مداد رنگی تبلیغاتی را بیشتر بشناسیم

مداد رنگی تبلیغاتی

مداد رنگی تبلیغاتی را بیشتر بشناسیم

امروزه در حوزه بازاریابی و تبلیغات، ابزارهای مختلفی دیده می‌شود که هر کدام از آنها با توجه به وسعتی که پوشش می‌دهند، اهمیت ویژه‌ای دارند و از مداد رنگی تبلیغاتی به عنوان یکی از مهمترین ابزارها یاد می‌شود. ما در گروه راما گیفت نمونه‌های مختلفی از هدایای تبلیغاتی را ارائه داده‌ایم که با توجه به هدف گذاری اصلی ما برای تبلیغات، ممکن است یکی از آنها به کار گرفته شود. وقتی که مداد رنگی‌ها را می‌بینیم و افرادی که از آنها استفاده می‌کنند را می‌شناسیم، طبیعتاً یک دیدگاه کلی نسبت به جامعه هدف آنها به دست می‌آوریم و می‌توان ادعا کرد که مداد رنگی تبلیغاتی با تمام افراد یک خانواده در ارتباط است.

 اما در مورد مداد رنگی تبلیغاتی، لازم است که به چند سؤال پاسخ دهیم:

·         مداد رنگی تبلیغاتی چیست؟

·         چگونه ساخته می‌شود؟

·         اهمیت این مداد رنگی‌ها در بازاریابی؟

·         شیوه‌های سفارش و خرید مداد رنگی؟

·         نحوه قیمت گذاری مدادهای رنگی؟

ضمن اینکه شما را به بازدید از سایر هدایای تبلیغاتی گروه راما گیفت دعوت می‌کنیم، پیشنهاد می‌کنیم که این مطلب را به طور کامل تا انتها با ما همراه باشید.

مداد رنگی تبلیغاتی

مداد رنگی تبلیغاتی چیست و چگونه ساخته می‌شود؟

زمانی که لفظ تبلیغات در انتهای نام و عنوان یک محصول آورده می‌شود، یعنی علاوه بر کاربرد و هدف اصلی استفاده از آن، یک هدف جانبی، مانند تبلیغات، در کنار آن قرار می‌گیرد که توجه مشتری‌ها را به یک برند خاص جلب می‌کند. مداد رنگی تبلیغاتی را م یتوان با توجه به این فلسفه تعریف کرد و آنها را مداد رنگی‌های معمولی یا خاص در نظر گرفت که یک نوشته، برند، لوگو یا هر عنوان دیگری بر روی آنها چاپ شده است. این مداد رنگی‌ها در قالب هدایای تبلیغاتی به طیف خاصی از افراد جامعه داده می‌شود تا آنها را به عنوان مشتری شرکت جذب کنند.

نحوه ساخت مداد رنگی تبلیغاتی را باید بیشتر به چاپ آنها اختصاص دهیم. این  محصولات، مداد رنگی‌های معمولی هستند که با شیوه‌های مختلف بر روی آنها چاپ می‌شود. ممکن است این چاپ به صورت چاپ جوهر، لایه لمینت، یا حتی چاپ برجسته و حکاکی باشد. در هر صورت، ممکن است یک شرکت مداد رنگی را تولید و در عین حال آنها را نیز چاپ کند، یا مداد رنگی از یک شرکت خریداری شده و سپس در شرکت‌های تبلیغاتی به مداد رنگی تبلیغاتی تبدیل شوند.

مداد رنگی تبلیغاتی

چرا مداد رنگی تبلیغاتی در بازاریابی اهمیت دارد؟

به عنوان والدین یک کودک، یا برادر یا خواهر آنها، احتمالاً شما نیز چنین تجربه‌ای دارید که در روند نقاشی کردن آنها دخیل باشید و یا حتی مجبور شوید که آنها را برای فرزندان خود آماده کنیم. پس می‌بینیم که در یک مداد رنگی به شکل کاملاً ساده و ناخودآگاه، تمامی افراد خانواده ممکن است درگیر باشند و این درگیری به شکل‌های مختلف است. از طرفی دیگر، استفاده از مداد رنگی فقط به کودکان محدود نمی‌شود و نقاشی‌های حرفه‌ای نیز از آنها استفاده می‌کنند. بنابراین، اگرچه هدف اصلی استفاده از مداد رنگی تبلیغاتی افرادی هستند که به حوزه نقاشی و طراحی سر و کار دارند، اما در کنار آن‌ها نیز افرادی هستند که با آنها درگیر می‌شوند. با این تفاسیر، می‌توان نتیجه گرفت که مداد رنگی تبلیغاتی با افراد زیادی در ارتباط است و بازاریابی را به شکل پررنگی انجام می‌دهد.

مداد رنگی تبلیغاتی

شیوه‌های خرید مداد رنگی تبلیغاتی

به طور کلی، برای خرید مداد رنگی تبلیغاتی می‌توان با دو روش متفاوت عمل کرد. اگر شما به عنوان یک شرکت بخواهید فرایند بازاریابی خود را با کمک این مداد رنگی‌ها انجام دهید، در حالت اول به سراغ شرکت‌های تولید کننده مداد رنگی‌ها می‌روید و پس از خرید آنها، مداد رنگی را به شرکت‌های تبلیغاتی واگذار می‌کنید و از آنها می‌خواهید که طرح یا لوگو مورد نظر شما را بر روی آن چاپ کند. این روش به دلیل اینکه با دو شرکت متفاوت در ارتباط هستید، ممکن است کمی گران باشد.

در حالت دوم، شما سفارش تبلیغات خود را به یکی از شرکت‌های تبلیغاتی یا شرکت‌های چاپ، مانند گروه راما گیفت، ارائه می‌دهید و از آن‌ها می‌خواهید که در انتها مداد رنگی تبلیغاتی را به شما تحویل دهد. در این صورت وظیفه خرید مداد رنگی و چاپ آن به طور کامل بر عهده این شرکت‌هاست و شما فقط هزینه آن را می‌پردازید. با توجه به نوع سفارش، این روش ممکن است با تخفیف‌هایی همراه باشد که نسبت به حالت اول ارزان قیمت‌تر است.

مداد رنگی تبلیغاتی

عوامل مؤثر بر قیمت مداد رنگی تبلیغاتی

زمانی که بحث تعیین قیمت مداد رنگی تبلیغاتی پیش می‌آید، فاکتورهای مختلفی می‌توانند بر این موضوع تأثیر گذار باشد. از جنس و بدنه مداد رنگی گرفته تا کیفیت چاپ بر روی آن، مواردی هستند که در انتخاب خود باید به آنها توجه داشته باشید. مدادهای رنگی ممکن است از جنس چوب، کاغذ فشرده و یا پلاستیک باشند. در کنار آن ممکن است مغز مداد رنگی نیز متفاوت باشد. اگر مسئله تکنیک چاپ و روشهای قرار گیری برند و لوگو را نیز به این دو مسئله اضافه کنید، به راحتی می‌توانیم توجیه کافی برای مشخص کردن قیمت مداد رنگی تبلیغاتی پیدا کنیم.

برای آشنایی بیشتر با سایر هدایای تبلیغاتی عرضه شده در گروه راما گیفت، به وب سایت مراجعه کنید و برای دریافت قیمت آن‌ها با کارشناسان ما در تماس باشید.

تماس با راما گیفت

دیدگاهتان را بنویسید