ابزار چندکاره تبلیغاتی

ابزار چندکاره تبلیغاتی

ابزار چندکاره تبلیغاتی

ابزار تبلیغاتی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی بسیار موفق در دنیای تبلیغات می‌باشد که ابزار چندکاره تبلیغاتی یکی از انواع این ابزار است. ابزارهای تبلیغاتی درواقع ابزارها و وسایل مورد نیاز و ضروری برای تعمیرات و کارهای تعمیری و فنی هستند که مورد نیاز همه افراد جامعه است. کمتر کسی است که درون منزل خود یک جعبه ابزار برای کارهای فنی و تعمیرات روزمره خود نداشته باشد. جعبه ابزاری که شامل انواع آچارها، پیچ گوشتی ها، انبردست، چکش و غیره است. از آنجایی که بازار تبلیغات امروزه از هر وسیله کاربردی در امر تبلیغات استفاده می‌کند، ابزار تبلیغاتی و جعبه ابزار تبلیغاتی نیز یکی از هدایا و محصولات تبلیغاتی است که برای تبلیغات بسیار پرطرفدار است. ابزارها و جعبه ابزارهای تبلیغاتی انواع مختلفی دارند که می‌توانید بسته به سلیقه خود و کاربردی بودن آن ها، یکی از انواع آن را برای تبلیغات شرکت خود انتخاب کنید.

ابزار چندکاره تبلیغاتی-810

ابزار چندکاره تبلیغاتی چیست؟

ابزار تبلیغاتی چندکاره درواقع مجموعه ای از ابزارهای مفید و کاربردی هستند که در یک جا جمع آوری شده اند. به عنوان مثال یک چاقو، انبردست، پیچ گوشتی، دو سو و … همگی در بدنه مشترک و به صورت کوچک و قابل حمل گردآوری شده اند و افراد می‌توانند آن را همه جا همراه خود داشته باشند. این ابزارها همگی ابزارهایی کاربردی و مفید هستند که مطمئنن در طول روز یک فرد به آن‌ها نیاز پیدا می‌کند اما ما نمی‌توانیم همه آن‌ها را به صورت یکجا در کنار هم داشته باشیم. ابزارهای چندکاره طوری طراحی شده اند که با همان کارایی ابزارهای معمولی اما با حجم کم و سایز کوچکتر بتوان همه این ابزار را در کنار هم داشت. ابزار چندکاره تبلیغاتی انواع متنوع و مختلفی دارند که هر کدام از آن‌ها دارای یک مجموعه از ابزار کاربردی و مفید می‌باشند.

ابزار تبلیغاتی چندکاره بسیار مناسب و کاربردی برای استفاده در سفر است و تمام نیاز شما به ابزار را می‌تواند در طول سفر تامین کند. تمام ابزارهای موجود در یک جعبه ابزار تبلیغاتی یا به کار رفته در بدنه یک ابزار تبلیغاتی همگی از پرکاربردترین و ضروری ترین ابزار مورد نیاز افراد انتخاب شده است و وسیله و ابزار غیر کاربردی و بدون مصرف در میان این ابزارها نخواهید یافت.

ابزار چندکاره تبلیغاتی-810

چاپ تبلیغات بر روی ابزار چندکاره تبلیغاتی

چاپ تبلیغات بر روی ابزار تبلیغاتی یکی از شیوه های موثر تبلیغات است. تصور کنید که شما یک ابزار تبلیغاتی چندکاره که نام تجاری شما بر روی آن حک شده است را به مخاطبانتان هدیه می‌دهید. این ابزارها بارها و بارها استفاده می‌شود و با هربار استفاده برند شما به مخاطب یادآوری می‌شود. این چنین هدایای تبلیغاتی به علت ماندگاری و دوام بالا معمولا بسیار مورد استقبال هستند. شما با یک بار هدیه دادن یک ابزار تبلیغاتی به مخاطب خود می‌توانید برند خود را تا سالیان سال نزد مخاطب نگه دارید و مطمئنن او دیگر هرگز نام تجاری شما را از یاد نخواهد برد.

چاپ تبلیغات بر روی ابزارهای تبلیغاتی به شیوه های متفاوت انجام می‌شود. اگر این ابزار یک ابزار چندکاره تبلیغاتی که در یک بدنه قرار گرفته اند معمولا تبلیغات بر روی آن به صورت حک بر روی بدنه ابزار انجام می‌شود. اما در مورد ابزارهایی که در دسته جعبه ابزار تبلیغاتی قرار می‌گیرند و دارای جعبه یا کیف مخصوص حمل این ابزار هستند، تبلیغات بر روی کیف یا جعبه ای که این ابزار درون آن قرار می‌گیرد انجام می‌شود. هر دو شیوه یعنی حک و چاپ تبلیغات بر روی ابزارهای تبلیغاتی بسیار تاثیر گذار است و تفاوت چندانی در دیده شدن نخواهد داشت.

ابزار چندکاره تبلیغاتی

برای مشاهده لیوان تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی با ما همراه باشید.

قیمت ابزار چندکاره تبلیغاتی

همانطور که گفتیم ابزار چندکاره تبلیغاتی دارای انواع و مدل های بسیار مختلف و متفاوتی است و بسته به نوع، کارایی، اندازه و جنس آن قیمت گذاری می‌شود. ابزارهای چندکاره کوچک و دم دستی که تنها شامل چاقو، دربازکن، ناخنگیر و وسایل کاربردی کوچک می‌شوند قیمت ارزان تری نسبت به ابزارهایی که دارای چکش، انبردست، اره و آچارهای مختلف هستند دارد. همچنین معمولا ابزارهایی که درون جعبه ابزارهای تبلیغاتی و یا کیف های تبلیغاتی قرار دارد به نسبت گران تر از ابزارهای چندکاره با بدنه مشترک و بدون کیف هستند.

انواع مختلف ابزار چندکاره تبلیغاتی راما گیفت

گروه هدایای تبلیغاتی راما گیفت یکی از تولید کنندگان ابزار چندکاره تبلیغاتی با بهترین کیفیت و متنوع ترین مدل ها و کاربردها می‌باشد که ابزار تولید شده در این گروه همگی دارای جنس مرغوب، ضد خوردگی و ضد زنگ زدگی تولید می‌شوند. راما گیفت با دارا بودن کادر مجرب و دستگاه های مجهز خود در زمینه تولید و چاپ محصولات و هدایای تبلیغاتی، امکان چاپ هر نوع تبلیغات برروی کیف و جعبه ابزار تبلیغاتی و حک تبلیغات بر روی بدنه ابزارهای تبلیغاتی چندکاره را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

چند نمونه از متنوع ترین و با کیفیت ترین ابزارهای تبلیغاتی راما گیفت عبارتند از:

  • ابزار چندکاره تبلیغاتی
  • ابزار و چراغ قوه تبلیغاتی
  • پیچ گوشتی تبلیغاتی
  • جعبه ابزار تبلیغاتی
  • چاقو و ابزار چندکاره تبلیغاتی
  • چاقوی همه کاره
  • چراغ قوه و متر تبلیغاتی
  • قاشق و چنگال مسافرتی تبلیغاتی
  • کیف ابزار تبلیغاتی
  • متر تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید