جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی کوچک اما کاربردی و پربازده است. امروزه در سراسر دنیا از هدایای تبلیغاتی برای تبلیغات برند و محصول و خدمات خود استفاده می‌کنند که این هدایا از هدایای لوکس و گران بها گرفته تا هدایای تبلیغاتی کوچک و بسیار کم هزینه جایگاه ویژه ای در تبلیغات و بازاریابی دارند.

هر شرکت یا کسب و کار بسته به بودجه، نوع فعالیت، شهرت و سایر عوامل وابسته به برند یا خدمات خود یک یا چند هدیه تبلیغاتی برای ارائه به مخاطبان و مشتریان خود در نظر می‌گیرد تا از این طریق علاوه بر احترام به مشتری و قدردانی از خرید او یا مشتاق کردن او به خرید آن محصول یا برند، تبلیغات خود را نیز با هدف بیشتر دیده شدن نام تجاری توسط سایر اشخاص و ماندگاری برند و ثبت آن در ذهن مخاطبان خود انجام دهند. جاکلیدی تبلیغاتی نیز یکی از این محصولات و هدایای تبلیغاتی است که بسیار شناخته شده و پرطرفدار است و بازدهی و تاثیر گذاری بالای آن در بین برندها و کسب و کارها ثابت شده است.

جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی اصیل ترین و قدیمی ترین هدیه تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی برای همه ما یک هدیه تبلیغاتی بسیار آشنا و قدیمی است. من به خاطر دارم که پدربزرگم یک جاکلیدی پلاستیکی داشت که روی آن آرم کوکاکولا به رنگ قرمز چاپ شده بود. من همیشه با آن بازی می‌کردم و آن را خیلی دوست داشتم. برای من آرم کوکالو امروز تبدیل به یک نوستالژی شده و خاطرات دوران کودکی و پدر بزرگم را برایم تداعی می‌کند.

بله. به همین راحتی یک هدیه تبلیغاتی خیلی کوچک می‌تواند روی ذهن یک شخص تاثیر بگذارد و تا سال های سال آن برند یا محصول را به یاد او بیاورد و یا حتی تداعی کننده یک خاطره خوب برای او باشد. مطمعنن همه ما جاکلیدی تبلیغاتی را از گذشته های خیلی دور برای یک بار هم که شده در دست دیگران دیده ایم یا خودمان آن را داشته ایم. یکی از دلایلی که جاکلیدی تبلیغاتی از گذشته تا کنون همچنان مورد استفاده و استقبال مدیران و صاحبان مشاغل است پربازده بودن و قیمت پایین است. مطمعنن اگر جاکلیدی تبلیغاتی بازدهی بالایی نداشت در همان گذشته یعنی در زمان پدربزرگ من از رده هدایای تبلیغاتی خارج می‌شد.

جاکلیدی تبلیغاتی

چرا جاکلیدی تبلیغاتی تا این حد تاثیر گذار است؟

همانطور که گفتیم جاکلیدی تبلیغاتی یکی از قدیمی ترین و کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی است. اما به راستی چرا این محصول تبلیغاتی کوچک و ارزان تا این حد در تبلیغات یک شرکت یا برند حتی برندهای بزرگ و شناخته شده موثر است؟ دلیل آن بسیار واضح و مشخص است و آن نیاز است.

تقریبا همه افراد احتیاج به کلید و در نتیجه جاکلیدی دارند. این روزها خانواده ها حتی برای فرزندان نوجوان خود نیز دسته کلید درست می‌کنند تا در مواقع نبودن آن‌ها از آن استفاده کنند. پس می‌توان گفت تقریبا هر نفر همراه خود یک یا چند کلید دارد که این کلیدها نیاز به جاکلیدی دارد.

بازار تبلیغات توانسته است به بهترین شکل از این نیاز به نفع تبلیغات استفاده کند و با ارائه جاکلیدی تبلیغاتی در انواع و جنس های مختلف این نیاز را تامین کند. درواقع جاکلیدی تبلیغاتی مهمترین فاکتورهای یک محصول تبلیغاتی که شامل موارد زیر می‌باشد را دارا است:

  • کاربردی و مورد نیاز
  • در معرض دید قرار داشتن
  • کوچک و قابل حمل
  • مقرون به صرفه و ارزان
  • ماندگاری و دوام بالا

جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی محبوب ترین انتخاب مدیران

علاوه بر کاربردی بودن جاکلیدی تبلیغاتی و تبدیل شدن آن به یک نیاز برای هر شخص، قیمت پایین آن نیز یکی دیگر از عوامل محبوبیت این هدیه تبلیغاتی در بین مدیران و صاحبان کسب و کارهاست. به طوری که معمولا تمام کسب و کارها یک جاکلیدی تبلیغاتی دارند و در کنار سایر هدایای تبلیغاتی مثل خودکار تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی، پاوربانک تبلیغاتی و غیره حتما یک جاکلیدی تبلیغاتی نیز به مخاطبان خود هدیه می‌دهند.

جاکلیدی تبلیغاتی نه تنها یک هدیه تبلیغاتی کاربردی برای آقایان است بلکه می‌توان آن را در رنگ ها و طرح های زیبا برای خانم ها نیز مشاهده کرد که جایگاه ویژه ای در بین هدایای تبلیغاتی زنانه نیز دارد و همین امر یکی دیگر از دلایل محبوبیت آن در بین مدیران است. چرا که می‌توانند از آن بدون محدودیت و بدون توجه به زن یا مرد بودن مخاطبانشان به عنوان هدیه تبلیغاتی برای برند خود استفاده کنند.

جاکلیدی تبلیغاتی

انواع و جنس جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی جنس ها و مدل های بسیار متنوعی دارد که معمولا به دلیل مسطح بودن آن، چاپ لوگو یا برند برروی آن بسیار راحت و قابل رویت انجام می‌گیرد. از جمله جنس های مختلف جاکلیدی تبلیغاتی می‌توان از انواع جاکلیدی های تبلیغاتی فلزی، چرمی، چوبی و استیل نام برد که معمولا جاکلیدی های چرمی طرفداران بیشتری دارد و از نظر زیبایی نیز بیشتر مورد پسند قرار می‌گیرد. همچنین جاکلیدی فلزی نیز به دلیل دوام و ماندگاری بالا طرفداران خاص خود را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید