فروشگاه هدایای تبلیغاتی

فروشگاه هدایای تبلیغاتی

  فروشگاه هدایای تبلیغاتی

یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی جایی است که مشاغل مختلف برای تبلیغات برند و شرکت و یا محصولات خود به آنجا مراجعه می‌کنند و یک کالای تبلیغاتی را به عنوان هدیه تبلیغاتی یا محصول تبلیغاتی برای برند خود انتخاب می‌کنند. برخی از این فروشگاه های هدایای تبلیغاتی علاوه بر فروش محصولات و هدایای تبلیغاتی کار چاپ تبلیغات بر روی این هدایا را نیز انجام می‌دهند. چاپ تبلیغات بر روی یک هدیه تبلیغاتی مهم ترین بخش از تولید آن است. کیفیت چاپ و نحوه تبلیغات بر روی آن در جذب مخاطب بسیار اهمیت دارد. اکثر مشاغل و کسب و کارها با مراجعه به یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی محصول و کالای تبلیغاتی خود را انتخاب کرده و سفارش چاپ لوگو و تبلیغات بر روی آن را می‌دهند. یک چاپ با کیفیت و مناسب می‌تواند بیش از 50 درصد موفقیت یک برند در تبلیغات از این طریق را تضمین کند.

فعالیت های یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی شامل چه مواردی است؟

فعالیت های یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی همانطور که گفتیم شامل مواردی از قبیل تولید، تهیه، واردات و چاپ تبلیغات بر روی یک هدیه تبلیغاتی برای مشاغل و کسب و کارهای مختلف است. نوع این هدیه تبلیغات بسته به سلیقه صاحبان این مشاغل و همچنین نیاز و نوع مخاطب آن‌ها است. به عنوان مثال یک شرکت با توجه به شناختی که از مشتریان و مخاطبان هدف خود دارد یک هدیه تبلیغاتی خاص مثل لیوان تبلیغاتی ، خودکار تبلیغاتی ، پاوربانک تبلیغاتی ، جامدادی تبلیغاتی و غیره را انتخاب کرده و در تیراژهای نسبتا بالا به فروشگاه هدایای تبلیغاتی سفارش می‌دهد. همچنین از آن‌ها می‌خواهد که آرم، لوگو، شعار تبلیغاتی یا هر تبلیغات دیگری که می‌خواهد را روی آن هدیه تبلیغاتی طبق، رنگ، نوع و چاپ مورد نظر آن ها چاپ کنند.

فروشگاه هدایای تبلیغاتی-541

هدیه تبلیغاتی چیست و چه نقشی در تبلیغات دارد؟

زمانی که یک مدیر و یا صاحب کسب و کار به یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی مراجعه می‌کند و برای کسب و کار خود یک هدیه تبلیغاتی انتخاب می‌کند درواقع به دنبال یک معرف برای برند خود است. یک هدیه تبلیغاتی دقیقا نقش یک معرف را برای برند شما بازی می‌کند و این معرف گاهی اگر با دقت و با شناخت درست از مخاطبان صورت نگیرد ممکن است معرف خوبی برای برندتان نباشد و نتیجه مطلوب را در تبلیغات برای شما نداشته باشد و حتی می‌تواند نتیجه عکس داشته باشد. هدایای تبلیغاتی این روزها یکی از مهم ترین عناصر بازاریابی در هر کسب و کار است و در تمام دنیا تمام مشاغل بخشی از بودجه بازاریابی خود را به هدایای تبلیغاتی و بازارایابی از طریق کالاهای تبلیغات و اهدای آن به صورت رایگان به مخاطبانشان اختصاص می‌دهند. این شیوه تبلیغاتی امتحان خود را در بازار تبلیغات به بهترین شکل پس داده است و تاثیر قدرتمند آن در جذب مخاطب به اثبات رسیده است. به همین دلیل در سراسر دنیا این شیوه تبلیغاتی حرف اول را می‌زند و شما در هر کجای دنیا که باشید حرفه ای به نام فروشگاه هدایای تبلیغاتی در آنجا وجود دارد.

فروشگاه هدایای تبلیغاتی-6stg

ویژگی یک هدیه تبلیغاتی موثر و تاثیرگذار چیست؟

تولید و چاپ هدیه تبلیغاتی به تنهایی شما را به اهداف تبلیغاتی خود نخواهد رساند. بلکه انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب بیش از 50درصد موفقیت در تبلیغات یک برند را شامل می‌شود. شما باید قبل از مراجعه به یک فروشگاه انواع هدایای تبلیغاتی خاص و انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب به تحقیق و شناخت درباره مخاطبان خود و نیاز آن‌ها بپردازید. باید در نظر داشته باشید که چه قشری از جامعه مخاطب شما هستند، برای آن قشر چه چیزی جذاب تر و کاربردی تر است و آیا هدیه تبلیغاتی که شما انتخاب می‌کنید مناسب گروه سنی، جنسیت، شغل و علاقه مخاطبان شما می‌باشد یا خیر!

علاوه بر تمام مواردی که در بالا ذکر شد و شما باید در تهیه هدیه تبلیغاتی به آن توجه داشته باشید، یک سری استانداردهای کلی در مورد تمام هدایای تبلیغاتی نیز وجود دارد که در هنگام مراجعه به یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی باید در نظر داشته باشید. استانداردهایی که می‌توان گفت استانداردهای جهانی برای تبلیغات و بازاریابی از طریق هدایا و محصولات تبلیغاتی هستند. با رعایت این استانداردها می‌توانید مطمئن باشید که هزینه ای که برای بازاریابی از این طریق متحمل می‌شوید نتیجه بخش خواهد بود و به هدر نخواهد رفت. این استانداردها شامل موارد زیر است:

·         یک هدیه تبلیغاتی خوب باید کاربردی باشد: اولین موردی که در تهیه یک هدیه تبلیغاتی باید در نظر داشته باشید کاربردی بودن آن هدیه تبلیغاتی است. هنگامی که مخاطبان خود را شناسایی می‌کنید باید تشخیص دهید یا درباره آن تحقیق کنید که مخاطب شما بیشتر به چه محصولات و کالاهایی نیاز دارد و بیشتر از آن‌ها استفاده می‌کند. به عنوان مثال اگر بیشترین قشر مخاطب شما را خانم ها تشکیل می‌دهند انواع هدایای تبلیغاتی زنانه مثل ست مانیکور تبلیغاتی می‌تواند یک هدیه تبلیغاتی کاربردی برای برند شما باشد یا اگر هدیه تبلیغاتی که در نظر می‌گیرید برای مدیران ارشد است یک ست مدیریتی می‌تواند بهترین انتخاب برای برند شما به عنوان یک هدیه تبلیغاتی کاربردی باشد.

·         کیفیت یک هدیه تبلیغاتی بسیار اهمیت دارد: از دیگر عناصر مهم در انتخاب یک هدیه تبلیغاتی کیفیت آن است. فروشگاه هدایای تبلیغاتی که محصولات و هدایای تبلیغاتی را به شما ارائه می‌دهد مطمئنن همه نوع محصول با هر نوع  کیفیتی دارد. شما باید دقت کنید که چه محصولی را انتخاب می‌کنید و سطح کیفی آن محصول در چه حد است. مطمئنن یک هدیه تبلیغاتی هرچقدر هم که کاربردی و زیبا باشد اگر کیفیت مطلوب را نداشته باشد و دارای ماندگاری و دوام بالا نباشد هرگز نمی‌تواند شما را به نتیجه مطلوب برساند. اهداف تبلیغاتی معمولا بلند مدت هستند و نتیجه ای که شما از یک هدیه تبلیغاتی می‌خواهید دریافت کنید شاید مدت ها طول بکشد. تعداد دفعات استفاده از یک کالای تبلیغاتی در ثبت تبلیغات روی آن در ذهن مخاطب بسیار اهمیت دارد. کیفیت پایین یک هدیه تبلیغاتی باعث می‌شود تا مخاطب نتواند به مدت طولانی از آن استفاده کند و این محصول به نوعی خراب شود و یا از کار بیفتد. در چنین مواردی تمام هزینه ای که شما برای تهیه و چاپ یک هدیه تبلیغاتی متقبل شده اید برای شما عملا بی نتیجه خواهد ماند. علاوه بر همه این ها یک هدیه تبلیغاتی بی کیفیت می‌تواند تصویر ذهنی مخاطب را نسبت به برند شما خراب کند. همانطور که قبلا گفتیم هدیه تبلیغاتی که شما به مخاطب خود می‌دهید به نوعی معرف برند شما است و کیفیت آن نیز می‌تواند در اعتبار بخشیدن به برند شما بسیار موثر باشد.

