انواع جامدادی تبلیغاتی

انواع جامدادی تبلیغاتی

انواع جامدادی تبلیغاتی

جامدادی تبلیغاتی یکی از انواع هدیه های تبلیغاتی است که برای قشر کودک و نوجوان و محصل بیشترین کاربرد را دارد. انواع جامدادی تبلیغاتی پارچه ای در جنس ها و رنگ های متنوع وجود دارد که می‌تواند در تبلیغات شما بسیار تاثیر گذار باشند. جامدادی انواع مختلفی دارد از جمله پلاستیکی، فلزی و پارچه ای که پرطرفدارترین انواع جامدادی تبلیغاتی جامدادی پارچه ای است و قابلیت چاپ تبلیغات بر روی این جامدادی ها بسیار آسان تر است. جامدادی تبلیغاتی یک از انواع لوازم التحریر تبلیغاتی است و همانطور که می‌دانید لوازم التحریر تبلیغاتی از جمله پربازده ترین محصولات و کالاهای تبلیغاتی می‌باشند.

انواع جامدادی تبلیغاتی - 0211

اهمیت تبلیغات برای کودکان و نوجوانان

تولید و چاپ انواع جامدادی تبلیغاتی بیشتر برای دانش آموزان و قشر محصل جامعه کاربرد دارد. جامدادی وسیله ای است برای قرار دادن لوازم التحریر. معمولا هر دانش آموز به خصوص دانش آموزان مقطع دبستان و متوسطه یک جامدادی برای قرار دادن لوازم التحریر خود دارد تا همه آن‌ها در یک جا جمع باشد و آن‌ها را گم نکند. کودکان و نوجوانان و قشر محصل جامعه از جمله کسانی هستند که تبلیغات برای آنان نوعی سرمایه گذاری محسوب می‌شود و نه صرفا صرف هزینه برای تبلیغات. در کل انجام تبلیغات برای کودکان، نوجوانان و محصلان و اهدای هدایای تبلیغاتی نظیر خودکار تبلیغاتی، مداد رنگی تبلیغاتی، لوازم التحریر تبلیغاتی و انواع جامدادی تبلیغاتی به چند دلیل می‌تواند حائز اهمیت باشد و باعث موفقیت در تبلیغات یک کسب و کار شود:

  • توجه کودکان و نوجوانان بیشتر است: معمولا توجه کودکان و نوجوانان بسیار بیشتر و بهتر از توجه بزرگسالان است. بزرگسالان به دلیل مشغله های فکری و ذهنی توجهشان به جزئیات اطراف مثل نام یک برند یا شرکت بر روی یک محصول تبلیغاتی کمتر است اما کودکان توجه کامل تری به جزئیات دارند.
  • آنها حافظه بهتری دارند و برند شما را بهتر به خاطر می‌سپارند: معمولا در سنین پایین حافظه و به خاطر سپاری بسیار قوی تر از دوران بزرگسالی است. همه ما هنوز آن جامدادی رنگی سال اول دبستان یا آن تراش قرمزی که خیلی دوستش داشتیم را از دوران مدرسه به یاد داریم. به عنوان مثال وقتی شما انواع جامدادی تبلیغاتی را به محصلان و دانش آموزان هدیه می‌دهید این هدیه و همچنین برند شما بر روی آن ممکن است تا سال های سال در خاطر آن کودک یا نوجوان ثبت شود. به همین دلیل است که بسیار اهمیت دارد که شما درانتخاب نوع، رنگ و جنس هدایای تبلیغاتی سلیقه و دقت بیشتری به خرج دهید تا بیشتر مورد توجه باشد.
  • والدین و خانواده آن‌ها نیز درگیر می‌شوند: هدایای تبلیغاتی که به کودکان و نوجوانان اهدا می‌کنید تنها یک تبلیغ برای آن‌ها نیست بلکه شما با این کار تبلیغ برند خود را برای خانواده های آن‌ها نیز انجام داده اید. شما به عنوان یک مدیر و صاحب کسب و کار هرگز نباید از این استراتژی های بازاریابی غافل شوید و این فرصت ها را از دست بدهید.
  • کودکان و نوجوانان مشتریان بالقوه شما هستند: معمولا تبلیغی که بر روی وسایل و لوازم مخصوص به کودکان و نوجوانان یا محصلان می‌شود مستقیم برای خود آن‌ها نیست. مثلا اگر شما تولید کننده لوازم خانگی هستید و یکی از انواع جامدادی تبلیغاتی یا مداد رنگی تبلیغاتی هدیه می‌دهید مطمعنن قصدتان این نیست که آن کودک را به خرید لوازم خانگی ترغیب کنید بلکه درواقع آن‌ها مشتریان بالقوه شما هستند که برند شما در ذهن آن‌ها ثبت خواهد شد و در بزرگسالی در بخاطر آوردن برند شما و خرید از شما تاثیر خواهد داشت.
  • می‌توانید آن‌ها را با یک هدیه تبلیغاتی کوچک تبدیل به مشتریان وفادار خود کنید: حس خوبی که از گرفتن یک هدیه دوست داشتی در یک کودک به وجود خواهد آمد می‌تواند تاثیر به سزایی در ذهن آن کودک نسبت به برند شما ایجاد کند. به طوری که ممکن است در سالیان سال خاطره خوشایند آن وسیله که شما به او هدیه داده اید در ذهنش باقی بماند و نسبت به شما احساس قدردانی داشته باشد و در بزرگسالی تبدیل به یکی از مشتریان وفادار شما شود.

انواع جامدادی تبلیغاتی564651

برای مشاهده لیوان تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی با ما همراه باشید.

استفاده از انواع جامدادی تبلیغاتی در میان هدایای تبلیغاتی زنانه

یکی از کاربردهایی که انواع جامدادی تبلیغاتی می‌تواند داشته باشد استفاده به عنوان جای لوازم آرایش برای خانم ها است. جامدادی تبلیغاتی درواقع یک جامدادی چند کاره است که کاربردهایی مثل استفاده برای دانش آموزان، استفاده به عنوان کیف لوازم آرایش خانم ها و استفاده به عنوان جای قلم در ادارات و شرکت ها دارد. معمولا هر خانم یک جامدادی یا کیف لوازم آرایش همراه خود دارد، از این رو یکی دیگر از استفاده های مفید و زیرکانه ای که شما می‌توانید از انواع جامدادی تبلیغاتی داشته باشید هدیه آن به خانم ها به عنوان هدیه تبلیغاتی زنانه است. انواع جامدادی تبلیغاتی در کنار هدایایی مثل ست پدیکور و مانیکور، جای جواهرات، وسایل تزئینی و غیره یک هدیه تبلیغاتی مناسب و کاربردی برای خانم ها است.

انواع جامدادی تبلیغاتی-098

راما گیفت تولید کننده با کیفیت ترین و زیباترین انواع جامدادی تبلیغاتی

مجموعه تبلیغاتی راما گیفت یکی از بهترین های ایران در زمینه تولید و چاپ هدایای تبلیغاتی است که هدف این مجموعه  ارائه با کیفیت ترین و بهترین خدمات در زمینه تولید و چاپ هدایای تبلیغاتی به مخاطبین، مشتریان، مدیران محترم و صاحبین مشاغل و کسب و کارها می‌باشد. راما گیفت همچنین دارای کارشناسان و متخصصان مجرب و به روزترین و مجهزترین دستگاه های چاپ و تولید محصولات، کالاها و هدایا تبلیغاتی می‌باشد.

انواع جامدادی تبلیغاتی متنوع را در کنار سایر هدایای تبلیغاتی می‌توانید در سایت راما گیفت مشاهده کنید

دیدگاهتان را بنویسید