فلش تبلیغاتی

فلش تبلیغاتی

فلش تبلیغاتی

در این مطلب، قصد داریم یکی از هدایای تبلیغاتی و ابزارهای کارآمد معرفی کنیم که به شکل‌های مختلفی به کار برده می‌شود و یکی از هدایایی است که کاربرد آن به اندازه جنبه تبلیغاتی آن اهمیت دارد؛ فلش تبلیغاتی . شاید در طول فعالیت‌های روزانه خود مجبور شوید که از دوستان یا همکاران خود درخواست یک فلش یا یک کارت حافظه کنید که اطلاعات خود را به سیستم دیگر انتقال دهید. هنگام دریافت این فلش، اگر دوست شما از فلش تبلیغاتی استفاده کرده باشد، با یک ابزار کاربردی مواجه خواهید شد که برخی اطلاعات مربوط به یک برند خاص بر روی آن درج شده است و جنبه‌های تبلیغاتی در آن رعایت شده است. اگر این موضوع برای شما جالب به نظر می‌رسد، پیشنهاد می‌کنم که ادامه این مطلب را در مورد فلش مموری تبلیغاتی و فلش مموری کارتی مطالعه کنید.

فلش تبلیغاتی

فلش تبلیغاتی چیست و چگونه ساخته می‌شود؟

فلش تبلیغاتی به عنوان یکی از ابزارهای تبلیغاتی استفاده شده در کسب و کارهای مختلف شناخته می‌شودکه علاوه بر حفظ قابلیت ذخیره سازی اطلاعات، امکان درج تبلیغات را نیز فراهم می‌کند. این ابزارها به شکل‌ها و در قالب‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شوند که بسته به استراتژی و بودجه تبلیغاتی شرکت‌ها، ممکن است یک مدل خاص از آنها استفاده شود. فلش‌های تبلیغاتی معمولی و ارزان، فلش مموری کارتی، فلش مموری تبلیغاتی، فلش‌های تبلیغاتی فانتزی و فلش مموری های اختصاصی تنها چند مدل از این ابزارها هستند.

در مورد ساخت فلش تبلیغاتی می‌توان ادعا کرد که تنها بخشی از کار توسط شرکت‌های تبلیغاتی انجام می‌شود و بخش کاربردی آنها به شرکت‌های سازنده فلش مموری برمی گردد. برای ساخت فلش‌های تبلیغاتی، شرکت تبلیغاتی اقدام به عرضه فلش می‌کند یا ممکن است شرکت سفارش دهنده به صورت مستقل نسبت به خرید آنها اقدام کرده و ساخت فلش تبلیغاتی را به این شرکت‌ها واگذار کند. بسته به مدل‌های سفارش داده شده، ممکن است برخی قسمت‌های اضافی مانند کارت‌های پلاستیکی یا پوشش‌های تزئینی به این فلش مموری ها اضافه شود و به عنوان هدایای تبلیغاتی در اختیار شرکت‌ها قرار گیرد.

فلش تبلیغاتی

فلش مموری کارتی چیست؟

فلش مموری کارتی یکی دیگر از ابزارهای استفاده شده در این حوزه است که نسبت به سایر مدل‌ها از اهمیت و کاربرد بیشتری برخوردار است. اگر تاکنون فلش مموری های کارتی را ندیده‌اید، از طریق جستجو در اینترنت یا مراجعه به وب سایت‌هایی مانند ramagift.com به راحتی می‌توانید شکل ظاهری و اطلاعات فنی در مورد آنها پیدا کنید. این فلش‌ها از دو قسمت کارت پلاستیکی و فلش مموری ساخته شده که بخش کاربردی آن توسط فلش انجام می‌شود و بخش تبلیغات آن برعهده کارت است. این فلش‌ها به شکلی طراحی می‌شوند کهاز یک فلش نازک بهره برده و در بدنه کارت پلاستیکی قرار می‌گیرد. بنابراین هم از فلش موردنظر محافظت و نگهداری می‌شود و هم با استفاده از کارت پلاستیکی، امکان تبلیغات برای شرکت‌های مختلف فراهم است.

فلش تبلیغاتی

نحوه تولید فلش مموری تبلیغاتی اختصاصی

در کنار استفاده از فلش تبلیغاتی و قابلیت‌های آن برای معرفی یک کسب و کار، یک روش خاص و منحصر به فرد وجود دارد که کاربران می‌توانند با اتکا بر روی آن، زمینه تبلیغ کسب و کار خود را با استفاده از شیوه‌های خلاقانه انجام دهند. در این شیوه، مشتریان اقدام به سفارش فلش مموری تبلیغاتی اختصاصی می‌کنند که به طور ویژه برای کسب و کار آنها طراحی می‌شود. فرایند تولید چنین فلش مموری هایی همانند سایرابزارهاست و تنها در چاپ و الگوی طراحی آنها، سلیقه مشتری لحاظ می‌شود. فرض بگیرید، شما برای کسب و کار خود به سراغ استفاده از فلش تبلیغاتی می‌روید و در آنجا با چند نمونه‌ی آماده مواجه می‌شوید. اگر این نمونه‌ها کیفیت مد نظر شما را داشته باشند، تعدادی از آنها را سفارش خواهید داد و شرکت تبلیغاتی برند شما را بر روی آنها چاپ می‌کند. اما ممکن است کیفیت و طراحی آن‌ها شما را راضی کند در این صورت به سراغ تولید فلش مموری تبلیغاتی اختصاصی می‌روید. در این حالت شما به شرکت تبلیغاتی سفارش می‌دهید که چه محصولی با چه ویژگی‌هایی برای شما آماده کند.

فلش تبلیغاتی

نحوه تعیین قیمت فلش تبلیغاتی به چه صورت است؟

تعیین قیمت فلش تبلیغاتی به مدل‌های مختلف آنها و همچنین مواد به کار رفته در ساختار آنها بستگی دارد. برخی از این مدل‌ها به صورت پیش ساخته هستند و شرکت‌های تبلیغاتی تنها برند یا لوگوی یک شرکت را بر روی آنها چاپ می‌کنند و هزینه‌ی چندان زیادی ندارند. به همین دلیل این فلش‌ها به عنوان فلش‌های تبلیغاتی ارزان قیمت شناخته می‌شود. قیمت فلش مموری تبلیغاتی اختصاصی نسبت به سایر مدلهای این ابزارها بالاتر است که به پیچیدگی و طراحی آنها نیز بستگی دارد. به عنوان مثال، شرکت‌هایی که نهایت خلاقیت و پیچیدگی را در ساخت این مموری ها به کار می‌گیرند،شرکت‌های سازنده را مجبور می‌کند که از نهایت ظرفیت خود استفاده کنند و زمان بیشتری به تولید آنها اختصاص دهند. بنابراین قیمت آنها نیز بالاتر است. در مورد فلش مموری کارتی، علاوه بر جنس مموری و کیفیت آن، جنس کارت استفاده شده و نحوه چاپ صورت گرفته بر روی کارت بر قیمت آن‌هاتأثیر گذار هستند و به همین دلیل قیمت آنها متغیر است. با مراجعه به وب سایت راما گیفت  با برخی از مدل‌های این فلش مموری ها و قیمت‌های آنها آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید