بادبزن تبلیغاتی چیست؟

بادبزن تبلیغاتی

بادبزن تبلیغاتی

بادبزن تبلیغاتی – با توجه به اینکه تبلیغات حرف اول را در دنیای بازاریابی امروز می‌زند و یکی از استراتژی های مهم و قدرتمند بازاریابی است، محصولات تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی در بین کارفرمایان و مدیران و کارآفرینان جایگاه ویژه ای دارد و این روزها شاهد استفاده روز افزون صاحبان مشاغل از کالاها و محصولات تبلیغاتی هستیم. انواع و اقسام محصولات تبلیغاتی  امروزه در بازار وجود دارند که با چاپ نام، برند و لوگوی کسب و کار بر روی آن‌ها تبدیل به یک محصول تبلیغاتی منحصر به فرد و کاربردی می‌شوند در میان انواع مختلف آن ها محصولاتی وجود دارد که با هزینه بسیار ناچیز کاربرد و تاثیر گذاری فوق العاده ای دارند.از جمله این محصولات لیوان تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی، پاوربانک تبلیغاتی و بادبزن تبلیغاتی است.

بادبزن تبلیغاتی

درباره بادبزن تبلیغاتی

بادبزن تبلیغاتی از جمله محصولاتی است که علی رغم قیمت بسیار پایین و مقرون به صرفه بازدهی بالایی در تبلیغات و بازاریابی دارد. بادبزن تبلیغاتی یکی از بهترین محصولاتی است که می‌توان بسیار جلب توجه کننده و در عین حال کاربردی باشد. در واقع می‌توان گفت در بین محصولات تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی بادبزن تبلیغاتی یکی از کاربردی ترین و در عین حال ارزان ترین محصولات است. این محصول تا کنون توانسته است رضایت بسیاری از مدیران، صاحبان مشاغل و کارفرمایان را در جذب مخاطب، تبلیغاتی و بازاریابی کسب کند. شما با چاپ لوگو و آرم شرکت خود بر روی یک بادبزن تبلیغاتی خیلی راحت برند خود را با کمترین هزینه به نمایش عموم خواهید گذاشت و مخاطبانتان را از شر گرما نجات خواهید داد. در واقع با این کار هم به آن ها لطف می‌کنید و هم به اهداف تبلیغاتی و بازاریابی خود می‌رسید.

بادبزن تبلیغاتی

انواع بادبزن تبلیغاتی

بادبزن تبلیغاتی انواع مختلفی دارد که شما بسته به سلیقه و نیاز خود و همچنین مقداری که قصد هزینه کردن برای این نوع بادبزن دارید می‌توانید انواع آن را انتخاب کنید. بادبزن تبلیغاتی از انواع هدایای تبلیغاتی است که در رنگ و طرح تنوع بسیار بالایی دارد و به دلیل تخت و مسطح بودن بادبزن تبلیغات روی آن به خوبی چاپ و دیده می‌شود. جنس بادبزن تبلیغاتی معمولا پلاستیکی، مقوایی، چوبی و کاغذی می‌باشد که شما به دلخواه خود آن را انتخاب می‌کنید. این شما هستید که با توجه به نیاز و شناخت خود از مخاطبانتان تصمیم می‌گیرید که چه نوع محصولی برای ثبت برند خود در ذهن آن ها برای آن ها به یادگار بگذارید. در نتیجه انتخاب نوع، رنگ و جنس یک بادبزن تبلیغاتی کاملا بستگی به خود شما دارد.

بادبزن تبلیغاتی

آیا انتخاب بادبزن به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مناسب است؟

هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین و موثرترین راه های معرفی برند یک محصول است. در انتخاب یک هدیه تبلیغاتی شما باید موارد زیادی را در نظر بگیرید که یکی از آن موارد کاربردی بودن آن هدیه است. شما باید محصولی را برای به کار بردن به عنوان یک هدیه تبلیغاتی استفاده کنید که علاوه بر زیبایی نیاز مخاطب شما نیز باشد. برآورده کردن نیاز مخاطب باعث ثبت هرچه پررنگتر و ماندگارتر برند شما در ذهن آن‌ها می‌شود و هرگز شما و نام تجاری شما را فراموش نخواهند کرد. بادبزن تبلیغاتی به خصوص در ماه های گرم سال یک هدیه تبلیغاتی بسیار مناسب است. بسیاری از مدیران و کارفرمایان در هنگام انتخاب یک محصول به عنوان یک هدیه تبلیغاتی تردید دارند. ما در چنین مواقعی به آن ها توصیه می‌کنیم که همیشه در تصمیم گیری خود را به جای مخاطبشان قرار دهند. تصور کنید در یک روز گرم به شما یک بادبزن هدیه داده شود که خود را با آن خنک کنید. آیا آن را رد می‌کنید یا با کمال میل آن را قبول می‌کنید و از آن استفاده می‌کنید؟ استفاده از بادبزن تبلیغاتی به خصوص در مکان های شلوغ یک بازاریابی فوق العاده، موثر و هوشمندانه است.

بادبزن تبلیغاتی

کاربرد بادبزین تبلیغاتی در نمایشگاه ها و همایش ها و جشنواره ها

یکی از بهترین کاربردهای بادبزن تبلیغاتی در نمایشگاه ها، همایش ها و جشنواره هاست. معمولا این مراسم در سالن های سرپوشیده و بزرگ و با تعداد جمعیت بالا برگزار می‌شود و در محل های برگزاری این نوع مراسم به دلیل اذدحام جمعیت سیستم های برودتی پاسخگوی مناسبی برای تهویه و سرمایش هوا نیستند. در چنین مواقعی بادبزن بهترین کاربرد را برای کسانی که در این مراسم حضور دارند دارد و همه به دنبال یک وسیله کوچک، راحت و سبک برای خنک کردن خود هستند. علاوه بر این که با این کار یکی از دغدغه های مسئولین برگزاری این مراسم را که همان گرما و تهیوه نامناسب سالن یا محل برگزاری است را از پیش روی آن ها برداشته اید می‌توانید از این بادبزن های تبلیغاتی به عنوان تابلوی تبلیغاتی کوچکی استفاده کنید و به دست هر شخص بسپارید تا بدون  اینکه خود بداند برایتان تبلیغ کند و آن را در معرض دید دیگران قرار دهد و شک نکنید که آن ها با رضایت کامل و با خشنودی این کار را برای شما انجام خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید