بادکنک تبلیغاتی

بادکنک تبلیغاتی

بادکنک تبلیغاتی

بادکنک تبلیغاتی رنگی در هر جا و در هر موقعیتی ما را در هر سنی که باشیم سر ذوق می‌آورد. بادکنک همیشه برای ما جذاب بوده است. چه در کودکی که با دیدن و خریدن بادکنک های رنگی شادو سرخوش می‌شدیم و چه در بزرگسالی که از بادکنک برای آراستن جشن ها وتزئین جشن تولدهای خود و عزیزانمان استفاده می‌کنیم.استفاده از بادکنک امروزه تنها جنبه تزئینی یا بازی برای کودکان ندارد بلکه بادکنک ها امروزه یکی از شیوه های جذاب و موثر در بازاریابی و تبلیغات نیز هستند که به آن‌ها بادکنک های تبلیغاتی گفته می‌شود. این روزها شما می‌توانید با چاپ لوگو، نام تجاری یا  شعارت  تبلیغاتی خود بر روی این دوست داشتنی های جذاب و رنگی مخاطب خود را جذب کنید و برای کسب و کار خود تبلیغات انجام دهید.

بادکنک تبلیغاتی

بادکنک تبلیغاتی چیست؟

همانطور که گفتیم بادکنک برای هر شخص در هر سنی جذاب است و منجر به جلب توجه می‌شود. استراتژی استفاده از بادکنک تبلیغاتی نیز بر همین اساس است. معمولا ما در تبلیغات از محصولاتی استفاده می‌کنیم که دو ویژگی را داشته باشد. اول آن محصول برای مخاطب بسیار کاربردی باشد و نیاز ضروری او باشد مثل لیوان تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی، پاوربانک تبلیغاتی و مواردی از این دست که مخاطب مدام با آن ها سرو کار داشته باشد تا برند و نام تجاری که روی آن چاپ شده است به خوبی در ذهن مخاطب ثبت شود. دومین نکته جذاب بودن آن محصول است. برخی محصولات شاید خیلی کاربردی و ضروری نباشند اما  خواه ناخواه مخاطب را به سمت خود جلب می‌کنند. بادکنک تبلیغاتی نیز از جمله این محصولات جذاب است که در امر تبلیغات بسیار موثر، مقرون به صرفه و جذاب است. به طوری که امروزه در سراسر دنیا از این شیوه تبلیغات در استراتژی های بازاریابی به طرز چشمگیری استفاده می‌شود.

بادکنک تبلیغاتی

استفاده از بادکنک به عنوان هدیه تبلیغاتی

بادکنک تبلیغاتی یکی از ماندگارترین، جذاب ترین و کم هزینه ترین هدایای تبلیغاتی است که صاحبان مشاغل معمولا در جشن ها و افتتاحیه های خود شعار، جزئیات و نام تجاری خود را روی این بادکنک ها چاپ می‌کنند و آن را به عنوان هدیه به مهمانان خود می‌دهند. اینگونه هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت اما تاثیر گذار مانند بادکنک تبلیغاتی، بادبزن تبلیغاتی و غیره می‌تواند در برند سازی شما نقش به سزایی ایفا کند و علی رغم هزینه پایین تبلیغات، بازاریابی قوی و موثری را برای کسب و کار شما انجام دهد. بادکنک تبلیغاتی هم برای بزرگتر ها و هم برای کودکان جذابیت دارد. همچنین قبل از دادن این بادکنک ها به مهمان ها به عنوان هدیه تبلیغاتی در ابتدا می‌توانید از این بادکنک ها به عنوان تزئین محل جشن و یا افتتاحیه خود استفاده کنید و در انتهای مراسم آن را به میهمانان خود هدیه دهید و در هزینه های دیزاین و دکوراسیون نیز به طرز قابل توجهی صرفه جویی کنید. اکثر کسانی که یک بار از بادکنک تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کرده اند به وضوح متوجه تاثیر قابل توجه این نوع بازاریابی و تبلیغات کم هزینه و تاثیر گذار شده اند.

بادکنک تبلیغاتی

جنس، نوع و رنگ بادکنک تبلیغاتی

معمولا بادکنک های تبلیغاتی انواع متنوع با جنس های مختلف دارد. جنس بادکنک های تبلیغاتی را از روی نام کشوری که آن را ساخته است تعیین می ‌کنند و معمولا آن ها به نام کشورها شناخته می‌شوند. مثل بادکنک کره ای، تایلندی، چینی، مکزیکی و غیره. همچنین شما می‌توانید رنگ و اندازه و حالت بادکنک ها را بسته به نیاز و سلیقه خود در رنگ ها و اندازه ها و حالت های دلخواه انتخاب کنید. این بادکنک ها معمولا با گازهای هلیوم، اکسیژن و غیره پر می‌شوند و ماندگاری نسبتا بالایی دارند و تا مدتهای زیاد می‌توان آن ها را سالم نگه داشت. در نظر داشته باشید که نوع، رنگ و طرح خود بادکنک و همچنین نوع، رنگ و طرح چاپ شده بر روی بادکنک بسیار می‌تواند در تبلیغات شما موثر باشد. شما باید این موارد را بسته به کاربرد، محل تبلیغات و مخاطب خود به طرز هوشمندانه ای انتخاب و مدیریت کنید.

بادکنک تبلیغاتی

کاربرد بادکنک های تبلیغاتی

  • استفاده از بادکنک تبلیغاتی در محل کار: شما می‌توانید لوگوی خود و یا شعار تبلیغاتی دلخواه خود را روی این بادکنک های تبلیغایت چاپ کنید و از آن ها در محل کار در مناسبت های مختلف برای دیزاین و زیبا سازی و تزئین محل کار خود استفاده کنید تا در معرض دید مخطبان شما قرار گیرد.
  • استفاده از بادکنک تبلیغاتی در نمایشگاه ها، جشن ها، اختتامیه و افتتاحیه ها: همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم از بادکنک های تبلیغاتی می‌توانید در نمایشگاه ها ، افتتاحیه ها، جشن ها و غیره نیز استفاده کنید. بهترین مکان برای استفاده از بادکنک های تبلیغاتی همین جاهای شلوغ و پرازدحام است.
  • استفاده از بادکنک تبلیغاتی در برخی مشاغل به صورت دائمی و همیشگی: از بادکنک های تبلیغاتی در برخی مشاغل مانند رستوران ها، کافی شاپ ها، فست فودها، مطب ها و کلینیک های درمانی کودکان و غیره می‌توان به صورت دائمی و همیشگی استفاده کرد.
  • استفاده از بادکنک تبلیغاتی در شهربازی و مهد کودک: شهربازی ها و مهدهای کودک و مراکز تفریحی و بازی و سرگرمی کودکان بهترین مکان برای استفاده از بادکنک های تبلیغاتی است. چرا که با جذب شدن کودکان به این بادکنک ها بزرگترها نیز به آن ها جذب می‌شوند و شما را به هدف تبلیغاتی خود می‌رسانند. همچنین مهد کودک ها، مراکز و مراکز تفریحی کودکان می‌توانند از این شیوه بازاریابی برای تبلیغات برند و محصول دیگری استفاده کنند که این شیوه تبلیغات نیز بسیار متداول و موثر است.

دیدگاهتان را بنویسید