ساعت تبلیغاتی ارزان

01 - ساعت دیواری تبلیغاتی کد 5195B

ساعت تبلیغاتی ارزان ، ساعت تبلیغاتی روشی ایده‌آل برای معرفی نام و لوگوی شما به مخاطبان خود است و می‌تواند هدیه تبلیغاتی مناسبی برای مدیران، کارمندان و مشتریان باشد. ساعت‌‌های تبلیغاتی یک هدیه بسیار مناسب و جذاب برای تبلیغات است. اولین نکته‌ای که در انتخاب یک ساعت تبلیغاتی باید در نظر داشته باشید این است که ساعت تبلیغاتی شما در چه مکانی مورد استفاده قرار می گیرد.

برای اشخاصی که از فضای زیادی برخوردارند، ساعت‌ دیواری تبلیغاتی که لوگو یا پیام شما روی آن نوشته شده باشد، بهتر است و می‌تواند هدیه تبلیغاتی مناسبی باشد. مدیر شرکت می تواند ساعت دیواری تبلیغاتی را در دفتر کار خود روی دیوار یا در قسمت ورودی درب ساختمان اصلی شرکت قرار دهد. یکی از مهمترین وسایل تزئینی که در یک اتاق یا دفتر کار می‌تواند وجود داشته باشند، ساعت‌ دیواری است. باید دقت داشت ظاهر، رنگ و شکل صفحه ساعت با طراحی اتاق هماهنگ باشد.
01 - ساعت دیواری تبلیغاتی کد 5183
حتی نگاه کردن به ساعت دیواری تبلغاتی، برای مشتری می تواند یادآور روز معامله باشد. همچنین می‌توان ساعت دیواری بزرگ را بر روی دیوارهای مکان‌های عمومی مانند: ایستگاه قطار، فرودگاه یا سایر مکان‌های عمومی نصب کرد و ساعت‌های تبلیغاتی کوچک‌تر را به همراه جا خودکاری یا تعدادی لوازم دیگر روی میز قرار داد.

روزانه می توانید در هر ۲۴ ساعت یا هر هفت روز هفته با هدیه دادن یک ساعت دیواری تبلیغاتی به مشتری‌های ویژه خود، آن ها را با خود همراه کنید. حتی برای اینکه بهتر در خاطر مشتری‌ها بمانید، می‌توانید قاب ساعت دیواری تبلیغاتی را همرنگ با نام برند خود انتخاب کنید.

علاوه بر این می توان عقربه‌ها را با نماد برند خود تعویض کنید تا بیننده را جذب کنند و نام برندتان به سرعت در ذهن مخاطب حک شود. با کمی خلاقیت می توانید ساعت های تبلیغاتی جذابی خلق کنید و برند خود را بیشتر به مشتریان معرفی کنید.

صفحه ساعت یکی از مهمترین نکاتی است که در انتخاب ساعت دیواری تبلیغاتی باید به آن توجه کرد. ساعت‌هایی که اعداد آن ها به سبک رومی نوشته شده اند، زیباتر و مدرن تر هستند. البته ساعت‌های دیجیتال و آنالوگ نیز نشان دهنده این هستند که شما از حرفه و صنعت خود درک کامل تری دارید. برخی از ساعت‌ها اطلاعات بیشتری از زمان و ساعت را به شما نشان می دهند. همچنین می‌توانید از ساعت‌هایی که دماسنج یا تقویم دارند، نیز استفاده کنید.

چاپ ساعت دیواری ارزان

01 - دسته ساعت دیواری
تنها با چاپ یک ساعت دیواری ارزان می توانید، برند خود را سال ها در دید مخاطب قرار دهید. چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی را هم می توان به صورت چاپ سیلک و هم به صورت چاپ دیجیتال و رنگی انجام داد. در ساعت های دیواری، هم از موتور چین و هم از موتور تایوان استفاده می شود. با شناخت سلیقه مشتری خود می توانید هر نوع موتوری را بر روی ساعت مونتاژ کنید. معمولا عقربه ساعت های دیواری تیکی تاکی بوده اما در صورت تمایل عقربه روانگرد هم استفاده می شود. هم چنین می توانید رنگ عقربه ساعت را به دلخواه خود انتخاب کنید.
ساعت های دیواری مدل های گوناگونی دارند از جمله: دایره، مثلث، مربع، ساعت دیواری لاکی، ساعت دیواری چوبی، ساعت دیواری فانتزی و…

بهترین ساعت تبلیغاتی

ساعت ها در اشکال مختلف عرضه می شوند: ساعت مچی، ساعت دیواری، ساعت مچی کوچک، همچنین ساعت زنگ دار و … از میان انواع مختلف ساعت ها، ساعت دیواری برای تبلیغات مناسب تر است. ساعت دیواری تبلیغاتی را می توان در دفتر، خیابان و خانه مورد استفاده قرار داد. هیچ جایی در دنیا نیست که ساعت دیواری در آن وجود نداشته باشد. به همین دلیل استفاده از ساعت دیواری سفارشی برای تبلیغات یک انتخاب بسیار هوشمندانه است و حتما سود بیشتری را برای شرکت های تبلیغاتی به ارمغان می آورد.

برای مشاهده لیوان های تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی با ما همراه باشید.

مزایای استفاده از ساعت دیواری تبلیغاتی

استفاده از ساعت دیواری سفارشی برای تبلیغات به دلایل زیر بسیار مفید است:
• از آنجا که ساعت های دیواری روی دیوار قرار می گیرند، بنابراین به آسانی در خاطر مردم می مانند.
• در مقایسه با سایر ساعت ها، ساعت دیواری، صفحه وسیع تری دارد. ار این منطقه وسیع می توانید برای تبلیغات خود استفاده کنید. اما طراحی آن باید به گونه ای باشد، که هر فردی مایل به نصب آن روی دیواری باشد.
از ساعت تبلیغاتی ارزان می توان در مکان هایی استفاده کرد که سایر ساعت ها در دسترس نباشند. برای مثال: اگر در یک مترو هستید و می خواهید زمان را چک کنید. یک ساعت دیواری تبلیغاتی می تواند بسیار کاربردی و مفید باشد. این خصوصیت ساعت دیواری، آن را تبدیل به یکی از هدایای تبلیغاتی محبوب کرده است.

طراحی سفارشی ساعت دیواری

برای اطمینان یافتن از این مسئله که ساعت های دیواری سفارشی به نفع شغل شماست یا نه و به خوبی کار خواهند کرد، اطمینان حاصل کنید که نام تجاری یا لوگو خود را در محل مناسبی چاپ می کنید. استفاده از ایده های خلاقانه در لوگو و پس زمینه می تواند در معرفی شرکت شما به مشتری تاثیر گذار باشد.

استفاده از ساعت دیواری تبلیغاتی در فروشگاه

با نصب یک ساعت دیواری تبلیغاتی روی دیوار یک فروشگاه که لوگوی برندتان روی آن چاپ شده، بدون پرداختن هزینه های گزاف تبلیغات ماهانه به صاحب فروشگاه، می توانید برای سال های متمادی به صورت رایگان برند خود را تبلیغ کنید.
علاوه بر مشتری‌های فروشگاه که دائما در حال چک کردن زمان هستند و به ساعت شما نگاه می‌کنند، صندوق‌دار نیز به صورت ناخود آگاه با برند شما روبرو خواهد شد.

به همین ترتیب، ساعت‌ دیواری تبلیغاتی که روی دیوار مکان‌های پر رفت‌ و آمد و شلوغ مانند: رستوران‌ها، دفاتر کار و … نصب شده نیز به همین صورت عمل می‌کند. شرکت ها لوگوی برند خود را روی ساعت دیواری بزرگ چاپ کرده و آن را روی دیوار مکان های عمومی، مثل: دیوار معابد، فرودگاه و مساجد نصب می کنند و برنده خود را در دید افراد بیشتری قرار می دهند.

حتی صنعت طلا و جواهر هم از هدیه دادن ساعت تبلیغاتی به مشتری‌های خود عقب نیوفتاده و این کار را جزئی از راهبرد کاری خود قرار داده است.

ساعت رومیزی تبلیغاتی

نام و لوگوی برند خود را می‌توانید بر روی عقربه‌ها، صفحه یا بدنه یک ساعت رومیزی چاپ کنید و تمام طول سال مقابل چشم مشتریان خاص خود باشید. حتما هنگام انتخابساعت تبلیغاتی ارزان خود به کیفیت و طرح ساعت رومیزی نیز توجه داشته باشید، چرا که هیچ‌کس، خصوصا مشتری‌های وفادار به ساعت‌های بی‌کیفیت و نازیبا علاقه‌ای ندارد. ساعت‌ها در طرح‌های مختلف، جذاب و رنگ‌های گوناگون با قیمت‌‌های متنوع در دسترس هستند.

انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب اهمیت بسیاری دارد و هزینه اولیه‌ای که برای تهیه این هدایای تبلیغاتی می پردازید، به صورت جذب مشتری‌های بیشتر بازگردانده خواهد داشت. تنوع هدایای تبلیغاتی بسته به شرکتی که آن ها را هدیه می‌دهد می تواند گسترده باشد. اما همواره ساعت های تبلیغاتی جز انتخاب های اول هر شرکتی است.

دیدگاهتان را بنویسید