انواع کلاه تبلیغاتی

انواع کلاه تبلیغاتی
انواع کلاه تبلیغاتی ، شامل انواع کلاه هایی است که با هدف معرفی و نمایش نام برند، کالا و محصول مشخصی مورد استفاده قرار می گیرد. کلاه تبلیغاتی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی می باشد که مصارف زیادی دارد. از کاربردهای کلاه تبلیغاتی، استفاده از کلاه در کارخانه، کارگاه، پمپ بنزین، فضای باز، رستوران، فست فود، تعمیرگاه، فروشگاه و مراکز دیگر می باشد. انواع کلاه تبلیغاتی با توجه به مولفه های جنس پارچه، طرح، مدل دوخت و چاپ به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند. در ادامه مقاله با انواع کلاه تبلیغاتی و کاربرد آنها بیشتر آشنا می شویم.

اهمیت کلاه تبلیغاتی

اهمیت کلاه تبلیغاتی ، زمانی مشخص می شود که تأثیر زیادی در افزایش فروش محصولات یک برند خاص داشته باشد. کلاه تبلیغاتی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی به شمار می آید. بسیاری از مدیران، مسئولین و صاحبان برند در پی افزایش مشتریان و میزان فروش محصولات خود هستند. کارشناسان تبلیغاتی با معرفی کلاه تبلیغاتی و چاپ نام کالا و برند بر روی آن، در زمینه تأثیر کلاه تبلیغاتی در میزان فروش محصول مشاوره های تخصصی ارائه می دهند. کلاه تبلیغاتی یکی از کم هزینه ترین و در عین حال موثرترین روش های تبلیغاتی است که ماندگاری بالایی در اذهان کاربران و مخاطبان دارد. با توجه به اینکه کلاه ها برای استفاده از روزهای بارانی و آفتابی مناسب می باشد، می توان از این هدیه جهت استفاده در زمین ورزشی، مکان های تفریحی و در طبیعت استفاده نمود.

کلاه تبلیغاتی کاغذی

کلاه تبلیغاتی کاغذی ، یکی از انواع کلاه های تبلیغاتی به شمار می آید که در طرح ها، رنگ ها و مدل های مختلف عرضه می گردد. کاربرد کلاه تبلیغاتی کاغذی در استادیوم های ورزشی، مدارس، همایش ها، مراسم راهپیمایی و نمایشگاه ها می باشد. کلاه تبلیغاتی کاغذی از نظر قیمت، نسبت به مدل های دیگر ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشد.

کلاه تبلیغاتی پارچه ای

کلاه تبلیغاتی پارچه ای ، در مدل ها و جنس های مختلفی عرضه می شود. از انواع کلاه تبلیغاتی پارچه ای، می توان به کلاه تبلیغاتی کتان، کتان مغزی دار، کتان سوراخ دار مغزی دار، کتان توری، کتان پیشانی دار، پارچه لی، مخمل، فلامنت، بیسبالی و جنس های دیگر اشاره نمود. کلاه تبلیغاتی پارچه ای برای استفاده برای آقایان و بانوان طراحی شده و نام برند مورد نظر با چاپ سیلک یا دوخت بر روی کلاه تبلیغاتی حک می شود.

کلاه تبلیغاتی فلامنت

کلاه تبلیغاتی فلامنت ، از هدایای تبلیغاتی محبوب میان مردم است که کاربردهای زیادی میان مردم دارد. کلاه های جلو تلویزیونی، 5 ترک، 6 ترک و نقابدار از انواع کلاه تبلیغاتی فلامنت به شمار می آیند. نحوه درج و چاپ نام کالا یا برند بر روی کلاه تبلیغاتی فلامنت، به صورت چاپ سیلک، ویسکوز یا با روش گلدوزی می باشد. کلاه تبلیغاتی فلامنت دارای رنگ ها و مدل های مختلفی می باشد.

کلاه تبلیغاتی کتان

کلاه تبلیغاتی کتان ، کاربردهای زیادی برای مخاطبان دارد. کلاه تبلیغاتی کتان در سایزها و رنگ و طرح های مختلفی تولید می شود. چاپ نام برند بر روی کلاه تبلیغاتی کتان با روش های سیلک، گلدوزی و ویسکوز انجام می شود. از ویژگی های کلاه تبلیغاتی کتان، وجود 6 سوراخ بر روی کلاه است که موجب افزایش راحتی و خنکی کاربران می شود. کلاه تبلیغاتی کتان در مدل ها و رنگ های متنوعی تولید می شود.

کلاه تبلیغاتی مخمل

کلاه تبلیغاتی مخمل ، از انواع کلاه های پارچه ای می باشد که با جنس مخمل تولید می شود. نوع چاپ بر روی کلاه تبلیغاتی مخمل به صورت گلدوزی است. کارشناسان تبلیغات، نام برند و محصول مورد نظر را در ابعاد دلخواه مشتریان بر روی کلاه تبلیغاتی مخمل گلدوزی می نمایند.

کلاه تبلیغاتی مقوایی

کلاه تبلیغاتی مقوایی ، هدیه تبلیغاتی کاربردی و ارزان قیمت است که با هدف معرفی برندی مشخص تولید و ارائه می شود. کاربرد کلاه تبلیغاتی مقوایی در مدارس، خیابان، راهپیمایی ها، نمایشگاه، همایش ها، استادیوم های ورزشی و سایر مکان های شلوغ و پرتردد می باشد. نام کالا یا برندی که بر روی کلاه تبلیغاتی مقوایی چاپ می گردد، به صورت چاپ رنگی صورت می گیرد.

کلاه تبلیغاتی آفتابگیر

کلاه تبلیغاتی آفتابگیر ، هدیه ای جذاب و کاربردی می باشد که با وزن سبک و استفاده راحتی که دارد، در زمینه تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد. کلاه تبلیغاتی آفتابگیر دارای دوام و استحکام بالایی می باشد که در مقابل آفتاب و نور خورشید قرار می گیرد. روش چاپ نام برند و کالا بر روی کلاه تبلیغاتی آفتابگیر به صورت چاپ سیلک، گلدوزی و چاپ ویسکوز می باشد.
 برای مشاهده لیوان های تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی با ما همراه باشید.

کلاه تبلیغاتی فومی

کلاه تبلیغاتی فومی ، کلاهی است که قابلیت چاپ آرم، عکس و نام برند را دارا می باشد. کاربرد کلاه تبلیغاتی فومی در حضور در نمایشگاه ها می باشد. حالت تبلیغاتی که کلاه فومی دارد، موجب معرفی نام برند به سایر شرکت کنندگان در نمایشگاه شده و در افزایش فروش محصولات نقش بسزایی ایفا می کند. نوع چاپ کلاه تبلیغاتی فومی به صورت سیلک می باشد. این محصول در رنگ های متنوعی تولید و ساخته می شود.

کلاه تبلیغاتی پشت توری

کلاه تبلیغاتی پشت توری ، از زیباترین و محبوبترین هدایای تبلیغاتی می باشد که بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. کلاه تبلیغاتی پشت توری از اجزای مختلف قسمت جلو و پشت تشکیل می شود. بخش جلوی کلاه تبلیغاتی پشت توری محکم بوده، در حالی که بخش پشتی کلاه تبلیغاتی پشت توری سبک و به صورت توری دوخته می شود. از مزایای نحوه دوخت کلاه تبلیغاتی پشت توری، رسیدن هوا به پشت سر و محافظت از چشم در مقابل نور خورشید می باشد. نوع چاپ در کلاه تبلیغاتی پشت توری به صورت سیلک، گلدوزی و ویسکوز می باشد.

کلاه تبلیغاتی ایمنی

کلاه تبلیغاتی ایمنی ، جهت تبلیغات محصولی مشخص و ارائه به افراد مشخصی در نظر گرفته می شود. کاربرد کلاه تبلیغاتی ایمنی در کارخانه ها، ساخت ساختمان، معادن و صنایع مختلف می باشد. جنس کلاه تبلیغاتی ایمنی از پلاستیک مقاوم بوده که در برابر ضربات سنگین از سر محافظت می نماید. نوع چاپ در کلاه تبلیغاتی ایمنی به صورت برچسب و تامپو می باشد.

کلاه تبلیغاتی هواداری

کلاه تبلیغاتی هواداری ، همانطور که از نامش پیدا است جهت هواداری کردن از تیم خاصی در ورزشگاه مورد استفاده قرار می گیرد. ویژگی کلاه تبلیغاتی هواداری این است که با جنس پارچه و به صورت چهار وجهی تولید می شود. رنگ آمیزی کلاه تبلیغاتی هواداری به صورتی است که رنگ پرچم ملی کشور کاملاً مشخص و نمایان می باشد. نام برند و محصول به صورت چاپ سیلک و گلدوزی می تواند بر روی این محصول قرار گیرد.

کلاه تبلیغاتی لبه دار

کلاه تبلیغاتی لبه دار ، در جنس های مختلف و رنگ های متنوعی تولید می شود. انواع کلاه تبلیغاتی لبه دار، جلو تلویزیونی کتان، لبه دار جین، لبه دار توری دار و انواع دیگر کلاه های تبلیغاتی می باشد. نوع چاپ بر کلاه تبلیغاتی لبه دار، به صورت گلدوزی و چاپ می باشد. از مزایای استفاده از کلاه تبلیغاتی لبه دار، پوشش تمام سر و جلوگیری از تابش نور آفتاب به چشم می باشد.

کلاه تبلیغاتی نقاب دار

کلاه تبلیغاتی نقاب دار ، از انواع هدایای تبلیغاتی پارچه ای است که از جنس های کتان، فلامنت و پنبه پلی استر تولید می شود. کلاه تبلیغاتی نقاب دار در رنگ ها و طرح های مختلفی تولید می گردد. کارشناسان تبلیغاتی از این محصول استفاده کرده و عکس یا نوشته مورد نظر را روی کلاه تبلیغاتی نقاب دار چاپ می نمایند. کلاه تبلیغاتی نقاب دار با گلدوزی که به صورت حرفه ای انجام می شود، دارای طرفداران زیادی می باشد.

کلاه تبلیغاتی بیسبالی

کلاه تبلیغاتی بیسبالی ، نوعی از هدایای تبلیغاتی به شمار می آید که جهت چاپ برندهای مربوط به ورزش و سلامت مورد استفاده قرار می گیرد. نوع چاپی که بر روی کلاه تبلیغاتی بیسبالی مورد استفاده قرار می گیرد، شامل چاپ سیلک و گلدوزی می باشد. علاقه مندان به ورزش از دریافت کلاه تبلیغاتی بیسبالی استقبال زیادی خواهند کرد.

کلاه تبلیغاتی ارزان

کلاه تبلیغاتی ارزان ، شامل انواع کلاه تبلیغاتی است که با قیمت های پایین توسط کارشناسان تبلیغات به فروش می رسد. انواع کلاه تبلیغاتی ارزان یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی است که علاوه بر معرفی نام محصول و برند، دارای هزینه های پایین نیز می باشد. انواع کلاه تبلیغاتی ارزان در مدل ها و جنس های مختلف تولید می شود.

تولید انواع کلاه تبلیغاتی

تولید انواع کلاه تبلیغاتی، با توجه به کاربرد انواع کلاه ها، از روش های مختلفی جهت دوخت و تولید استفاده می کند. متریال و مواد اولیه ای که در تولید انواع کلاه های تبلیغاتی استفاده می شود، از مواد با کیفیتی بوده که موجب جلب رضایت مخاطبان می شود. تولید انواع کلاه تبلیغاتی، شامل تولید کلاه های پارچه ای، کاغذی، مقوایی، فومی و انواع دیگر می باشد.

چاپ انواع کلاه تبلیغاتی

چاپ انواع کلاه تبلیغاتی، توسط کارشناسان موسسه تبلیغاتی به صورت حرفه ای و تخصصی صورت می گیرد. انواع کلاه تبلیغاتی دارای انواع مختلفی است که چاپ هر کدام با دیگری متفاوت است. نحوه چاپ انواع کلاه تبلیغاتی با توجه به جنس، مدل و طرح نام برند مختلف است و شامل چاپ سیلک، گلدوزی، سابلیمیشن، وینیل، ترانسفر، لیزری و چاپ رنگی می باشد.

خرید انواع کلاه تبلیغاتی

خرید انواع کلاه تبلیغاتی، یکی از مقرون به صرفه ترین روش ها جهت فعالیت های تبلیغاتی به شمار می آید. صاحبان برند و محصول مشخص با خرید انواع کلاه تبلیغاتی از موسسات تبلیغاتی، در جهت معرفی برند خود تلاش می کنند. خرید انواع کلاه تبلیغاتی شامل خرید کلاه تبلیغاتی پارچه ای، کلاه تبلیغاتی کاغذی، کلاه تبلیغاتی توری، کلاه تبلیغاتی پلاستیکی و انواع دیگر کلاه تبلیغاتی می باشد.

فروش انواع کلاه تبلیغاتی

فروش انواع کلاه تبلیغاتی، خدماتی است که توسط کارشناسان و فروشندگان موسسات تبلیغاتی ارائه می گردد. فروش انواع کلاه تبلیغاتی ، با هزینه های مناسب و پایین به صورت عمده انجام می شود. کارشناس فروش انواع کلاه تبلیغاتی، با ارائه خدمات مشاوره، در زمینه فروش کلاه های تبلیغاتی فعالیت می کند. در صورتی که تمایل به خریداری انواع کلاه تبلیغاتی هستید، با کارشناس فروش انواع کلاه تبلیغاتی تماس حاصل فرمایید.
انواع کلاه تبلیغاتی ارزان، شامل انواع محصولاتی است که با کیفیت تولید شده و با قیمتی پایین به صورت عمده عرضه می شود. انواع کلاه تبلیغاتی ارزان شامل کلاه تبلیغاتی پارچه ای، کاغذی، مقوایی، فومی و مدل های دیگر می باشد. قیمت و هزینه انواع کلاه تبلیغاتی ارزان مقرون به صرفه می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تعرفه ها و قیمت انواع کلاه تبلیغاتی ارزان، با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید