لیوان استیل تبلیغاتی

لیوان استیل تبلیغاتی

لیوان استیل تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی استیل یک هدیه تبلیغاتی مناسب است که این روزها طرفداران زیادی دارد و جایگزین استفاده از لیوان های پلاستیکی و شیشه ای شده است. ماگ و لیوان تبلیغاتی امروزه بسیار در مکان های مختلف کاربرد دارد و همه دوست دارند یک لیوان اختصاصی برای خودشان به خصوص در محل کار داشته باشند. همین امر باعث شده است تا فضای تبلیغات بر روی لیوان استیل تبلیغاتی و انواع لیوان ها و ماگ های تبلیغاتی بسیار مناسب باشد. لیوان به دلیل استوانه ای بودن، 360 درجه فضا برای تبلیغات در اختیار شما قرار می‌دهد و می‌توانید آرم، لوگو و تبلیغات خود را بر روی آن به وضوح چاپ کنید.

لیوان استیل تبلیغاتی-855200

مزایای لیوان استیل تبلیغاتی

لیوان استیل تبلیغاتی شاید نسبت به انواع دیگر لیوان های تبلیغاتی مدت کمتری است که وارد بازار و به خصوص بازار تبلیغات شده است. اما مزایایی که این لیوان تبلیغاتی نسبت به سایر انواع لیوان های تبلیغاتی دارد باعث شده است تا طرفداران خود را خیلی زود پیدا کند و حرف های زیادی در دنیای تبلیغات برای گفتن داشته باشد. از جمله مزایای این نوع لیوان می‌توان به وزن سبک، ماندگاری بالا و آسیب پذیری کمتر، گرم یا سرد نگه داشتن نوشیدنی و مایعات به مدت طولانی و همچنین قیمت مناسب آن اشاره کرد که همه این موارد باعث شده است تا لیوان استیل تبلیغاتی یک هدیه محبوب نزد کافرمایان و صاحبان مشاغل برای تبلیغات برند و کسب و کارشان باشد.

برای مشاهده لیوان تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی با ما همراه باشید.

تاثیر لیوان تبلیغاتی در بازاریابی

لیوان از جمله وسایل کاربردی است که همه ما برای نوشیدن چای و سایر نوشیدنی ها به آن نیاز داریم. دلیل اینکه سال های زیادی است که از انواع مختلف لیوان در تبلیغات استفاده می‌شود و این شیوه مدت های طولانی است که در دنیای تبلیغات کاربرد دارد و روز به روز نیز بر تعداد طرفداران تبلیغات بر روی لیوان تبلیغاتی افزوده می‌شود تاثیر گذاری بالای آن بر روی مخاطبان بوده است. فضای مناسبی که یک لیوان برای تبلیغات دارد، استفاده مداوم از آن، قابلیت تنوع چاپ و رنگ و بسیاری موارد دیگر از جمله عوامل تاثیرگذار در موفقیت این محصول و هدیه تبلیغاتی در بازاریابی و تبلیغات بوده است.

لیوان استیل تبلیغاتی-8500

انواع لیوان و ماگ تبلیغاتی

سرامیکی: ماگ ها و لیوان های تبلیغاتی سرامیکی از قدیمی ترین و پرطرفدارترین انواع ماگ و لیوان تبلیغاتی هستند. سرامیکی که در تولید این لیوان ها به کار رفته مقاومت بالایی دارد و در برابر انجاماد و حرارت آسیب پذیر نیستند. از این رو هم برای نوشیدنی های گرم و هم برای نوشیدنی های سرد گزینه مناسبی هستند. این لیوان ها قابلیت قرار گرفتن درون مایکروفر برای گرم کردن و قرار گرفتن درون فریز برای سرد کردن را دارا می‌باشند. تبلیغات بر روی ماگ و لیوان سرامیکی به صورت چاپ انجام می‌گیرد.

کریستالی: ماگ ها و لیوان های کریستالی نسبت به انواع سرامیکی آن‌ها از محبوبیت کمتری برخوردار هستند. این لیوان ها در برابر تغییر حرارت مانند لیوان های سرامیکی مقاوم نیستند. از مزایای این نوع لیوان و ماگ نسبت به لیوان سرامیکی و لیوان استیل تبلیغاتی این است که در طول زمان تغییر رنگ نمی‌دهند و رسوب نمی‌گیرند. بر روی این نوع لیوان تبلیغاتی امکان تبلیغات هم از طریق چاپ و هم از طریق حکاکی لیزر وجود داد.

پلاستیکی: برخی انواع لیوان و ماگ تبلیغاتی از جنس پلاستیک ساخته می‌شوند که امروزه این جنس لیوان برای تبلیغات نسبت به گذشته کاربرد فراوانی ندارد. این لیوان ها بیشتر برای استفاده در مسافرت مناسب هستند. تبلیغات بر روی لیوان ها و ماگ های پلاستیکی معمولا اگر از جنس پلاستیک مرغوب باشند می‌تواند از نوع چاپ لیزر انجام گیرد.

چوبی: ماگ ها و لیوان های چوبی قدمت بسیار زیادی دارند و می‌توان گفت اولین لیوان های ساخته دست بشر از جنس چوب بوده اند و تا کنون نیز به شکل ها و انواع مختلف ادامه داشته است. از جمله معایب ماگ های چوبی می‌توان به بوی نامطبوع آن‌ها در طی مدت زمان طولانی اشاره کرد که باعث شده در طولانی مدت نتوان از این ماگ ها استفاده کرد. اما از نظر جلوه و زیبایی این لیوان ها و ماگ های چوبی طرفداران زیادی دارد. و به علت طراحی زیبا تبلیغات بر روی این نوع لیوان بسیار جذاب است. حکاکی لیزر بر روی ماگ ها و لیوان های چوبی به خوبی انجام می‌شود.

استیل: در ساخت لیوان استیل تبلیغاتی سعی شده است تا معایب لیوان های چوبی برطرف شود. این لیوان ها به دلیل قابلیت سرد نگه داشتن و گرم نگه داشتن به مدت طولانی طرفداران زیادی دارد. لیوان های استیل برای استفاده داخل ماشین و مسافرت گزینه بسیار مناسبی هستند. یکی از معایبی که لیوان های استیل داشت داغ شدن بدنه آن بود که این مشکل را بیشتر تولید کنندگان با کشیدن روکش پلاستیکی بر روی آن تا حدودی حل کرده اند. چاپ و حکاکی لیزر بهترین نوع چاپ بر روی لیوان استیل تبلیغاتی است.

چاپ لیوان استیل تبلیغاتی

همانطور که گفتیم چاپ لیوان تبلیغاتی بستگی به جنس لیوانی دارد که شما برای تبلیغات خود انتخاب می‌کنید. بر روی لیوان استیل تبلیغاتی به علت سخت بودن آن از چاپ و حکاکی لیزر استفاده می‌شود که به هیچ عنوان مخدوش یا پاک نمی‌شود. همچنین بر روی لیوان های سرامیکی از چاپ معمولی و بر روی لیوان های چوبی و پلاستیکی نیز هم از چاپ معمولی و هم از چاپ و حکاکی لیزر می‌توان استفاده کرد.

هدایای تبلیغاتی راما گیفت یکی از تولید کنندگان لیوان ها و ماگ های تبلیغاتی در انواع و جنس های مختلف با کیفیت بالا و تنوع بی نظیر می‌باشد که چاپ تبلیغات بر روی لیوان را در کنار سایر هدایای تبلیغاتی خود با استفاده از تجهیزات به روز و نیروی کار مجرب برای مشتریان عزیز انجام می‌دهد. برای دیدن نمونه هدایای تبلیغاتی و اطلاع از نحوه خرید و قیمت گذاری آن‌ها می‌توانید به سایت راما گیفت مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید