بند نمایشگاهی – در انتخاب بند نمایشگاهی چه مواردی اهمیت دارد؟

بند نمایشگاهی

بند نمایشگاهی

حتما برایتان اتفاق افتاده که وارد نمایشگاه، همایش، سمینار کنفرانس و هرگونه مراسم تبلیغاتی یا تشریفاتی دیگر شده اید و افراد مربوط به مشاغل و مختلف را از روی کارتی که به گردن آن‌ها آویزان شده است شناسایی و تفکیک کرده اید که هرکدام مخصوص به کدام شرکت یا شغل هستند. این افراد معمولا از کارت هایی با بند آویز گردن بر روی گردن خود استفاده می‌کنند که نشان دهنده مشخصات فردی و شناسایی مربوط به مشاغل مختلف هستند. شما ممکن است حتی از روی رنگ یا طرح یک یک بند نمایشگاهی به سرعت متوجه شغل، صنف و برند خاص آن شرکت یا محصول شوید. پس اهمیت این محصول بسیار فراتر از یک بند و روبان ساده در گردن است و علاوه بر معرفی، به نوعی نقش تبلیغاتی نیز برای شما دارد.

بند نمایشگاهی-85420

بند نمایشگاهی چیست؟

بند نمایشگاهی یا همان گردن آویز نمایشگاهی یک بند نسبتا باریک است که یا به صورت یکدست با یک رنگ خاص بدون چاپ برای اتصال کارت شناسایی و کارت مشخصات افراد از طریق گیره ای که کارت را به آن متصل می‌کند تولید می‌شود و یا به صورت چاپی، به طوریکه نام، لوگو یا برند یک محصول یا شرکت بر روی آن چاپ می‌شود. این محصول یک محصول تبلیغاتی بسیار کاربردی به خصوص درنمایشگاه ها، سمینارها، کنفرانس ها و … است که باعث تمایز و تفکیک، معرفی و حتی تبلیغاتی گروه ها، اصناف، مشاغل و نهادهای خاص می‌شود. فراموش نکنید بندی که به نظر شما بسیار ساده و بی اهمیت می‌آید جزو اولین چیزهایی است که به چشم مخاطبانتان می‌آید و انتخاب مناسب آن اهمیت دارد.

در انتخاب بند نمایشگاهی چه مواردی اهمیت دارد؟

بند نمایشگاهی همانطور که گفتیم در مراسم تشریفاتی برای تفکیک کارکنان یا نمایندگان یک شرکت یا صنف خاص استفاده می‌شود که با استفاده از آن کارت مشخصات خود را به گردن می‌آویزند. درواقع این بند نیز مانند همان کارت شناسایی که توسط آن به گردن آویخته می‌شود می‌تواند معرف برند شما باشد. زمانی که شما به فکر استفاده از گردن آویز یا همان بند نمایشگاهی هستید باید به این نکته توجه داشته باشید که اولین چیزی که در زمان مراجعه افراد با کارکنان و نمایندگان شما به چشم می‌خورد همین کارت معرف و کارت شناسایی آن‌ها است که به چشم می‌خورد. پس استفاده از یک بند نمایشگاهی زیبا و موجه اهمیت بالایی دارد چرا که بسیار در معرض دید است.

به همین دلیل شما باید در انتخاب بند آویز گردنی که می‌خواهید در یک مراسم تشریفاتی استفاده کنید به مواردی نظیر زیبایی، رنگ، جنس بند نمایشگاهی و چاپ خوب آن توجه کنید. یک بند نمایشگاهی بد رنگ با چاپ بی کیفیت و یا بندی که جنس خوبی ندارد، ریش ریش شده است، زدگی دارد یا به هر نحوی جلوه بصری مناسبی ندارد می‌تواند در برداشت مخاطب از برند شما نقش بسیار زیادی داشته باشد.

بند نمایشگاهی-5120

برای مشاهده لیوان تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی با ما همراه باشید.

انواع بند نمایشگاهی

بند نمایشگاهی در گذشته به صورت ساده تولید می‌شد و مورد استفاده قرار می‌گرفت. هیچ نوع چاپی بر روی آن‌ها وجود نداشت و معمولا به صورت بندهای رنگی ساده مانند یک روبان رنگی بودند. اما این روزها با گستردگی و تنوع بالای صنعت چاپ، امکان چاپ آرم، لوگو، نام برند، نام شرکت و هر چیز دلخواه دیگری بر روی آن وجود دارد که علاوه بر زیبایی بیشتر این بندهای نمایشگاهی باعث جلب توجه نام برند نیز خواهد شد. بندهای نمایشگاهی باید به گونه ای تولید شوند که تولید و چاپ بی نقص و حرفه ای داشته باشند و بتوانند خیلی راحت نظر مخاطب را به خود جلب کنند و نام تجاری شما بر روی آن خوانا و دقیق چاپ شود. دوخت، جنس، رنگ، طرح و چاپ بند نمایشگاهی اهمیت زیادی دارد.

چاپ بند نمایشگاهی

در چاپ بند نمایشگاهی یا همان گردن آویز از روش های مختلف چاپی می‌توان استفاده کرد. از جمله انواع چاپ بر روی بند نمایشگاهی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سیلک اسکرین: از مزایای این نوع چاپ قیمت نسبتا ارزان آن است. اما این نوع بند نمایشگاهی چاپ نسبتا دشواری دارد و معمولا در هنگام چاپ ضایعات زیادی نیز دارد و ممکن است بر روی آن بیش از یک رنگ چاپ به سختی انجام پذیرد.
  • چاپ حرارتی یا سابلیمیشن: چاپ حرارتی دست تولید کنندگان را برای هرنوع چاپی بدون محدودیت رنگ باز می‌گذارد و می‌توان بر روی آن هرنوع چاپ با رنگ های دلخواه را انجام داد. در این نوع چاپ از شابلون و کلیشه استفاده نمی‌شود طرح یا نوشته دلخواه توسط کاغذ مخصوص و با حرارت بر روی بند نمایشگاهی چاپ می‌شود.

گروه تبلیغاتی راما گیفت از جمله شرکت های تولید و چاپ محصولات تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی می‌باشد که سال های زیادی است افتخار آن را دارد که با چاپ انواع بند نمایشگاهی با مجهزترین دستگاه های سیلک اسکرین و چاپ حرارتی این بندها را برای مشتریان و مخاطبان خود با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه دهد. برای دیدن انواع متنوع بند نمایشگاهی و نمونه های مختلف چاپ روی آن می‌توانید به وب سایت هدایای تبلیغاتی راما گیفت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید