جعبه چای کیسه‌ای و هدف از استفاده از آن

جعبه چای کیسه‌ای

جعبه چای کیسه‌ای و هدف از استفاده از آن

تاکنون، در گروه راما گیفت هدایای تبلیغاتی متعددی معرفی کرده‌ایم که علاوه بر نقش تبلیغاتی، نقش کاربردی خود را نیز به شکل مناسبی انجام می‌دهند و در ادامه آنها به معرفی جعبه چای کیسه‌ای خواهیم پرداخت. این جعبه‌ها به این دلیل اهمیت دارند که می‌توانند نقش تزئینی مهمی برعهده داشته باشند و از طرفی دیگر بر حفظ کیفیت چای و همچنین حفظ شخصیت برای پذیرایی تأثیر داشته باشند. از لحاظ تنوع و زیبایی، جعبه چای کیسه‌ای به عنوان یکی از متنوع‌ترین و زیباترین محصولات ما به شمار می‌رود و شرکت‌های مختلف تمایل زیادی به استفاده از آنها دارند. این جعبه‌ها، علاوه بر حفاظت از کیسه‌های چایی، ممکن است برای نسکافه و سایر نوشیدنی‌ها و دمنوش های بسته بندی شده نیز استفاده شود. بنابراین، با ما همراه باشید تا جعبه‌ی چای کیسه‌ای را به شکل کامل و با ذکر جزئیات معرفی کنیم.

جعبه چای کیسه‌ای -2

جعبه چای کیسه‌ای را بیشتر بشناسیم

اگر بخواهیم درک درست و شناخت مناسبی از جعبه چای کیسه‌ای داشته باشیم می‌توانیم آن را به مانند یک جعبه معمولی ساخته شده از پلاستیک، چوب یا فلز بدانیم که فضای داخلی آن برای قرار دادن کیسه‌های چای طراحی شده است. پر استفاده ترین و رایج‌ترین نوع این جعبه‌ها رو جعبه‌های چوبی تشکیل می‌دهند که از لحاظ انعطاف پذیری در طراحی، از سطح بسیار مناسبی برخوردارند. این جعبه‌ها در ابتدا به مانند یک صندوقچه ساده و معمولی طراحی می‌شوند و سپس با توجه به سفارش مشتری، در آنها تغییراتی به وجود می‌آید. نکته مهم در مورد جعبه چای کیسه‌ای این است که شرکت‌های زیادی اقدام به عرضه چنین محصولاتی می‌کنند، و به همین دلیل شرکت‌های تولید کننده جعبه‌ها باید برند و لوگو شرکت‌های سفارش دهنده را بر روی آنها چاپ و حکاکی کنند.

جعبه چای کیسه‌ای-3

جعبه چای کیسه‌ای چگونه و از چه جنسی ساخته می‌شود؟

همانطور که عنوان شد، جعبه چای کیسه‌ای یک جعبه معمولی است که با توجه به سفارش مشتری در آن تغییراتی به وجود می‌آید. از لحاظ جنس به کار رفته در این جعبه‌ها، می‌توان آنها را به سه دسته جعبه‌های چوبی، جعبه‌های پلاستیکی و جعبه‌های فلزی قرار داد. جعبه‌های چوبی به دلیل طراحی خاص خود و جنس به کار رفته در آنها بسیار پرطرفدار هستند و از لحاظ زیبایی نیز در صدر این فهرست قرار می‌گیرند. جعبه‌های فلزی رواج کمتری دارند و معمولاً به صورت سفارشی برای برخی شرکت‌های خاص آماده‌سازی می‌شود. جعبه‌های پلاستیکی از استحکام کمتری برخوردارند، اما در عین حال بسیار متنوع هستند و قیمت آنها پایین‌تر است.

