متر تبلیغاتی

متر تبلیغاتی

متر تبلیغاتی

متر تبلیغاتی یک ابزار تبلیغاتی کاربردی است. این ابزار در کنار سایر ابزارها مثل چراغ قوه تبلیغاتی ، جعبه ابزار تبلیغاتی ، ابزار چندکاره تبلیغاتی و غیره چند سالی است که برای چاپ تبلیغات بسیار متداول شده است. این هدیه تبلیغاتی را معمولا به افرادی که با کارهای فنی سرو کار دارند و از جعبه ابزار و متر زیاد استفاده می‌کنند هدیه می‌دهند. پس اگر مخاطبان شما افرادی هستند که با ابزاری مثل متر تبلیغاتی زیاد سرو کار دارند و از آن زیاد استفاده می‌کنند این هدیه می‌تواند یک هدیه تبلیغاتی مناسب، کاربردی و ماندگار برای معرفی برند شما به مخاطبان هدفتان باشد.

متر تبلیغاتی-74110

متر تبلیغاتی چیست؟

متر یک واژه یونانی است که معنای آن اندازه گیری است.این وسیله یک وسیله کاربردی در هر جعبه ابزاری است که برای اندازه گیری طول و عرض استفاده می‌شود. بر روی متر درجه بندی های استاندارد و مساوی قرار دارد که باعث می‌شود شما بتوانید از یک میلی متر تا چندین متر را با آن به راحتی اندازه بگیرید. مترهایی که درون جعبه ابزار قرار دارد معمولا از نوعی هستند که جمع می‌شوند تا فضای زیادی را اشغال نکنند و کار با آن‌ها ساده تر باشد. متر را می‌توان یکی از کاربردی ترین ابزار در یک جعبه ابزار دانست.

متر تبلیغاتی یک وسیله کاربردی در جعبه ابزار

جعبه ابزار وسیله ای است که برای نگهداری ابزارهای مورد نیاز استفاده می‌شود. درون یک جعبه ابزار لوازم و ابزارهای ضروری مثل آچارهای مختلف، پیچ گوشتی، انبردست و بسیاری ابزارهای کاربردی و ضروری دیگر وجود دارد. در کنار تمام این ابزارها و لوازم کاربردی می‌توان از متر نیز نام برد. اگر دقت کرده باشید تقریبا درون هر جعبه ابزار یک متر به چشم می‌خورد که اکثر این مترها متر تبلیغاتی هستند. یعنی آرم و لوگوی یک شرکت یا کسب و کار بر روی آن چاپ شده است. متر نسبت به سایر ابزار و لوازم کاربردی فضای مناسب تری برای تبلیغات بر روی بدنه خود دارد و این را می‌توان یکی از مزایای تبلیغات بر روی متر دانست که باعث دیده شدن و جلب توجه بیشتر تبلیغات بر روی آن می‌شود.

متر تبلیغاتی-501

برای مشاهده لیوان های تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی با ما همراه باشید.

دلیل استفاده و چاپ ابزار کاربردی در تبلیغات

همانطور که بارها و بارها در مورد هدایا و محصولات تبلیغاتی صحبت کرده ایم، طبق نظر تمام کارشناسان بازاریابی و تبلیغات در سراسر دنیا، کاربردی بودن در انتخاب یک هدیه تبلیغاتی حرف اول را می‌زند. به همین منظور افراد فعال در حوزه تبلیغات و بازاریابی روز به روز بیشتر به فکر استفاده از ابزارهای کاربردی برای تبلیغات هستند و از هر ابزار یا وسیله کاربردی به عنوان فرصتی برای تبلیغات استفاده می‌کنند. البته ناگفته نماند که این ابزار و وسایل ابتدا در بازار تبلیغات تست می‌شوند و اگر بازدهی و تاثیر گذاری مناسب را داشته باشند به صورت همه گیر در تبلیغات برندها و شرکت های مختلف از آنها استفاده می‌شود.متر تبلیغاتی یکی از همین ابزارهای کاربردی است که تبلیغات بر روی آن بسیار موفق عمل کرده است.

متر تبلیغاتی-9826

چاپ بر روی متر تبلیغاتی

چاپ بر روی متر تبلیغاتی که جنس بدنه آن از پلاستیک است از نوع چاپ تامپو می‌باشد کاملا در معرض دید قرار دارد و این نوع چاپ ماندگاری و دوام بالایی نیز دارد. همانطور که قبلا گفتیم متر تبلیغاتی نسبت به یک آچار یا انبردست و یا پیچ گوشتی فضای بهتری برای تبلیغات دارد. به همین دلیل در میان انواع ابزار مختلف متر تبلیغاتی در کنار جعبه ابزار تبلیغاتی بیشتر از بقیه طرفدار دارد. متر تبلیغاتی را می‌توانید در انواع مختلف با چاپ دلخواه خود بر روی آن برای تبلیغات کسب و کار  برند خود سفارش دهید و اطمینان داشته باشید که این محصول یک هدیه تبلیغاتی است که سال های سال مورد استفاده و کاربرد قرار می‌گیرد.

متر تبلیغاتی-8568

متر تبلیغاتی برای چه کسانی کاربرد دارد؟

متر تبلیغاتی یک ابزار کاربردی است که کاربردهای بسیار فراوانی دارد. حتی در منزل نیز یکی از ابزار کاربردی درون هر جعبه ابزار متر است. از متر برای اندازه گیری مکان های مختلف و یا نصب وسایلی که نیاز به اندازه گیری دقیق دارند استفاده می‌شود. اما اگر بخواهیم به موارد استفاده بیشتر و تخصصی تر از آن اشاره کنیم باید از کاربرد آن برای مهندسان، متخصصان فنی، مهندسان ناظر و… نام ببریم. این محصول را به عنوان ابزار مهندسی تبلیغاتی نیز میشناسند.اما به طور کلی متر تبلیغاتی را می‌توان در دسته هدایای کاربردی مورد نیاز برای تمام اقشارجامعه قرار داد.

با نحوه چاپ متر تبلیغاتی آشنا شوید

برای چاپ متر تبلیغاتی از روشهای گوناگونی استفاده میشود که در این بخش به طور خلاصه به شما توضیح خواهیم داد.
در ابتدا برای چاپ یک متر تبلیغاتی بایستی به جنس بدنه آن توجه کرد ، چرا که جنس بدنه آن سیستم چاپ را مشخص میکند. بطور معمول متر تبلیغاتی از دو جنس میتوان تهیه کرد، متر تبلیغاتی پلاستیکی و متر تبلیغاتی فلزی.
در مترهای تبلیغاتی فلزی از  سیستم چاپ لیزری استفاده می‌شود که در این روش فقط به صورت تک رنگ میتوان چاپ کرد تنوع رنگی بسیار پایینی دارد اما ماندگاری و طول عمر بالایی دارد . که با توجه رنگ بیرونی متر میتوان یک پرده تیره یا روشن حک کرد که این موضوع هم بستگی به رنگ زیرین این محصول دارد.

متر تبلیغاتی پلاستیکی اما این محدودیت ها را ندارد، به راحتی می‌توان روی آن با چاپ تک رنگ و یا چند رنگ چاپ کرد. این نواع چاپ را با دستگاههای تامپو و سیلک و فلت بد چاپ کرد . این روش بسیار پیچیده می‌باشد و جذابیت خاصی برای طرفداران محصولات تبلیغاتی دارد.
عمده ترین تفاوت متر تبلیغاتی با یک متر معمولی در این است که یم فضای خوبی و سطح صاف برای چاپ در نظر گرفته شده است که بتوان چاپ تبلیغات را در این قسمت انجام داد.

چاپ متر تبلیغاتی راما گیفت

هدایای تبلیغاتی راما گیفت مدت زیادی است که در کنار سایر هدایای تبلیغاتی خود به چاپ ابزارهای تبلیغاتی کاربردی از جمله متر تبلیغاتی نیز پرداخته است که توانسته است این هدیه تبلیغاتی را نیز مانند سایر محصولات و کالاهای تبلیغاتی خود با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان گرامی خود قرار دهد. برای اطلاع از جزئیات و مشاهده نمونه ابزارهای تبلیغاتی و همچنین سایر انواع هدایای تبلیغاتی راما گیفت می‌توانید به وب سایت این مجموعه مراجعه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید