انواع ساعت تبلیغاتی

انواع ساعت تبلیغاتی

انواع ساعت تبلیغاتی ، یکی از بهترین، کارآمدترین و کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی به شمار می آید. کاربرد ساعت تبلیغاتی در منزل، شرکت، کارخانه، اتاق های کنفرانس، سالن های همایش و مکان های مختلف روشن می شود. به دلیل دیده شدن ساعت تبلیغاتی، امکان دیده شدن برند و نام کالا نیز افزایش می یابد. ساعت تبلیغاتی هدیه ای مناسب برای قشرهای مختلف جامعه است. انواع ساعت تبلیغاتی، شامل ساعت تبلیغاتی مچی، ساعت تبلیغاتی دیواری و ساعت تبلیغاتی رومیزی می باشد. هر کدام از انواع ساعت های تبلیغاتی دارای کاربرد و ویژگی های منحصر به فرد خودشان هستند. صاحبان برند و کالا می توانند با بودجه ها و هزینه های مختلف، از انواع ساعت تبلیغاتی جهت معرفی برند خود استفاده نمایند.

ساعت تبلیغاتی دیواری

ساعت تبلیغاتی دیواری ، از انواع ساعت تبلیغاتی به شمار می آید که طرفداران زیادی را به سمت خود جذب می نماید. ویژگی بارز ساعت تبلیغاتی دیواری، دیده شدن برند و کالا در هر ساعت شبانه روز و در معرض نگاه افراد بودن است. ساعت تبلیغاتی دیواری به دلیل اینکه علاوه بر نمایش زمان، برند و محصول شما را نیز نشان می دهد، فرصت خوبی است که بتوان با کمترین هزینه، بیشترین و بالاترین نتایج را از تبلیغات بدست آورد. یکی دیگر از ویژگی های ساعت تبلیغاتی دیواری، استفاده از ساعت برای مدت زمان طولانی است. طبق تحقیقات انجام شده، مدت زمان نگهداری از یک هدیه تبلیغاتی به طور متوسط هشت ماه است. ساعت تبلیغاتی دیواری به دلیل کاربرد طولانی مدت، می تواند بیشتر از هشت ماه، در معرض دید و نگاه مخاطبان قرار گیرد.

ساخت ساعت دیواری تبلیغاتی

ساخت ساعت دیواری تبلیغاتی ، توسط سازندگان مجرب و تولید کنندگان حرفه ای صورت می گیرد. ساخت ساعت دیواری تبلیغاتی با توجه به سلیقه مشتریان، دارای طرح ها، رنگ ها، مدل ها، جنس ها، اندازه ها و ویژگی های متفاوتی می باشد. جنس ساعت دیواری در فرآیند ساخت ساعت دیواری تبلیغاتی شامل جنس فلزی، چوبی، پلاستیکی و یا ترکیبی از جنس های مختلف است. معمولاً در ساخت ساعت دیواری تبلیغاتی، صفحه ساعت تبلیغاتی با رنگ سفید و بدون چاپ در نظر گرفته می شود تا نام برند و کالای خاص در آن چاپ گردد. موتور ساعت دیواری که در مراحل ساخت ساعت دیواری تبلیغاتی، مورد استفاده قرار می گیرد، از شرکت های مختلفی می باشد که شامل کشورهای تایوان و چین است. با توجه به اینکه ساعت دیواری تبلیغاتی یکی از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی به شمار می آید، ساخت ساعت دیواری تبلیغاتی بسیار حائز اهمیت می باشد.

ساعت رومیزی تبلیغاتی

ساعت رومیزی تبلیغاتی ، یکی از انواع ساعت های تبلیغاتی در گروه هدایای تبلیغاتی به شمار می آید. کاربرد ساعت رومیزی تبلیغاتی در قرار گرفتن ساعت بر روی میز است. با توجه به اینکه ساعت رومیزی تبلیغاتی، با قرار گرفتن بر روی میز، توجه افراد سالن و اتاق را به خود جلب می کند، کارشناسان تبلیغاتی از این هدیه تبلیغاتی استفاده نموده و نام برند و محصول مشخصی را بر روی ساعت رومیزی تبلیغاتی درج می نمایند. معمولاً ساعت رومیزی تبلیغاتی به صورت چوبی، فلزی و پلاستیکی ساخته می شود. از مزایای ساعت رومیزی تبلیغاتی، معرفی نام برند و کالا در کنار نمایش زمان بر روی میز مدیران، کارمندان و افراد دیگر است. ساعت رومیزی تبلیغاتی در قیمت ها، جنس ها، طرح ها، اندازه ها، مدل ها و رنگ های مختلفی تولید و عرضه می گردد.

برای مشاهده لیوان های تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی با ما همراه باشید.

ساعت دیواری تبلیغاتی

ساعت دیواری تبلیغاتی ، نوعی از انواع هدایای تبلیغاتی به شمار می آید که دارای کاربردهای زیادی می باشد. امروزه افراد مختلف یک اتاق، سالن و سازمان نیاز به دانستن زمان جهت سامان دهی کارهای تخصصی خود دارند. در صورتی که یک ساعت دیواری تبلیغاتی بر دیوار نصب شده باشد، می تواند علاوه بر رفع نیاز دانستن زمان، موجب شود نام کالا و برند به طور مکرر دیده شود. ساعت دیواری تبلیغاتی توسط کارشناسان تبلیغاتی آماده شده و با توجه به سلیقه مشتریان طراحی و تولید می گردد. تصویر و نام برندی که بر روی ساعت دیواری تبلیغاتی درج می شود، به صاحبان مشاغل این فرصت را می دهد که محصول خود را به سادگی معرفی نمایند.

ساعت مچی تبلیغاتی

ساعت مچی تبلیغاتی ، یکی از پرکاربردترین و مناسب ترین هدایای تبلیغاتی به شمار می آید. امروزه داشتن یک ساعت مچی تبلیغاتی بر روی دست، علاوه بر نمایش زمان موجب می شود نام برند و کالا به سادگی، چندین بار در طول روز دیده شود. ساعت مچی تبلیغاتی دارای انواع مختلفی می باشد که با توجه به سلیقه مشتریان انتخاب می شود. طرح ها، رنگ ها، مدل ها، برندها و اندازه های ساعت مچی تبلیغاتی، با توجه به انتخاب کارشناسان تبلیغاتی انتخاب می شود. در صورتی که نام برندی بر روی صفحه ساعت مچی تبلیغاتی درج شود، می تواند در طول روز چندین بار مورد توجه مخاطبان قرار گیرد. ساعت مچی تبلیغاتی به طول معمول از دسته های چرمی انتخاب شده و در برخی موارد به صورت ست زنانه و مردانه به مخاطبان ارائه می گردد. ساعت مچی تبلیغاتی با گارانتی تضمین کالا توسط شرکت تبلیغاتی ارائه می شود.

ساعت تبلیغاتی چوبی

ساعت تبلیغاتی چوبی ، یکی از انواع ساعت تبلیغاتی به شمار می آید که از جنس چوبی طراحی و ساخته می شود. انواع ساعت تبلیغاتی چوبی شامل ساعت تبلیغاتی رومیزی چوبی و ساعت تبلیغاتی دیواری چوبی می باشد. ساعت تبلیغاتی چوبی علاوه بر نمایش زمان، بسیار شیک و زیبا بوده و زیبایی خاصی به فضای خانه و اتاق می دهد. ساعت تبلیغاتی چوبی، در اندازه ها و مدل های مختلف طراحی و تولید می شود. کارشناسان تبلیغاتی با توجه به اهمیت ساعت تبلیغاتی چوبی، به صورت حرفه ای و تخصصی فعالیت می نمایند. ارائه ساعت تبلیغاتی چوبی همراه با گارانتی تضمین کالا به خریداران و صاحبان برند اهداء می گردد.

هدایای تبلیغاتی نفیس

هدایای تبلیغاتی نفیس ، انواع هدایای تبلیغاتی است که جهت ارائه به افراد خاصی در موقعیت های شغلی خاص در نظر گرفته می شود. کاربرد هدایای تبلیغاتی نفیس، معرفی نام برند و کالا با اهداء یک هدیه شکیل و چشم نواز می باشد. یکی از انواع هدایای تبلیغاتی نفیس، ساعت تبلیغاتی است که می تواند به صورت بسیار زیبایی طراحی و تولید شود. ساعت تبلیغاتی دیواری در صورتی که با عنوان هدایای تبلیغاتی نفیس عرضه شود، از جنس های با کیفیت و مناسبی تهیه و تولید می شود. همچنین ساعت تبلیغاتی رومیزی نیز می تواند یکی از هدایای تبلیغاتی نفیس شمرده شود که در طرح ها و جنس های مختلفی ارائه می گردد. کارشناسان تبلیغاتی از انواع ساعت تبلیغاتی مچی جهت اهداء به مخاطبان با هدف معرفی برند خاصی استفاده می نمایند.

فروش ساعت تبلیغاتی دیواری و رومیزی

فروش ساعت تبلیغاتی دیواری و رومیزی ، توسط کارشناسان فروش به صورت حرفه ای و تخصصی صورت می گیرد. از مزایای فروش ساعت تبلیغاتی دیواری و رومیزی، می توان به عرضه انواع ساعت های تبلیغاتی رومیزی و دیواری اشاره نمود که با قیمت های مناسب به خریداران و مشتریان ارائه می گردد. کارشناسان فروش ساعت تبلیغاتی دیواری و رومیزی، با در نظر گرفتن جدیدترین برندها و محصولات، خدمات عرضه انواع ساعت تبلیغاتی با قیمت های مشخص را به خریداران ارائه می نمایند. در صورتی که نیاز به خریداری انواع ساعت های تبلیغاتی دارید، می توانید با کارشناس فروش ساعت تبلیغاتی دیواری و رومیزی تماس حاصل نمایید.

ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان

ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان ، همانطور که از نامش پیداست، دارای قیمت های پایین و البته کارکردهای بالا می باشد. از مزایای ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان، هزینه های کم این مدل از ساعت ها است. امروزه کاربرد ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان بسیار زیاد بوده و به وفور، مورد استفاده صاحبان برند قرار می گیرد. ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان، با توجه به سلیقه مشتریان، در اندازه ها، مدل ها، رنگ ها، شکل ها، جنس ها و ویژگی های مختلف تولید و عرضه می شود. در صورتی که قصد تبلیغات بر روی صفحه ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان را دارید، از خدمات مشاوره کارشناس تبلیغاتی بهره مند شوید.

لیست قیمت ساعت دیواری تبلیغاتی

لیست قیمت ساعت دیواری تبلیغاتی ، با توجه به نوع و جنس ساعت دیواری مشخص و معین می شود. کارشناسان تبلیغاتی با توجه به مدل، نوع موتور، جنس بدنه ساعت، اندازه و طرح ساعت، قیمت های مشخصی را در لیست قیمت ساعت دیواری تبلیغاتی درج می نمایند. در صورتی که تمایل به مشاهده لیست قیمت ساعت دیواری تبلیغاتی دارید، به صفحات سایت مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید