سررسید عید نوروز

سررسید عید نوروز

سررسید عید نوروز

هر سال نزدیک عید نوروز که می‌شود همه ما منتظر هدیه تبلیغاتی عید نوروز هستیم. هدیه هایی مثل سررسید عید نوروز ، خودکار تبلیغاتی، تقویم و غیره. سررسید تبلیغاتی یکی از محبوب ترین هدیه های تبلیغاتی است که هر کسی در ابتدای سال جدید از دریافت آن خوشحال می شود. چرا که این هدیه جزو هدایای تبلیغاتی پرکاربرد است و معمولا همه ترجیح می‌دهند که یک سرررسید در ابتدای سال هدیه بگیرند تا اینکه آن را از بازار خریداری کنند. به همین جهت در ابتدای سال جدید بازار سررسید های تبلیغاتی بسیار داغ است و معمولا هر کسب و کار و هر شرکتی سعی می‌کند در ابتدای سال یک سررسید عید نوروز به مخاطبان خود هدیه بدهد.

سررسید عید نوروز-5410

سررسید عید از چه بخش هایی تشکیل شده است

سررسید درواقع نوعی دفترچه یادداشت است که در آن تقویم نیز ثبت شده است. هر سررسید بسته به نوع آن می‌تواند شامل اطلاعات مفید، جالب و کوتاهی در مورد موضوع آن سرسید در ابتدای هر صفحه باشد. به عنوان مثال اگر این سررسید یک سررسید مهندسی باشد این مطالب مرتبط با مهندسی خواهد بود و یا اگر ورزشی باشد مطالب ورزشی و اگر مذهبی باشد، مطالب مذهبی، حدیث ها و غیره را می‌توان به عنوان مطالب مفید در ابتدای هر برگ سررسید چاپ کرد. هر سررسید عید نوروز از سه بخش تشکیل شده است که شامل موارد زیر می‌باشد:

  • مقدمه و صفحات ابتدایی: اگر سررسید تبلیغاتی باشد قسمت مقدمه و صفحات اول معمولا به عکس ها، مشخصات و نمونه کارهای آن کسب و کار اختصاص می‌یابد. همچنین در صفحات ابتدایی جایی برای مشخصات و اطلاعات شخصی دارنده سررسید نیز وجود دارد.
  • صفحات داخلی سررسید: صفحات داخلی همان صفحاتی هستند که تاریخ ها و مناسبت ها و تعطیلی های تقویم همراه با مطالب کوتاه و جالب که در ابتدای هر صفحه می‌آید در آن چاپ شده است. در سررسید های تبلیغاتی معمولا آرم و لوگوی آن شرکت نیز در هر صفحه چاپ می‌شود.
  • بخش پایانی سررسید: در صفحات پایانی سررسید معمولا شماره تلفن های ضروری قرار دارد که اگر سررسید اختصاصی برای یک شهر باشد شماره تلفن های ضروری آن شهر نوشته شده است. همچنین در انتهای سررسید معمولا چند صفحه برای یادداشت کردن تلفن های دارنده سررسید قرار دادده می‌شود که دارنده سررسید بتواند از آن به عنوان دفترچه تلفن نیز استفاده کند.

با سررسید عید نوروز ، برند شما یک سال همراه مخاطب است

سررسید عید از جمله هدایای تبلیغاتی کاربردی است که به مدت یک سال تاریخ انقضا دارد. درواقع شما با چاپ سررسید عید برای کسب و کار خود، برند خود را یک سال همراه و در معرض دید مخاطب قرار می‌دهید. بدون شک او برند شما را در این مدت به خاطر خواهد سپرد و با آن آشنایی پیدا خواهد کرد. درواقع شما به مخاطبان و مشتریان خود یک سال فرصت می‌دهید که با محصولات و خدمات و همچنین برند شما آشنایی پیدا کنند.

چاپ سررسید عید نوروز چه تاثیری در جذب مخاطب و مشتری دارد؟

پیش از این اشاره کردیم که سررسید عید نوروز یکی از انواع هدیه های تبلیغاتی تاثیر گذار است. ماندگاری بالا و کاربردی بودن آن از جمله بهترین دلایل برای تاثیرگذاری یک سررسید تبلیغاتی برای مخاطبان و مشتریان است. شما با اهدای یک سررسید عید نوروز  به مخاطبان و مشتریان خود درواقع علاوه بر اینکه به آن‌ها یک محصول با ارزش و کاربردی هدیه داده اید، اهداف و مشخصات و جزئیات شرکت و کسب و کار خود را نیز به آن‌ها معرفی کرده اید. علاوه بر این شما با قرار دادن عکس ها و نمونه کارهای شرکت خود می‌توانید مشتری را از کسب و کار خود به صورت کامل آگاه کنید و این در جذب مخاطب و مشتری بسیار تاثیر گذار است.

سررسید عید نوروز-7.3641

برای مشاهده لیوان تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی با ما همراه باشید.

قیمت سررسید عید

مانند هر هدیه تبلیغاتی دیگر قیمت سررسید عید نوروز نیز به عوامل زیادی بستگی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به نوع جلد، نوع صحافی، نوع چاپ، سایز سررسید، اطلاعاتی که می‌خواهید درون آن چاپ شود، نوع کاغذ و مواردی نظیر این اشاره کرد. سررسید از جمله هدایای تبلیغاتی است که نسبت به کاربرد و ماندگاری بالای آن قیمت مناسبی برای یک کسب و کار خواهد داشت و همانطور که می‌دانید اکثر شرکت ها و برندهای بزرگ چاپ سررسید عید را در هر سال در برنامه تبلیغاتی خود دارند و آن را متوقف نمی‌کنند.

اندازه های مختلف سررسید عید

سررسید عید در اندازه های مختلفی چاپ می‌شود که معمولا مدیران و شرکت ها بسته به کسب و کار خود و اطلاعاتی که می‌خواهند در آن چاپ شود و همچنین نوع مخاطبی که می‌خواهند این سررسید را به عنوان هدیه تبلیغاتی به او بدهند انتخاب می‌کنند. اما به طور کلی چاپ سررسید عید در ایران شامل انواع زیر است:

  • رحلی(مدیران)
  • وزیری
  • رقعی
  • پالتویی
  • خشتی
  • جیبی

چاپ سرررسید عید

چاپ سررسید عید انواع مختلفی دارد. اگر این سررسید یک سررسید تبلیغاتی باشد چاپ آن بسته به درخواست و سلیقه مدیران و صاحبان کسب و کاری است که می‌خواهند سررسید عید برای برند و شرکت آن‌ها چاپ شود. آن‌ها معمولا از بین نمونه هایی که وجود دارد یکی را انتخاب می‌کنند و از تولید کننده سررسید تبلیغاتی می‌خواهند که مشخصات و عکس ها و مدل دلخواه آن‌ها را در سررسید چاپ کند. سررسیدها انواع مختلفی دارند که می‌توانید بسته به سلیقه خود نوع جلد، رنگ، سایز، و نوع صحافی آن را انتخاب کنید.

راما گیفت یکی از تولید کنندگان سررسید و سالنامه تبلیغاتی است که با مجهزترین دستگاه ها و مجرب ترین متخصصین و نیروهای کار، به چاپ و تولید انواع سررسیدهای تبلیغاتی و همچنین سایر هدایای تبلیغاتی می‌پردازد. برای دیدن انواع مختلف سررسید عید نوروز و هدایا تبلیغاتی متنوع دیگرو همچنین اطلاع از نحوه خرید و سفارش هدایای تبلیغاتی به پیج راما گیفت سر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید