بهترین هدایای تبلیغاتی خاص

ست مدیریتی نوروز98

بهترین هدایای تبلیغاتی خاص ، امروزه تبلیغات در معرفی شرکت ها و برندها بسیار موثر است. از این رو بیشتر مدیران سعی می کنند در روزهای آخر سال بهترین و متفاوت ترین هدایای تبلیغاتی را به عنوان هدیه تبلیغاتی خاص انتخاب کنند اما گاهی ایده های بسیار کمی در ذهن خود دارند. همین موضوع سبب سردرگمی آن ها می شود. این رو ممکن است باز همان هدایای تکراری سال های گذشته را آماده سازند. داشتن تنوع در ارائه هدایای تبلیغاتی باعث ایجاد تاثیر مثبتی در روند بازاریابی می شود.

اگر از همه ما سوال شود چه کالاهایی را به عنوان هدایای تبلیغاتی معرفی می کنید به خودکار، تقویم جیبی یا رومیزی یا حتی به انواع سر رسیدهای تبلیغاتی اشاره خواهیم کرد. این محصولات به صورت فراوان در بین ما وجود دارند و هیچگونه خلاقیتی در آن ها وجود ندارد. در دنیا امروز ثابت شده است دریافت هدایای تبلیغاتی خلاقانه باعث می شود در دید مخاطبان تاثیر ویژه ای گذاشته و نام برند خود را برای مدت طولانی تری در ذهن ها حک کنیم.

هدایای تبلیغاتی الکترونیکی و دیجیتالی

برای کسانی که زمان زیادی از وقت خود را با کامپیوتر و لپ تاپ می گذراند هیچ چیز به اندازه وسایل الکترونیکی و دیجیتالی جلب توجه نمی کند. از این رو توصیه می شود برای هدایای تبلیغاتی به کارمندان چنین تجهیزاتی را هدیه دهید.
پد موس، هدفون، هارد اکسترنال، فلش مموری، زیر لپ تاپی یا حتی موس از سری محصولاتی هستند که می توان به عنوان هدیه تبلیغاتی در نظر گرفت. شما می توانید این وسایل را به گونه ای سفارش دهید که لوگوی شرکت تان را بروی آن ها هک شده باشد یا آن ها را در جعبه های مخصوص شرکت خود قرار دهید. این دست وسایل به دلیل استفاده و کاربرد زیاد به مرور در ذهن ثبت شده و نام برند را برای مدت زمان طولانی تری به خاطر افراد می سپارند.

بنابراین سعی کنید در تهیه هدایای تبلیغاتی بسیار خلاق باشید زیرا این محصولات می توانند سرمایه گذاری بلند مدتی برای شرکت یا برند شما به حساب بیایند.

پاور بانک تبلیغاتی

حتما برایتان پیش آمده است که از منزل خارج شده اید و شارژ موبایتان تمام شده باشد. پاور بانک ها محصولاتی هستند که در مواقع خاص بسیار مورد نیاز هستند. حالا به این موضوع فکر کنید که شما پاور بانک تبلیغاتی را به عنوان هدیه تبلیغاتی خود در نظر گرفته اید و فردی که نیازمند شارژ گوشی خود است از این پاور بانک تبلیغاتی استفاده می کند. مشتریان پاور بانک را دلیل نجات شارژ گوشی خود می داند و حالا به این فکر می کنند چگونه و چه کسی پاور بانک تبلیغاتی را به عنوان هدیه با آن ها داده است.

انتخاب پاور بانک

در انتخاب هدایای تبلیغاتی باید به کیفیت محصولات توجه ویژه ای شود زیرا در صورت خراب شدن محصول، هدایای تبلیغاتی می توانند برای ما اثری زیان بار داشته باشند.
یکی از ویژگی هایی که باید در هنگام انتخاب پاور بانک ها به آن دقت شود ظرفیت این محصولات است. این محصولات عموما در ظریفیت های 1000 میلی آمپر- 2000 میلی آمپر – 5000 میلی آمپر- 10000 میلی آمپر – 20000 میلی آمپر و 50000 میلی آمپر تولید شده و در بازار عرضه می شوند.
پارامتر دیگری که در انتخاب پاوربانک ها بسیار دخیل است برند سازنده آن است. متاسفانه بعضی وارد کنندگان اقدام به وارد کردن پاور بانک های بی کیفیت چینی می کنند که دارای قیمتی پایین تری از سایر محصولات مشابه هستند. مشکل اصلی زمانی آغاز می شود که دوستان، آشنایان و مشتریان چنین پاور بانک هایی را به عنوان هدایای تبلیغاتی دریافت می کنند و پس از مدتی استفاده، این محصولات خراب می شوند. همین موضوع باعث ایجاد یک ضد تبلیغ بزرگ در آینده می شود.

پد موس تبلیغاتی

پدهای موس در سایزها و اندازه های مخلتلفی وجود دارند. رنگ های که برای تولید پد موس تولید می شوند دارای کیفیت های متفاوتی هستند. پد موس تبلیغاتی برای افرادی که از سیستم های کامپیوتری استفاده می کنند بسیار مناسب است زیرا آن ها هنگام هر بار استفاده از موس نگاهی به پد موس خواهند داشت که باعث به یاد آوردن برند در ذهن آن ها می شود.
پدهای موس تبلیغاتی در شکل هایی مانند: دایره، مربع و سایر اشکال جالب طراحی می شوند. بعضی از تصاویری که بر روی پد موس هک می شود معرف محصولی خاص است. کارشناسان تبلیغاتی تصاویر محصولاتی را که طرافداران زیادی دارند بر روی پد های موس قرار می دهند تا مشتریان جدید را برای محصولات خود پیدا کنند.

اسپیکر تبلیغاتی

در اموری که نیاز به پخش صدا با آهنگ بالا وجود داشته باشد اسپیکرها به عنوان هدیه تبلیغاتی بسیار مناسب هستند. معمولا افراد در رنج سنی خاص به دنبال این محصولات هستند و قصد دارند صدای موبایل یا ابزارهای دیجیتالی خود را افزایش دهند. این محصولات از دسته وسایلی هستند که طرفداران زیادی دارند. شرکت ها می تواند این محصول را به عنوان هدیه تبلیغاتی خود معرفی کنند.

اسپیکر تبلیغاتی می تواند احساسات عمیق تری را در دریافت کننده خود ایجاد کند و نگاه های بیشتری را به تبلیغات خود جذب کنند. یکی از ویژگی های خاص اسپیکرها این است که هنگامی که صدای آن در محیط به گوش افراد زیادی می رسد، نگاه ها را به سمت خود کشیده و به خواندن تبلیغات چاپ شده روی آن علاقه مند می شوند.

فلش تبلیغاتی

در دنیای امروزی انتقال داده ها بسیار حائز اهمیت است. بیشتر مردم از حافظه های جانبی مانند: فلش مموری استفاده می کنند. فلش های تبلیغاتی دارای قیمت های معقولی هستند که باعث می شود شرکت های زیادی برای انتخاب آنها به عنوان هدایای تبلیغاتی اقدام کنند. زیرا افراد علاقه زیادی به استفاده از فلش تبلیغاتی در جا به جایی اطلاعات دارند.
اطمینان حاصل کنید اطلاعاتی مانند: شماره تماس، نام شرکت و لوگو به خوبی و به وضوح بر روی محصولات هک شود تا مشتریان بتوانند به آسانی با شما ارتباط بر قرار کنند.

مگنت تبلیغاتی

یکی دیگر از هدایایی که کاربرد بسیار زیادی دارد مگنت های تبلیغاتی است. مگنت تبلیغاتی شامل: مگنت یخچال، کارت ویزیت آهنربایی، وایت برد مگنتی و … می باشند. مگنت ها دارای ابعاد مختلفی هستند. مگنت به معنی آهنربا است و هر جسم فلزی وجود این محصول می تواند یک تابلوی تبلیغاتی مناسب باشد. شما می توانید بر روی یک مگنت تبلیغات خود را انجام دهید و آن را بر روی یخچال و یا کابیت قرار دهید.

ست مدیریتی تبلیغاتی

همانطور که از نام این محصول پیداست، این محصول برای مدیران و کارمندان ارشد ادارات استفاده می شود. ست مدیریتی تبلیغاتی دارای قیمت های مختلفی هستند که متناسب با ارزش مالی شان به عنوان هدایای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند.

این ست هدیه می تواند از جنس چرم طبیعی یا مصنوعی، فلزی و چوبی باشد که در ست های دو تکه و سه تکه عرضه می شوند. همچنین این ست ها هدایایی مانند خودکار، جاکلیدی، کیف پول، کیف مدارک و … را شامل می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید