تولید کلاه تبلیغاتی

تولید کلاه تبلیغاتی

تولید کلاه تبلیغاتی

کلاه ها معمولا انواع مختلفی دارند و به منظورهای مختلف استفاده می‌شوند. اولین و مهمترین کاربرد کلاه محافظت از سر و دومین کاربرد آن  برای زیبایی است و جنبه تزئینی دارد. یکی دیگر از کاربردهای کلاه برای تبلیغات است که جزو دسته پوشاکل تبلیغاتی قرار می‌گیرد. به طوریکه امروزه تولید کلاه تبلیغاتی در بازار تبلیغات به عنوان یک شیوه تبلیغاتی موثر و نسبتا جدید شناخته می‌شود. فضای مناسبی که کلاه برای تبلیغات دارد و همچنین در معرض دید بودن آن، باعث شده است که این شیوه تبلیغاتی بسیار بازدهی بالایی داشته باشد. مطمئنن شما هم این کلاه های تبلیغاتی را با آرم و لوگوی برندها و کسب وکارهای مختلف دیده اید یا یکی از آن‌ها را داشته اید.

تولید کلاه تبلیغاتی -50000

تولید کلاه تبلیغاتی چگونه است؟

تولید کلاه تبلیغاتی به این صورت است که کارفرمایان و صاحبان مشاغل، نوع دلخواه کلاه خود را انتخاب کرده و توسط شرکت های چاپ و تولید کلاه تبلیغاتی، لوگو، نام یا نشان کسب و کار خود را بر روی آن‌ها چاپ می‌کنند. به علت فضای مناسبی که کلاه برای تبلیغات دارد امکان چاپ هرنوع تبلیغات بر روی کلاه تبلیغاتی وجود دارد و معمولا چاپ تبلیغات بر روی قسمت جلوی کلاه و یا لبه کلاه انجام می‌شود.

کاربردهای مختلف کلاه تبلیغاتی

تولید کلاه تبلیغاتی تنها به منظور اهدای آن به مخاطبان و مشتریان به عنوان هدیه تبلیغاتی انجام نمی‌شود. گاهی اوقات مشاغل مختلف از کلاه تبلیغاتی برای کارکنان خود و یکپارچگی و هماهنگی آن‌ها نیز استفاده می‌کنند. مشاغلی نظیر:

فست فودها و رستوران ها: حتما دیده اید که در بعضی رستوران ها یا فست فودها به خصوص فست فودهای زنجیره ای و بزرگ کارکنان آن‌ها همگی دارای پوشش یکدست می‌باشند و از لباس و کلاه یک رنگ و یک دست که آرم و لوگوی آن فست فود یا رستوران بر روی آن است استفاده می‌کنند. این شیوه علاوه بر تبلیغات باعث ایجاد کلاس کاری برای آن رستوران و فست فود می‌شود.

پمپ بنزین: پمپ بنزین ها معمولا یکی دیگر از مشاغلی است که کارکنان آن برای اینکه در زیر نور آفتاب هستند و در محیط سرپوشیده قرار ندارند از کلاه استفاده می‌کنند و به دلیل اینکه از سایر اشخاص متمایز شوند و همچنین مشخص شود آن‌ها کارکنان پمپ بنزین هستند از کلاه ها و لباس های یک رنگ و یک دست و بعضا با آرم و لوگوی متحد الشکل استفاده می‌کنند.

خدمات گارانتی و پس از فروش: شرکت هایی که خدمات پس از فروش و گارانتی ارائه می‌دهند نیز معمولا از لباس کار و کلاه یک دست با آرم و لوگوی مشخص شده آن شرکت برای کارمندان ارائه دهنده این خدمات استفاده می‌کنند تا زمانی که به منزل مشتری برای ارائه خدمات پس از فروش مراجعه می‌کنند مشتری آنها را بشناسد و به آن‌ها اعتماد کند.

تیم های ورزشی: تولید کلاه تبلیغاتی برای برخی تیم های ورزشی که اسپانسر دارند نیز انجام می‌شود و نام اسپانسر آن‌ها بر روی کلاه چاپ می‌شود.

تولید کلاه تبلیغاتی-150

برای مشاهده لیوان تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی با ما همراه باشید.

تولید کلاه تبلیغاتی در انواع مختلف

سفارش یک کلاه تبلیغاتی بستگی به نوع استفاده از آن دارد. کافرمایان و مدیران معمولا بسته به نیاز خود و اینکه از این کلاه تبلیغاتی چه استفاده ای می‌خواهند بکنند و آن را به چه کسانی، در کجا و با چه هدفی می‌خواهند اهدا کنند از بین انواع زیر یک نوع کلاه تبلیغاتی را انتخاب می‌کنند و سفارش می‌دهند.

کلاه کتان: از انواع رایج و معمول کلاه تبلیغاتی کلاه از جنس کتان است که طول عمر و دوام بالایی نسبت به سایر انواع کلاه تبلیغاتی دارد. تولید کلاه تبلیغاتی از جنس کتان معمولا برای جذب و اهدا به مشتریان خاص انجام می‌شود چرا که قیمت این نوع کلاه معمولا کمی گران تر است.

کلاه فلامنت: این نوع کلاه تبلیغاتی جزو با دوام ترین و با کیفیت ترین انواع کلاه های تبلیغاتی است که قیمت آن نیز نسبت به سایر مدل های کلاه تبلیغاتی بیشتر است.کارفرمایانی که دوام و طول عمر کلاه برایشان اهمیت دارد بهتر است کلاه تبلیغاتی از جنس فلامنت را انتخاب کنند.

کلاه پلاستیکی: کلاه پلاستیکی یکی از نواع دیگر تولید کلاه تبلیغاتی است که دوام بالایی دارد و قیمت آن نیز مقرون به صرفه است. از این کلاه معمولا در نمایشگاه ها و همایش ها استفاده می‌شود.

کلاه فومی: کلاه فومی از جنس فوم تشکیل شده و تنها برش داده می‌شود و استفاده از آن برای تبلیغات حالت نمادین دارد. تولید کلاه تبلیغاتی فومی معمولا در زمان خیلی سریع انجام می‌شود و چاپ آن معمولا تک رنگ است.

کلاه مقوایی: کلاه مقوایی یا کلاه کاغذی همانطور که از اسم آن پیداست از ج نس مقوا ساخته می‌شود. دوام کمی دارد و معمولا یک بار مصرف است. از ای نوع کلاه بیشتر در مراسم عمومی و همایش ها استفاده می‌کنند و می‌توان گفت استفاده این کلاه نیز مانند کلاه فومی بیشتر به صورت نمادین است.

تولید کلاه تبلیغاتی-32س

در تولید کلاه تبلیغاتی چه مواردی بر روی قیمت آن تاثیر دارد؟

معمولا در چاپ و تولید هر نوع هدیه تبلیغاتی عواملی هستند که بر روی قیمت آن تاثیر می‌گذراند. تولید کلاه تبلیغاتی نیز از این قاعده مستثنی نیست. عوامل مختلفی از جمله جنس کلاه، پیچیدگی لوگویی که قرار است بر روی کلاه چاپ شود، چاپ اضافی بر روی کلاه، تغییرساختار کلاه (برخی کارفرمایان کلاه راه به شکل اختصاصی و با تغییرات دلخواه خود سفارش می‌دهند)، اندازه و جنس نقاب کلاه و مواردی نظیر این در قیمت یک کلاه تبلیغاتی تاثیر دارد.

شرکت تبلیغاتی راما گیفت از جمله تولید کنندگان هدایای تبلیغاتی با سابقه است که در زمینه چاپ و تولید کلاه تبلیغاتی نیز فعالیت گسترده ای دارد و انواع و مدل های متنوع کلاه تبلیغاتی همراه با قیمت آن‌ها را می‌توانید در سایت راما گیفت مشاهده فرمایید.

برای آشنایی با خدمات چاپ کلاه راما گیفت با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید