ساک دستی تبلیغاتی ارزان و کارآمد

01 - ساک دستی تبلیغاتی کد 201C

ساک دستی تبلیغاتی ارزان و کارآمد ، به ساک هایی اطلاق می شود که با هدف نمایش تبلیغات و نام برند خاصی، به عنوان هدیه تبلیغاتی طراحی و تولید می گردند. طرح های مختلف ساک دستی تبلیغاتی ارزان و کارآمد، با توجه به نیاز مشتریان و تشخیص کارشناسان تبلیغات صورت می گیرد. طرح و نام محصولات و برندها با توجه به جنس ساک دستی، بر روی ساک دستی چاپ شده و موجب برند سازی حرفه ای می شود.

طراحی و چاپ ساک دستی تبلیغاتی

طراحی و چاپ ساک دستی تبلیغاتی ، فرآیندی است که به صاحبان برند و محصولات مشخص، امکان تبلیغات به صورت حرفه ای را می دهد. امکان تغییر طراحی ساک تبلیغاتی و رنگ آمیزی انواع ساک دستی با توجه به سلیقه مشتریان و متناسب با فصل، وجود دارد. طراحی و چاپ ساک دستی تبلیغاتی به صورت حرفه ای و تخصصی توسط کارشناسان مربوطه صورت می گیرد.

کاربرد ساک دستی تبلیغاتی

کاربرد ساک دستی تبلیغاتی ، شامل استفاده از ساک دستی در صنایع مختلف با هدف معرفی نام یک برند و کالا می باشد. از کاربرد ساک دستی تبلیغاتی می توان به لوازم آرایشی، طلا و جواهر، پوشاک، صنایع الکتریکی، لوازم یدکی، لوح های بزرگداشت، قطعات کامپیوتری و موارد دیگر اشاره نمود.

انواع ساک دستی تبلیغاتی

انواع ساک دستی تبلیغاتی شامل ساک دستی هایی است که در ابعاد و رنگ های مختلف تولید می شود. جنس و کیفیت ساخت هر یک از ساک دستی ها در افزایش و کاهش قیمت ساک دستی تأثیرگذار است. صاحبان برند و محصولی خاص، می توانند با چاپ نام محصول خود بر روی انواع ساک دستی تبلیغاتی، در جهت افزایش میزان فروش محصولات خود، فعالیت نمایند.

ساک دستی تبلیغاتی پلاستیکی

ساک دستی تبلیغاتی پلاستیکی ، از انواع ساک دستی تبلیغاتی است که به دو گروه ساک دستی نایلکس و نایلون تقسیم بندی می شود. به طور کلی یکی از پرکاربردترین ساک دستی ها، مربوط به ساک دستی تبلیغاتی پلاستیکی می باشد که هدیه ای مناسب جهت معرفی کالا به شمار می آید. ساک دستی تبلیغاتی پلاستیکی یکی از ساک دستی تبلیغاتی ارزان است.

ساک دستی تبلیغاتی نایلکس

ساک دستی تبلیغاتی نایلکس ، دارای ضخامت بالا بوده که در رنگ های متنوعی تولید می شود. ساک دستی تبلیغاتی نایلکس، به صورت چاپ تک رنگ سیلک و طلاکوب طراحی و تولید می گردد. ساک دستی تبلیغاتی نایلکس جهت تبلیغات از نوع نایلون، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و جهت معرفی کالا مناسب تر می باشد.

برای مشاهده لیوان های تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی با ما همراه باشید.

ساک دستی تبلیغاتی نایلون

ساک دستی تبلیغاتی نایلون ، یکی از محبوب ترین و پر مصرف ترین انواع ساک دستی به شمار می آید. ساک دستی تبلیغاتی نایلون در وزن های بالای 250 کیلو تولید می گردد. کارشناسان تبلیغاتی از ساک دستی تبلیغاتی نایلون، جهت معرفی نام برند و محصول استفاده می نمایند.

ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای

ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای ، از انواع ساک دستی تبلیغاتی است که به دلیل مستحکم بودن و توان مناسب، دارای طول عمر بالا می باشد. طول عمر بالای ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای، موجب می شود کارشناسان تبلیغاتی و صاحبان برند از این کالا به وفور استفاده نمایند. از ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای، می توان به ساک دستی های دوختی، پرسی و سوزنی اشاره نمود.

ساک دستی تبلیغاتی سوزنی

ساک دستی تبلیغاتی سوزنی ، از پارچه ای ساخته می شود که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. جنس پارچه ساک دستی تبلیغاتی سوزنی، از نوع منسوج نبافته است که به دلیل قیمت مناسب، محبوبیت زیادی میان مشتریان دارد. ساک دستی تبلیغاتی سوزنی به صورت کاست دار یا دوخت ساده تولید می شوند.

ساک دستی تبلیغاتی دوختی

ساک دستی تبلیغاتی دوختی ، گروهی از ساک دستی پارچه ای است که توسط نیروی انسانی و چرخ خیاطی های صنعتی تولید می گردد. کاربرد ساک دستی تبلیغاتی دوختی، در معرفی نام محصول و برند مشخصی می باشد.

ساک دستی تبلیغاتی پرسی

ساک دستی تبلیغاتی پرسی ، نوعی ساک دستی پارچه ای به شمار می آید که به جای استفاده از چرخ خیاطی، توسط پرس دستگاه های اتوماتیک تولید می گردند. ساک دستی تبلیغاتی پرسی، به دلیل پرس شدن دارای مقاومت بالایی بوده و با هدف معرفی کالا و برند، اهداء می گردد.

ساک دستی تبلیغاتی کاغذی

ساک دستی تبلیغاتی کاغذی ، بر خلاف تصور عموم مردم، دارای مقاومت بالا و استحکام قابل توجهی می باشد. تحمل وزن ساک دستی تبلیغاتی کاغذی، به میزان ده کیلوگرم می باشد. انواع ساک دستی تبلیغاتی کاغذی شامل ساک دستی کرافت و گلاسه می باشد. ساک دستی تبلیغاتی کاغذی یکی از ساک دستی تبلیغاتی ارزان قیمت است.

ساک دستی تبلیغاتی کرافت

ساک دستی تبلیغاتی کرافت ، از کاغذهای کرافت تولید می گردند. کاغذهای کرافت از کاغذهای کاهی با رنگ قهوه ای تشکیل می شوند. جهت طراحی ساک دستی تبلیغاتی کرافت، به صورت تک رنگ استفاده شده و قابلیت استفاده در طرح و رنگ های مختلف را ندارند.

ساک دستی تبلیغاتی گلاسه

ساک دستی تبلیغاتی گلاسه ، ساک دستی هایی هستند که از کاغذ گلاسه استفاده می نمایند. این نوع ساک ها نسبت به مدل های تحریر و کرافت دارای مقاومت بالاتری هستند. جهت مقاومت بالای ساک دستی تبلیغاتی گلاسه، از روکش های پلاستیکی برقا و بی رنگ استفاده می شود. زیبایی ساک دستی تبلیغاتی گلاسه موجب می شود طرفداران این ساک ها افزایش یابد.

ساک دستی تبلیغاتی کادویی

ساک دستی تبلیغاتی کادویی ، گروهی از ساک دستی می باشد که با هدف تبلیغات تولید شده و ضمن تبلیغ، دارای طراحی خاص و متفاوتی نیز می باشد. ساک دستی تبلیغاتی کادویی، دارای طرح ها، رنگ ها، شکل ها و مدل های جذاب و متفاوتی است که نظر مخاطبان را به خود جلب می نماید.

ساک دستی تبلیغاتی برزنتی

ساک دستی تبلیغاتی برزنتی ، نوعی از انواع ساک دستی تبلیغاتی می باشد که از جنس مستحکم برزنتی تولید می گردد. رنگبندی ساک دستی تبلیغاتی برزنتی متفاوت می باشد و نحوه چاپ به صورت سیلک می باشد. کیفیت بالای چاپ بر ساک دستی تبلیغاتی برزنتی، موجب افزایش محبوبیت میان مشتریان می شود.

ساک دستی تبلیغاتی متقال

ساک دستی تبلیغاتی متقال ، شامل ساک دستی است که از الیاف طبیعی پنبه تولید می گردد. از مزایای استفاده از ساک دستی تبلیغاتی متقال، معرفی نام برند و کالا با چاپ سیلک روی ساک دستی می باشد. همچنین استحکام، قابلیت شستشو و سازگاری با محیط زیست از فواید استفاده از ساک دستی تبلیغاتی متقال به شمار می آید.

ساک دستی تبلیغاتی واتر

ساک دستی تبلیغاتی واتر ، از انواع ساک دستی تبلیغاتی به شمار می آید که در اندازه های مختلف و رنگ های متنوع تولید می گردد. از مزایای ساک دستی تبلیغاتی واتر، می توان به قیمت مناسب، تنوع رنگ، زیبایی، مقاومت بالا و معرفی کالا و محصولات به مخاطبان اشاره نمود.

ساک دستی تبلیغاتی شمعی

ساک دستی تبلیغاتی شمعی ، با جهت معرفی یک برند و کالای مشخصی به مشتریان و مخاطبان عرضه می شود. ساک دستی تبلیغاتی شمعی در ابعاد و اندازه های مشخصی تولید شده و به صورت چاپ سیلک به مشتریان ارائه می گردد.

ساک دستی تبلیغاتی مقوایی

ساک دستی تبلیغاتی مقوایی ، به دلیل تا نشدن و شکنندگی بالاتر نسبت به جنس کاغذ، دارای کاربرد متفاوتی نسبت به ساک دستی کاغذی می باشد. ساک دستی تبلیغاتی مقوایی از کاغذهای گرماژ بالا تولید می شود که به دلیل شکنندگی، کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت ساک دستی تبلیغاتی

قیمت ساک دستی تبلیغاتی ، با توجه به مولفه های طراحی، جنس، رنگ بندی، کیفیت، ابعاد، مقاومت و تعداد ساک دستی متغیر می باشد. هدف از ارائه ساک دستی تبلیغاتی، معرفی نام برند یا محصول مشخصی به کاربران و مخاطبان می باشد. ساک دستی تبلیغاتی با توجه به جنس ساک دستی دارای قیمت مشخصی می باشد. هر چقدر کیفیت طراحی و تولید ساک دستی بالاتر باشد، قیمت ساک دستی تبلیغاتی نیز افزایش می یابد.

فروش ساک دستی تبلیغاتی

فروش ساک دستی تبلیغاتی ، شامل فرآیند فروش انواع ساک دستی توسط متخصصان و کارشناسان فروش می باشد. متقاضیان و صاحبان برند با ارائه درخواست جهت چاپ نام و طرح مورد نظر، اطلاعات کافی را در اختیار کارشناسان قرار می دهند. در مراحل بعدی، ابعاد، تعداد و رنگ آمیزی چاپ ساک دستی تعیین می گردد. فرآیند فروش ساک دستی تبلیغاتی با هدف معرفی نام برند و افزایش فروش محصولات با فعالیت های کارشناسان مربوطه صورت می پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید