فلاسک استیل تبلیغاتی

فلاسک استیل تبلیغاتی

فلاسک استیل تبلیغاتی

فلاسک تبلیغاتی استیل یک محصول و هدیه تبلیغاتی پرطرفدار است. همه ما این روزها شاهد تبلیغات بر روی کالاها و محصولات ضروری و کاربردی هستیم. یکی از متداول ترین تبلیغاتی که همه ما با آن سرو کار داریم فلاسک و لیوان تبلیغاتی است که در محل کار یا منزل زیاد از آن استفاده می‌کنیم و در هرجا شاهد یک فلاسک استیل تبلیغاتی یا یک لیوان که آرم و لوگوی یک برند بر روی آن چاپ شده است هستیم. این شیوه تبلیغاتی یک شیوه تبلیغاتی جهانی است. در سراسر دنیا از وسایلی که کاربردی و مورد نیاز عموم است به عنوان راهی برای تبلیغ محصولات و خدمات یک برند استفاده می‌شود. در ایران نیز به دلیل چای خور بودن ایرانی ها و نوشیدن زیاد چای در محل کار، منزل، مسافرت، ماشین و بسیاری مکان های دیگر، فلاسک یک وسیله کاربردی و ضروری به حساب می‌آید و بهترین محل برای درج تبلیغات است.

فلاسک استیل تبلیغاتی-810

چاپ فلاسک استیل تبلیغاتی

فلاسک استیل تبلیغاتی یکی از انواع فلاسک های تبلیغاتی است که به علت داشتن بدنه استیل چای و آب جوش را به مدت بیشتری گرم نگه می‌دارد و همچنین نوشیدنی های سرد را نیز به مدت بیشتری سرد نگه می‌دارد. فلاسک استیل تبلیغاتی از نوع دوجداره است که نوشیدنی را به مدت طولانی سرد یا گرم نگه می‌دارد. این نوع فلاسک دارای کیف یا جعبه است که می‌توان آن را راحت حمل کرد و یک هدیه تبلیغاتی کاربردی و در عین حال زیبا و شیک است.

چاپ فلاسک استیل تبلیغاتی به صوت حکاکی لیزر انجام می‌شود و جلوه بسیار زیبایی بر روی بدنه فلاسک دارد. این فلاسک از نوع فلزی و بدون شیشه است که به مدت 15 ساعت می‌تواند آب جوش، چای و آب یا نوشیدنی های سرد را نگهداری کند.

برای مشاهده لیوان تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی با ما همراه باشید.

تبلیغات بر روی فلاسک استیل تبلیغاتی از طریق حکاکی لیزر

معمولا برای هدایای تبلیغاتی فلزی از جمله فلاسک استیل تبلیغاتی از روش حکاکی لیز استفاده می‌شود تا دوام بالاتری داشته باشد و نگرانی از بابت پاک شدن تبلیغات روی فلاسک وجود نداشته باشد. این نوع حکاکی تا زمانی که فلاسک قابل استفاده باشد بر روی آن باقی می‌ماند و به هیچ عنوان پاک نخواهد شد.

حکاکی لیزر یک شیوه چاپی بر روی اجسام فلزی است که ماندگاری بالایی دارد و بر روی اجسام فلزی از جمله فلاسک استیل تبلیغاتی از هر نوع شیوه جاپ دیگر که استفاده شود ممکن است به مرور زمان کمرنگ شود و یا کاملا از بین برود. می‌توان یکی دیگر از مزایای فلاسک استیل تبلیغاتی را نوع چاپ آن دانست که می‌تواند مدت های زیادی بدون کوچکترین مشکل بر روی بدنه فلاسک باقی بماند و شما با اهدای یک فلاسک تبلیغاتی برای یک بار به مشتریان و مخاطبان خود، می‌توانید سال های سال برند خود را نزد آن‌ها نگه دارید.

فلاسک استیل تبلیغاتی-1810

خرید فلاسک استیل تبلیغاتی

خرید فلاسک استیل تبلیغاتی در میان سایر انواع فلاسک و سایر انواع هدایای تبلیغاتی با استقبال گسترده ای روبرو شده است و توانسته جایگاه خاصی در دنیای تبلیغات و بازار تبلیغات برای خود باز کند. فلاسک استیل تبلیغاتی به خصوص در ایران بسیار کاربرد دارد. در هر کارخانه، کارگاه، اداره، ماشین، اتوبوس و هر فردی با هر شغلی که باشد نیاز به نوشیدن چای دارد و این از جمله مزایای مهم و تاثیر گذار این هدیه تبلیغاتی است چرا که علاوه بر اینکه می‌توانید آن را به هر نوع مخاطبی هدیه بدهید و مخصوص به تنها یک قشر خاص نیست، این هدیه تبلیغاتی بسیار در معرض دید است و به علت فضای مناسبی که برای تبلیغات در اختیار شما قرار داده است می‌توانید هر نوع چاپ تبلیغات بر روی آن انجام دهید و تبلیغات برند شما بر روی آن به خوبی دیده شود.

انواع فلاسک تبلیغاتی

فلاسک های تبلیغاتی انواع متنوع و مختلفی دارند که می‌توانید آن ها را به سلیقه خود برای تبلیغات انتخاب کنید، آرم، لوگو و شعار تبلیغاتی و سایر جزئیات برند خود را بر روی آن چاپ کنید و به مخاطبانتان هدیه بدهید. انواع مختلف فلاسک تبلیغاتی عبارتند از:

  • فلاسک استیل تبلیغاتی
  • فلاسک تبلیغاتی شیشه ای
  • فلاسک تبلیغاتی دو جداره
  • فلاسک تبلیغاتی رنگی
  • فلاسک تبلیغاتی لیوان دار
  • فلاسک تبلیغاتی استیل درب پلاستیکی
  • ست سه تایی فلاسک تبلیغاتی به همراه ماگ و لیوان

کاربردهای مختلف فلاسک استیل تبلیغاتی

شاید زمانی که نام فلاسک را می‌آوریم همه به فکر گرم نگه داشتن چای در آن می‌افتند. درست است که قدیمی ترین و متداول ترین استفاده ای که از فلاسک می‌شود برای گرم نگه داشتن چای است اما امروزه کاربرد فلاسک کمی متفاوت تر شده است. یک فلاسک استیل تبلیغاتی علاوه بر گرم نگه داشتن چای و نوشیدنی های گرم، می‌تواند انواع نوشیدنی های سرد را نیز تا مدت زمان زیادی خنک نگه دارد و همچنین برای گرم نگه داشتن غذاهای مایع مثل سوپ نیز به کار می‌رود. همین کاربردهای مختلف فلاسک تبلیغاتی آن را تبدیل به یک هدیه تبلیغاتی ارزشمند و کاربردی کرده است.

فلاسک استیل تبلیغاتی-8520

هدایای تبلیغاتی راما گیفت تولید کننده انواع مختلف فلاسک تبلیغاتی

گروه تبلیغاتی راما گیفت یکی از تولید کنندگان با سابقه در زمینه تولید و چاپ هدایای تبلیغاتی است که در میان محصولات خود انواع فلاسک های تبلیغاتی از جمله فلاسک استیل تبلیغاتی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. برای اطلاع از نحوه سفارش فلاسک تبلیغاتی، دیدن نمونه کارها و آشنایی با سایر هدایای تبلیغاتی متنوع می‌توانید به سایت راما گیفت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید