سررسید تبلیغاتی 99

سررسید تبلیغاتی 99
سررسیدهای تبلیغاتی 99 ، یکی از رسوم بسیار زیبا در عید نوروز هدیه دادن به افرادی است که دوستشان داریم و برای ما ارزشمند هستند. این روزها رسم هدیه دادن در بین کسب و کارها نیز از رواج بسیار بالایی برخوردار است. صاحبان کسب و کار جهت هدیه دادن به شرکای تجاری، کارکنان، مشتریان، عوامل فروش و … هدایای مختلفی نظیر هدایای تبلیغاتی را در نظر می گیرند.

سررسید تبلیغاتی 99

گزینه های بسیاری برای هدیه به کسب و کارها وجود دارد. سررسید نیز یکی از این هدایا است که دارای کاربرد بسیار زیادی بوده و محبوبیت فراوانی دارد. در صورتی که قصد دارید برای شرکت خود چاپ سررسید تبلیغاتی 99 را انجام دهید، با خواندن این مقاله می توانید اطلاعات مفیدی کسب کنید.

چه زمانی را برای چاپ سررسید 99 انتخاب کنیم؟

یکی از سوالات مهم افرادی که به دنبال چاپ سررسید تبلیغاتی 99 هستند این است که چه زمانی برای این کار مناسب می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که هر چه زودتر این کار انجام شود، بهتر است. تقویم رسمی سال ۹۹ در آذر ماه انتشار پیدا کرده و از آن زمان به بعد می توان آن را سفارش داد.
لازم به ذکر است شرکت هایی که دارای تیراژ سفارش بالا هستند، ممکن است پیش از آذر ماه برای سفارش سررسید تبلیغاتی اقدام کرده باشند. موکول کردن سفارش به روزهای آخر سال ممکن است موجب بروز مشکلاتی برای شما شود. از جمله این مشکلات می توان به مواردی مانند: عدم توانایی در رساندن به موقع سر رسید به دست مشتریان، کم شدن کیفیت سفارش، به اتمام رسیدن برخی از مدل ها، تحویل دیر هنگام سفارش به مشتری و … اشاره کرد. بنابراین در صورتی که می خواهید سررسید تبلیغاتی 99 را برای مشتریان سفارش دهید، بهتر است این کار را هر چه زودتر انجام دهید.
برای مشاهده لیوان های تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی با ما همراه باشید.

چقدر طول می کشد تا سررسید تبلیغاتی 99 آماده شود؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که زمان تولید سررسید تبلیغاتی 99 با توجه به سطح اختصاصی بودن سفارش و زمان سفارش آماده خواهد شد.

سطح اختصاصی بودن سفارش:

در صورتی که فقط به دنبال حک شدن لوگوی شرکت خود بر روی سررسید هستید، این کار فقط در چند روز انجام می شود. چون تولید کننده لوگوی شرکت شما را بر روی سررسیدی که از قبل صحافی آن انجام شده حک می کند و آن را به شما تحویل خواهد داد. ولی در صورتی که فقط می خواهید چند برگ کاغذ تبلیغاتی را به سررسید خود اضافه کنید، این کار به زمان کافی نیاز خواهد داشت. چون لازم است تولید کننده این کاغذها را چاپ کرده و سررسید شما را صحافی کند. همچنین در صورتی که به دنبال چاپ لوگوی خود در صفحات چاپ شده باشید، یا به دنبال چاپ سر رسید اختصاصی برای خود هستید باید زمان لازم برای اجرای این موارد را با زمان تولید در نظر بگیرید.

زمان سفارش سررسید تبلیغاتی 99:

چاپ و صحافی سفارش زمان چندانی نمی گیرد و موارد دیگر باعث طولانی شدن تولید سررسید شما می شوند. انجام سفارشات دیگری که ثبت آن ها زودتر از سفارش شما صورت گرفته و در اظار تولید هستند. پس اگر می خواهید چاپ سررسید تبلیغاتی 99 شما در زمان کوتاه تری انجام شود، لازم است که ثبت سفارش خود را زودتر انجام دهید. نمونه هایی که دارای قیمت پایین هستند معمولا کیفیت چندانی ندارند.
اگر سررسید بی کیفیت سفارش دهید روی برند شما تأثیر می گذارد و موجب هدر رفتن پول شما خواهد شد. لزوما نمی توان گفت که سر رسید گران قیمت، سررسید بهتری است. در برخی موارد عدم توانایی یا تجربه تولید کننده موجب بالا رفتن هزینه های سررسید خواهد شد.
برای تهیه سررسید با کیفیت باید قیمت مناسب آن را پیدا کنید. در صورتی که تیراژ سفارش بالایی داشته باشید، در هزینه های شما صرفه جویی شده و این ممکن است بتوانید از تولید کننده نیز تخفیف بگیرید.

چگونگی تشخیص سررسید با کیفیت

پیدا کردن سررسید با کیفیت ممکن است کار دشواری باشد. عوامل مختلفی وجود دارند که تعیین کننده کیفیت یک سررسید هستند، کیفیت چاپ، کیفیت جلد، کیفیت صحافی و جلد چسبانی، کیفیت مواد اولیه و … از این موارد هستند. در گام نخست باید نمونه سررسید تولید کنندگان مخالف تهیه شود. پس از آن بررسی موارد مهمی مانند: نوع جلد، کیفیت چاپ، محکم بودن صحافی، دقت در جلد سازی و …از دیگر موارد انتخابی می باشند برای بررسی کیفیت یک سر رسید هرگز خود را محدود نکنید.
در صورت نیاز سررسید را در شرایط سخت قرار دهید تا اطمینان حاصل کنید که تحمل آن شرایط را دارد. در صورتی که به کیفیت صحافی شک داشته باشید، می توانید جلد سررسید نمونه را جدا کنید تا بررسی جزئیات صحافی را آسان تر انجام دهید.

آیا اصلا سررسید را در لیست هدایای تبلیغاتی خود قرار دهیم؟

نظرات گوناگونی در مورد جذابیت و کارایی یک سررسید به عنوان هدیه تبلیغاتی وجود دارد. در زمان های گذشته شرکت ها و سازمان های دولتی تولید سررسید تبلیغاتی 99 را در حجم بالا انجام می دادند و این سر رسیدها را در اختیار کارکنان یا مشتریان خود می گذاشتند. تعداد زیادی از این سررسیدهای تبلیغاتی 99 دارای کیفیت و طراحی خوبی نبودند به همین دلیل استفاده چندانی از آن ها نمی شد.
امروزه با تغییر شرایط بسیاری از شرکت های خصوصی، ارزش بالایی برای هدیه های تبلیغاتی خود قائل هستند و سعی در اهدا هدایای تبلیغاتی با کیفیت و زیبا دارند. بنابراین در صورتی که یک سررسید تبلیغاتی 99 با کیفیت تهیه کنید و آن را به موقع و در زمان مناسب به دست مشتری برسانید، کارایی خوبی برای مشتری خواهد داشت. همچنین هر بار که مشتری از این سررسید استفاده کند، به یاد برند شما خواهد افتاد.

دیدگاهتان را بنویسید