·         چاپ تبلیغات بر روی هدیه تبلیغاتی باید با کیفیت انجام شود: یکی دیگر از مواردی که اکثر مدیران در هنگام مراجعه به یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی و سفارش هدیه تبلیغاتی برای برند خود نادیده می‌گیرند کیفیت چاپ تبلیغات بر روی آن محصول است. چاپ تبلیغات بر روی هدیه تبلیغاتی باید به گونه ای باشد که: 1- واضح و خوانا باشد. 2- به راحتی پاک نشود 3- رنگ آن به گونه ای باشد که مخاطب را جذب کند. 4- نوع چاپ آن متناسب با نوع و جنس هدیه تبلیغاتی باشد. بنابراین بسیار مهم است که تجهیزات چاپ و دستگاه هایی که یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی برای چاپ تبلیغات بر روی محصولات و کالاها استفاده می‌کند مجهز باشد و نیروی مجرب و آموزش دیده ای این کار را انجام دهد. همه این ها را با دیدن نمونه کارهای آن فروشگاه می‌توانید بفهمید.

·         نوع مخاطب و شناخت آن در انتخاب هدیه تبلیغاتی اهمیت دارد: یکی از موارد مهم دیگری که لازم است حتما در زمان تهیه هدیه تبلیغاتی برای تبلیغات خود در نظر بگیرید نوع مخاطب و شناختی است که نسبت به مخاطب خود به دست می‌آورید. این شناخت می‌تواند از طریق تحقیق، نظرسنجی و یا سایر راه هایی باشد که می‌توانید اطلاعات کلی نسبت به مخاطب خود به دست آورید. همچنین دربرخی مشاغل بسیار واضح است که چه نوع مخاطبی مشتری این شغل هستند و به راحتی می‌توان متناسب با نیاز و سلیقه آن قشر هدیه تبلیغاتی را انتخاب کرد. ممکن است چند قشر خاص از جامعه با هم مخاطب و مشتری یک شغل باشند که نیاز باشد برای هر دسته هدیه تبلیغاتی مخصوص به آن دسته را انتخاب کرد. به همین دلیل بسیار اهمیت دارد که قبل از تهیه هدیه تبلیغاتی مخاطب خود را در نظر بگیرید.

·         جذابیت ظاهری یک هدیه تبلیغاتی را فراموش نکنید: زمانی که شما می‌خواهید یک هدیه تبلیغاتی برای کسب و کار خود انتخاب کنید علاوه بر مواردی که در بالا گفته شد باید جذابیت ظاهری یک هدیه تبلیغاتی را نیز در نظر بگیرید. چیزی که ممکن است در نگاه اول مخاطب را جذب کند و سپس باعث جلب توجه برند و تبلیغات شما بر روی یک هدیه تبلیغات باشد شکل ظاهری، جذابیت، رنگ و مواردی نظیر این است. یک هدیه تبلیغاتی با کیفیت و کاربردی با چاپ خوب اگر از نظر ظاهری جذابیت نداشته باشد ممکن است مورد استقبال مخاطب قرار نگیرد و به جای آن ترجیح دهد از کالایی که از نظر ظاهر بیشتر می‌پسندد استفاده کند. یک مدیر باهوش در هنگام مراجعه به یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی به تمام جنبه هایی که می‌تواند بر روی مخاطب تاثیر گذار باشد توجه می‌کند و سعی می‌کند هدیه ای را انتخاب کند که تا حدی تمام مواردی که گفته شد را در بر بگیرد.

هدایای تبلیغاتی تا چه حد می‌توانند در بازاریابی یک برند موثر باشند؟

این روزها تاثیر هدایای تبلیغاتی بر بازاریابی و فروش بیشتر و همچنین جذب مخاطب بر هیچ کس پوشیده نیست. کسانی که تجربه استفاده از هدایای تبلیغاتی هرچند کوچک در بازاریابی خود را داشته اند به خوبی به درک این موضوع رسیده اند که هزینه ای که صرف تهیه هدیه تبلیغاتی می‌کنند تنها یک هزینه بازاریابی نیست بلکه یک سرمایه گذاری است که تاثیر و نتیجه آن را در مدتی نه چندان طولانی خواهند دید. شیوه استفاده از هدایای تبلیغاتی در سراسر دنیا شناخته شده است و در دنیای تبلیغات و بازاریابی حرف های زیادی برای گفتن دارد. اما نکته ای که اکثر کارشناسان بازاریابی بر آن تاکید دارند داشتن شناخت کافی از مخاطب و سپس تهیه یک هدیه تبلیغاتی برای جذب مخاطب است. افراد زیادی هستند که بدون توجه به نیاز و نوع مخاطب خود اقدام به تهیه هدیه تبلیغاتی می‌کنند و نتیجه مطلوبی از آن دریافت نخواهند کرد. چرا که به نوع مخاطب و نیازهای او توجهی نداشته اند. اما به طور کلی می‌توان شیوه تبلیغات از طریق هدایای تبلیغاتی را یکی از تاثیرگذارترین و محبوب ترین شیوه های تبلیغاتی و بازاریابی در سراسر دنیا دانست. به طوری که شما در هر کجای دنیا که باشید می‌توانید یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی با انواع مختلف هدایای تبلیغاتی پیدا کنید و سفارش هدیه تبلیغاتی را برای کسب و کار خود بدهید.

فروشگاه هدایای تبلیغاتی اینترنتی

فروشگاه هدایای تبلیغاتی همانطور که گفتیم در تمام دنیا وجود دارد. این فروشگاه ها ابتدا به صورت فیزیکی بودند یعنی مدیر و یا صاحب یک کسب و کار که قصد تهیه یک هدیه تبلیغاتی برای برند خود را داشت به این فروشگاه ها مراجعه می‌کرد و هدیه تبلیغاتی خود را انتخاب و سفارش می‌داد. اما اکنون با توجه به پیشرفت تکنولوژی و اینترنتی شدن بسیاری از مشاغل فروشگاه هدایای تبلیغاتی فیزیکی نیز به سرعت به سمت اینترنتی شدن پیش می‌رود به طوری که امروزه فروشگاه هدایای تبلیغاتی تهران و شهرستان ها اکثرا اینترنتی هستند. خرید اینترنتی به خصوص در زمینه هدایای تبلیغاتی مزایای زیادی دارد. اینکه شما دیگر نیازی نیست کار خود را برای چند ساعت تعطیل کنید و به یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی در یک نقطه خاص از شهر بروید، مدت ها در ترافیک بمانید و از کار بیفتید اولین و مهمترین مزیت آن است. از دیگر مزیت های آن می‌توان به دیدن نمونه کارها و تنوع بیشتر نمونه کارها اشاره کرد. در یک فروشگاه فیزیکی شما ممکن است نتوانید تمام نمونه کارهای هدایای تبلیغاتی یک مجموعه را ببینید و از بین آن ‌ها هدیه تبلیغاتی خود را انتخاب کنید. اما زمانی که به وب سایت یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی مراجعه می‌کنید می‌توانید عکس تمام نمونه کارهای آن مجموعه را با کیفیت و واقعی مشاهده نمایید و از میان آن‌ها هدیه مناسب برای تبلیغات خود را انتخاب کنید.

از دیگر مزایای مهمی که می‌توان برای خرید اینترنتی از یک فروشگاه هدایای تبلیغات نام برد مقرون به صرفه بودن آن است. معمولا فروشگاه های اینترنتی به علت نداشتن هزینه اجاره و آبونمان، کالاهای تبلیغاتی خود را نیز با قیمت نسبتا پایین تری نسبت به یک فروشگاه فیزیکی به مشتریان عرضه می‌دارند که این می‌تواند بزرگترین مزیت خرید از یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی اینترنتی باشد. چرا که برای بسیاری از کسب و کارها به خصوص کسب و کارهایی که به تازگیر کار خود را آغاز کرده اند و در ابتدای راه هستند صرفه جویی در هزینه های بازاریابی اهمیت زیادی دارد.

فروشگاه هدایای تبلیغاتی راما گیفت

هدایای تبلیغایت راما گیفت یکی از وب سایت های معتبر فروش و چاپ تبلیغات بر روی هدایای تبلیغاتی است که مدت زیادی است که فروش عمده هدایای تبلیغاتی برای شرکت ها و کسب و کارهای مختلف را انجام می‌دهد. مشتریان این گروه تبلیغاتی همگی از برندهای معتبر و شناخته شده ایران هستند که راما گیفت مفتخر است توانسته است در طی این سال ها رضایت کامل مشتریان خود را در زمینه هدایای تبلیغاتی کسب کند. را ما گیفت با در اختیار داشتن مجهزترین دستگاه های چاپ و همچنین نیروی کار مجرب و آموزش دیده انواع مختلف و متنوع محصولات و کالاهای تبلیغاتی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. مدیران و کارفرمایان محترم و صاحبان مشاغل کوچک و بزرگ می‌توانند با مراجعه به وب سایت راما گیفت علاوه بر دیدن نمونه کارهای این مجموعه با نحوه خرید و سفارش محصولات و همچنین قیمت ها و سایر جزئیات محصولات تبلیغاتی راما گیفت آشنا شوند.

 

 

                   

دیدگاهتان را بنویسید