لیوان سرامیکی تبلیغاتی ارزان

لیوان سرامیکی تبلیغاتی کد 280
لیوان سرامیکی تبلیغاتی ارزان ، لیوان های سرامیکی از انواع هدایای تبلیغاتی اند که دارای کاربرد بسیار زیادی هستند. چاپ روی این لیوان سرامیکی تبلیغاتی ارزان به صورت تکی و چند تایی انجام می شود. با کمک دستگاه های سابلیمیشن و چاپ حرارتی روی لیوان های ماگ چاپ ارزان صورت می گیرد. در لیوان های کریستال در مقایسه با سایر لیوان های تبلیغاتی کیفیت چاپ متغیر است. انواع لیوان های تبلیغاتی عبارتند از: لیوان های سرامیکی، لیوان های شیشه ای، ماگ پلاستیکی یا pvc، لیوان تبلیغاتی فلزی، لیوان های پلاستیکی، لیوان سرامیکی که داخل آن رنگی است، لیوان سرامیکی بی رنگ و لیوان ماگ abs نشکن.

لیوان سرامیکی تبلیغاتی ارزان

لیوان های تبلیغاتی از هر نوع جنسی که باشند به صورت پلاستیکی و سرامیکی یا ماگ های تبلیغاتی به منظور نوشیدن آب یا چای در طول روز به کار می روند. ماگ تبلیغاتی را می توان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بسیار عالی معرفی کرد. چاپ لوگو بر روی لیوان تبلیغاتی یا چاپ عکس روی این لیوان، آن را به یک محصول منحصر به فرد برای مشتریان تبدیل می کند.
ماگ های تبلیغاتی را باید به عنوان یک هدیه پر کاربرد و جادار معرفی کرد. احتمال بسیار کمی وجود دارد که فردی تا کنون یک لیوان تبلیغاتی را از نزدیک ندیده باشد. بسیاری از افراد این گونه لیوان ها را در محل کار یا منزل خود دارند و از آن استفاده می کنند.
در مورد ماگ های تبلیغاتی باید گفت که با هدیه دادن این نوع لیوان ها می توانید علاوه بر هدیه دادن آن ها برای برند شرکت خود نیز بازاریابی انجام دهید.
ماگ های تبلیغاتی را باید هدیه ای بسیار مهم قلمداد کرد که همه روزه بر کاربرد آن ها در تبلیغات و بازاریایی افزوده می شود. شما با استفاده از این لیوان ها شاهد تأثیرات آن ها در موارد مختلی خواهید بود. کم بودن چاپ روی لیوان های تبلیغاتی سرامیکی باعث شده که این لیوان ها به عنوان هدیه ای تبلیغاتی دارای کاربرد زیادی باشند.
در صورتی که با تبلیغات بتوانید برند خود را به همگان معرفی کنید مشتریان بیشتری به دنبال خرید از شما خواهند بود یا حتی یک بار که شده به سراغ شما می آیند. در برنامه های تلویزیونی که بیننده زیادی دارند، از یک ماگ تبلیغاتی که روی آن لوگویی چاپ شده باشد استفاده می کنند چرا که لیوان های تبلیغاتی دارای بازدهی بالایی خواهند بود و افراد زیادی آن ها را مشاهده خواهند کرد. هر مدیر موفقی از تأثیر تبلیغات باخبر است. ماگ یا لیوان سرامیکی تبلیغاتی ارزان می تواند یک هدیه تبلیغاتی ارزان جهت معرفی کسب و کار شما باشد البته هر شرکتی استراتژی های مختلفی را برای تبلیغات به کار می برد.

انواع چاپ روی لیوان تبلیغاتی

چاپ بر روی لیوان تبلیغاتی را به چند طریق می توان انجام داد:
• چاپ تامپو بر روی لیوان تبلیغاتی پلاستیکی
• چاپ حرارتی روی لیوان
• چاپ سابلیمیشن روی لیوان های سرامیکی
• چاپ کوره ای روی لیوان های تبلیغاتی آرکوپال
• چاپ سابلیمیشن روی لیوان های سرامیکی
از نظر جنس لیوان های تبلیغاتی دارای چند دسته هستند که عبارتند از:
• لیوان تبلیغاتی چینی
• لیوان تبلیغاتی سرامیکی
• لیوان تبلیغاتی فلزی که به آن ماگ فلزی نیز می گویند.
• لیوان حراراتی تبلیغاتی که به ماگ حرارتی نیز معرفند.
• ماگ پلاستیکی یا لیوان تبلیغاتی پی وی سی که به لیوان پلاستیکی نیز معروف هستند.

انواع لیوان های تبلیغاتی

لیوان های تبلیغاتی را در انواع و جنس های مختلفی می سازند. لیوان تبلیغاتی فلزی درب دار، این قابلیت را دارند که برای مدتی آب جوش را در خود نگه داری کنند. بر روی لیوان تبلیغاتی می توان چاپ لیزر را نیز انجام داد. در چاپ لیزر می توانید طرح خودتان را بر روی لیوان های فلزی تبلیغاتی حک کنید. از لیوان های فلزی درب دار، جهت معرفی برند شرکت استفاده می شود.

لیوان های تبلیغاتی جادوئی:

این لیوان ها در سایز 8*20 ساخته می شوند و لایه بیرونی با رنگ مشکی دارند. هنگامی که روی این لیوان ها چیزی چاپ می کنند، مشتری نمی تواند آن را ببیند. تنها هنگامی چاپ این لیوان ها قابل روئت هستند که داخل آن آب جوش ریخته شود. کم کم طرح چاپ شده روی این نوع لیوان ها نمایان می شود و می توان آن را دید. هنگامی که حرارت لیوان تبلیغاتی جادویی پس از سرد شدن آب جوش پایین می آید طرحی که بر روی این لیوان چاپ شده است نیز کم کم محو می شود و به شکل اولیه خود بر می گردد.
با توجه به کیفیت لیوان تبلیغاتی جادویی قیمت این نوع لیوان ها در مقایسه با لیوان های سرامیکی و پلاستیکی بیشتر بوده و برای تبلیغات ارزان قیمت، گزینه مناسبی نیستند.

نکات مهم در زمینه سفارش ماگ تبلیغاتی

پیش از اینکه بخواهید لیوان ماگ تبلیغاتی را سفارش دهید، بهتر است نکات زیر را در نظر بگیرید:
در صورتی که می خواهید لیوان تبلیغاتی را به عنوان یک کالا برای بازاریابی و خدمات استفاده نمایید، باید به این موضوع توجه داشته باشید که لیوان را به دست مشتریانی برسانید که از آن در مکان های لوکس و پر رفت و آمد استفاده می کنند تا به این وسیله به جز دوستانتان افراد دیگری نیز بتوانند لوگوی چاپ شده شما را مشاهده کنند.
نکته دیگری که لازم است به آن دقت کنید این است که حتما آرم و آدرس سایت خود را روی لیوان تبلیغاتی درج کنید. همچنین از نوشتن مطالب غیر ضروری روی این نوع لیوان ها باید خودداری کرد. چون چاپ روی ماگ تبلیغاتی مانند بیلبورد نیست که با مطالب زیاد بتوان چشم ها را به سوی آن کشاند. هر چقدر مطالب کمتر باشند تأثیرگذاری بیشتری روی بینندگان خواهند گذاشت.
در مورد چاپ روی لیوان های تبلیغاتی باید گفت: هر چه تعداد بیشتر باشد، کیفیت آن نیز بیشتر می شود. چاپ بر روی لیوان سرامیکی تبلیغاتی در تیراژ بالا غالبا در کوره، انجام خواهد شد. برای چاپ لیوان تبلیغاتی در تعداد کم از سابلیمیشن کمک می گیرند که به صورت تکی نیز قابل انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید