیاورد و خوشحال کند. مردان باهوش می‌دانند که یکی از راحت ترین راه های به دست آوردن دل خانم ها هدیه دادن است. پس کافی است کمی باهوش باشید تا برای به دست آوردن دل یک خانم به جای رفتن راه های طولانی و استفاده از شگردها و طرفندهای مختلف تنها با یک هدیه نه چندان گران او را خوشحال کنید و دل او را به دست آورید. به دلیل اهمیت بالای هدیه دادن به خصوص برای خانم ها، بازار تبلیغات نیز از این فرصت برای ارائه هدایای تبلیغاتی زیبا و بسیار متنوع استفاده کرده تا بتواند با تولید و ارائه هدایای تبلیغاتی زنانه نه تنها از فرصت هدیه دادن در تبلیغات استفاده کند بلکه بتواند رضایت مخاطبان خانم که تعداد آن ها در هر کسب و کاری نسبتا دو برابر آقایان است را جلب کند.

هدایای تبلیغاتی زنانه

هدایای تبلیغاتی زنانه چیست؟

هدایای تبلیغاتی زنانه یکی از انواع هدایای تبلیغاتی است. همانطور که می‌دانید هدایای تبلیغاتی به هدایایی گفته می‌شود که روی آن لوگو یا برند یک شرکت یا کسب و کار چاپ می‌شود و از طرف آن شرکت به مخاطبان و مشتریان خود اهدا می‌گردد. هدایای تبلیغاتی زنانه نیز جزو همین هدایای تبلیغاتی است با این تفاوت که هدایای تبلیغاتی زنانه تنها برای خانم ها کاربرد دارد و مخصوص خانم ها است. تمامی هدایایی که مخصوص بانوان است مثل ست پتیکور و مانیکور، آینه، کالاهای تزئینی و غیره را هدایای تبلیغاتی زنانه می‌گویند.

حساسیت خانم ها در انتخاب وسایلشان باعث شده تا تولید کنندگان هدایای تبلیغاتی، هدایای تبلیغاتی مخصوص به بانوان را با مدل ها، طرح ها و رنگ های بسیار بالایی تولید و ارائه کند. به طوری که هدایای تبلیغاتی زنانه در میان سایر هدایای تبلیغاتی بیشترین تنوع در محصول را دارد. البته که هدایای تبلیغاتی مردانه نیز مثل جعبه ابزاری تبلیغاتی، ست مدیریتی تبلیغاتی و غیره نیز جایگاه ویژه ای در تبلیغات دارند اما آمار نشان می‌دهد که هدایای تبلیغاتی زنانه در زمینه بازاریابی موفق تر عمل کرده است.

هدایای تبلیغاتی زنانه

استراتژی استفاده از هدایای تبلیغاتی زنانه در کسب و کار

می‌توان گفت بیش از نیمی از مخاطبان هر کسب و کاری خانم هستند. درواقع هر کسب و کار با کمی درایت و زیرکی می‌تواند با تهیه هدایای تبلیغاتی زنانه برای بیش از نیمی از مخاطبان خود با هزینه بسیار کم و بازدهی بالا تبلیغات انجام دهد. علاوه بر این یکی دیگر از دلایل بازاریابی موفق در استفاده از هدایای تبلیغاتی زنانه به دلیل تنوع بالایی است که این هدایا نسبت به سایر انواع هدایای تبلیغاتی دارند. به دلیل دامنه وسیعی که لوازم مورد استفاده خانم ها نسبت به لوازم و هدایای تبلیغاتی مردانه دارد مدیران و صاحبان مشاغل خیلی راحت می‌توانند از متنوع ترین و پرکاربردترین لوازم مخصوص خانم ها به عنوان هدیه تبلیغاتی به نفع اهداف بازاریابی خود استفاده کنند. همچنین جالب است بدانید که حتی اگر مخاطبان شرکت و یا کسب و کار شما خانم نباشند بازهم می‌توانید با هدیه دادن هدایای تبلیغاتی مخصوص خانم ها به همسران آن‌ها یا کسانی که با آن ‌ها در ارتباط هستند به هدف خود برسید. چرا که آن‌ها با کمال میل هدیه شما را به همسران خود هدیه می‌دهند.

چرا هدایای تبلیغاتی زنانه بازدهی بسیار بالایی دارد؟

دلایل مختلفی وجود دارد که هدایای تبلیغاتی زنانه را تبدیل به یکی از پربازده ترین انواع هدایای تبلیغاتی کرده است و در بین مدیران و صاحبان مشاغل استفاده از این نوع هدایای تبلیغاتی بسیار پرطرفدار است. مهمترین دلایل موفقیت و پربازده بودن هدایای تبلیغاتی زنانه شامل موارد زیر می‌شود:

 • خانم ها هدیه گرفتن را دوست دارند
 • لوازم مخصوص به خانم ها تنوع بالایی دارد
 • خانم ها معمولا وسایل خود را بهتر نگه میدارند پس تبلیغات شما ماندگار تر است
 • تماس خانم ها با یکدیگر بیشتر است این یعنی بیشتر دیده شدن برند شما
 • دقت و توجه خانم ها نسبت به برند چاپ شده بر روی یک محصول بسیار بیشتر از آقایان است

هدایای تبلیغاتی زنانه

انواع هدایای تبلیغاتی زنانه

همانطور که گفتیم به دلیل حساس بودن خانم ها و دقت بالایی که دارند هدیه خریدن برای آنان کمی دشوار است به همین دلیل تنوع هدایای تبلیغاتی زنانه در بین هدایای تبلیغاتی بسیار بالاست تا تقریبا بتوان برای هر نوع سلیقه ای یک هدیه تبلیغاتی مخصوص خانم ها یافت. شاید می‌توان گفت بیش از هزار نوع هدایای تبلیغاتی زنانه ریز و درشت با رنگ ها و مدل های بسیار متنوع و مورد پسند خانم ها وجود دارد که دست مدیران را برای انتخاب دلخواه هدیه تبلیغاتی خود باز گذاشته است.

از انواع مختلف و متنوع هدایای تبلیغاتی زنانه به چند مورد پر کاربرد در زیر اشاره کرده ایم:

 • آینه
 • کالاهای تزئینی
 • جعبه جواهرات
 • ست مانیکور و پدیکور
 • لوازم جانبی کامپیوتر
 • جعبه کمک های اولیه
 • سبد هدیه

دیدگاهتان را بنویسید