در مورد ساخت جعبه چای کیسه‌ای می‌توان ادعا کرد که شرکت‌های سازنده آنها دارای قالب‌های از پیش تعیین شده است و با توجه به این قالب‌ها، محصولات خود را آماده می‌کند. در این بین، ممکن است برخی از شرکت‌ها اقدام به ساخت جعبه‌های اختصاصی و منحصر به فرد برای یک شرکت خاص کنند که در این صورت طبیعتاً هزینه‌ی تولید و قیمت جعبه چای کیسه‌ای افزایش خواهد یافت. البته توجه داشته باشید که جنس به کار رفته برای ساخت این جعبه‌ها و همچنین پیچیدگی الگوهای برشی در مورد آماده‌سازی آنها، می‌تواند قیمت نهایی جعبه را تحت تأثیر قرار دهد.

جعبه چای کیسه‌ای-4

جعبه چای کیسه‌ای چه کاربردی می‌تواند داشته باشد؟

به طور کلی، چای و سایر دمنوش ها به شکلی آماده می‌شوند که امکان نگهداری از آنها در هوای آزاد وجود دارد. اما، در این بین برخی از شرکت‌ها ممکن است از مواد طعم دهنده و معطر در مورد آنها استفاده کنند. با این توضیحات، کاربردهای جعبه چای کیسه‌ای را می‌توان به دو بخش دکوری و کاربردی تقسیم کرد. از لحاظ کاربردی، این جعبه‌ها در حفظ کیفیت اولیه چای و دمنوش ها بسیار مهم هستند و شرکت‌های تولید کننده چای سعی می‌کنند که محصولات خود را در یک برنامه بلند مدت با کیفیت بالا عرضه کند.

جنبه مهم دیگر کاربرد جعبه‌ی چای کیسه‌ای به بحث دکوری و حتی تبلیغات بر می‌گردد. باید بپذیریم که قرار دادن کیسه‌های چای بر روی یک سینی در یک مهمانی یا پذیرایی چندان وجهه مناسبی ندارد. بنابراین شرکت‌های تولید کننده این چای‌ها سعی می‌کنند که به کمک یک جعبه فانتزی، جذابیت محصولات خود را بالا ببرند و از طرفی کیفیت آنها را نیز حفظ کنند. اما جعبه‌های چای کیسه‌ای از لحاظ تبلیغات نیز برای شرکتهای سفارش دهنده بسیار مهم است. در حقیقت، ا اعتقاد دارند که این جعبه‌ها ارزش نگه داشتن پس از اتمام چای را دارند و از این طریق می‌توان امیدوار باشند که برند آنها در جاهای دیگر و با اهداف متفاوت در معرض دید مشتریان قرار گیرد.

جعبه چای کیسه‌ای-6

روش‌های خرید جعبه چای کیسه‌ای

به طور کلی برای خرید جعبه چای کیسه‌ای دو گزینه مطرح می‌شود با توجه به شرایط خود، امکان استفاده از هر دو گزینه وجود دارد. حالت اول، مراجعه حضوری به فروشگاه‌ها و کارگاه‌های تولید کننده جعبه است که امکان دیدن مدلهای مختلف را به ما می‌دهد و می‌توانیم از بین آنها با توجه به برنامه خود و همچنین میزان بودجه تعریف شده برای این کار، جعبه دلخواه خود را انتخاب کنیم.

خرید اینترنتی جعبه چای کیسه‌ای گزینه دیگری است که هم از لحاظ سهولت در کار و هم از لحاظ مقایسه گزینه‌های مختلف مناسب‌تر است. در این روش، کاربرد یکی از سایت‌های فروشنده هدایای تبلیغاتی، مانند راما گیفت، مراجعه می‌کند و محصولات مختلف آنها را با یکدیگر مقایسه می‌کند. در نهایت با توجه به مدل‌های مختلف آنها و همچنین تغییرات قیمتی جعبه‌ها، سفارش خود را ثبت می‌کنند و با کمترین دردسر ممکن، جعبه را در منزل خود تحویل می‌گیرند.

تماس با راما گیفت

 

دیدگاهتان را بنویسید